Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

reclamatie RamsesRa

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
-=MIB=-

Data de înscriere : 11/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Bacau(To)

MesajSubiect: Re: reclamatie RamsesRa   Joi Mai 14, 2009 1:26 pm

wa voi sunteti batuti in cap

1 EL CA ADMIN NU ARE VOIE SA DEA SLAY LA NICI UN CT PT CAMP
2 DACA FACE O ASEMENEA GRESEALA TRE SA RECUNOASCA SH SA-SI CEARA SCUZE
3 EU NU SUNT TARE IN GURA PANA IN MOMENTU IN CARE STIU CA AM DREPTATE SH NU FACETI UN CACAT

wa nelus eu pe server nu vb urat nu ma iau d nimeni da datio sh voi la dreptate nu cautati scuze ca ai vb urat

CU CE DRACU GRESESC EU DACA VREAU DOAR SA JOC RESPECTAND REGULAMENTU Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad PUNETIVA VOI IN LOCU MEU A DA AM UITAT AVETI ADMIN SH NU FACETI GRESELI SH SUNTETI PREA SUPREMI PT A RECUNOASTE
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
RamsesRa

Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 33

MesajSubiect: Re: reclamatie RamsesRa   Joi Mai 14, 2009 3:07 pm

1. ai facut rush inainte sa campezi si ti-am dat pt rush , nu pt camp
2.limbajul nu este scuzabil nici pe forum nici pe srv
3. daca respecti regulile si vorbesti normal, nu are nimeni nimic cu tine ( valabil pt toata lumea)
4. si noi suntem oameni si mai gresim si ne cerem scuze cand se intampla asta
5. e mult mai greu sa fii admin si sa moderezi un srv intreg , decat sa intrii cu gura mare pe srv.

1+2+3+4+5 = respectati regulile si aveti un limbaj decent , si lasati-ne si pe noi sa jucam, nu sa stam pe spec ca sa ne certam cu toti cei care se abat de la un joc normal.... adminul, in situatia ideala , ar fi doar pentru schimbat harta......ne plafonam in situatia de fata sau tindem catre ideal? Question
Sus In jos
AGent

Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: reclamatie RamsesRa   Joi Mai 14, 2009 7:10 pm

Ok. Imi ce scuze RamsesRa pt ce am zis , pricep ca uneori e cam greu sa fii admin pe server , mai ales cand sunt codati , mai si injura si dak' te bate la cap si un n00b e insuportabil. Evil or Very Mad
Dar cand primesti admin nu ai numai drepturi ci si obligatii care trebuie sa le respeti. study
Probabil ca ai avut tu un motiv de mi-ai dat ban 100 minute , dar ash dorii pe viitor sa nu mi se dea direct KICK si BAN , mai intai SLAY dak' se poate .... Basketball
MIB scz k' m-am bagat peste topicul tau! Arrow
Hai sa incheiem cu discutzia asta ca ia o alta intorsatura , se transforma in cearta . No
-=MIB=-

MesajSubiect: Re: reclamatie RamsesRa   Vin Mai 15, 2009 11:16 am

ma rams nu o da suci atata cu rush cu camp nu mai rupe sfoara vezi ca nuti merge ca o intorici cu mn u at miai zis pt camp rush nu este intre x-uri este in tero la baza

cand o sa ma prinzi ca fac rush at sami faci poze sh sami dai peste nas dar pana at mai laso moarta sh nu mai cauta scuze sa te scoti

ps am acut admin sh eu pe serveru lui gigiano sh nu era asha greu cum zici u deci lasama cu astea sh zile la alti care te cred
Sus In jos
RamsesRa

Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 33

MesajSubiect: Re: reclamatie RamsesRa   Vin Mai 15, 2009 12:21 pm

Copile, eu nu ma scot si cand am gresit chiar am recunoscut.... nu stiu ce admin ai avut tu pe un server obscur... dar aici nu e chiar asa...

cat despre tine.... sa te vad eu ca joci corect si ai un limbaj decent si totul e ok.... dar pana acum nu am vazut decat o broscuta cu gura mare care oracaie pe inserat....

te astept pe srv sa te vad cum joci corect si mai vorbim dupa aceea, daca nu....stii ce te asteapta

distractie placuta si spor la fraguri!!!

TOPIC INCHIS !!!!
Sus In jos
-=MIB=-

MesajSubiect: Re: reclamatie RamsesRa   Sam Mai 16, 2009 6:35 am

rams cat ai vazut u pana acum cum e respect regulamentu sh cand gresesc imi cer scuze???
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: reclamatie RamsesRa   

Sus In jos

reclamatie RamsesRa
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: ReClAmaTii AdMiNii !!!!-
Mergi direct la: