Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 KGB GodLike<3 WAL

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 2:59 pm

Prietenul nostru KGB marele jucator dar se pare ca walist din cate lam urmarit pe parcursul harti activeaza/dezactiveaza coadele azi lam prins pe bycastor si nuke cu wal si ca de obicei am intrat si cu programu ala care se vede deasupra oamenilor un patrat prin zid ca sa se vada mai bine wallu de pe el aveti aici demourile admini :

Demo1bycastor

demo2Nuke

Se vede clar la ambele demouri la 2-3 faze cand da prin perete fara sa vada chiar daca ar auzi nu ar da direct cap si pe ala !
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: Re: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 4:46 pm

Posibil .... eu nici nu am auzit de asta KGB lol!
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: Re: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 6:35 pm

pai la cat de des joci tu pe server e in top pe 3 ! interesant de 3-4 zile joaca si nu lai vazut ?
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: Re: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:01 pm

pistolaru , eu intru in fiecare zi dar de obicei dupa 8 , 9 ca dupamasa am si eu trb .... study .....nu ai u vechime pe rau mai mare ca mn ! Rolling Eyes
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: Re: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 8:52 pm

il stiu pare suspect ....demo yo unu nu pot sal vad cel mai bine e sal pui pe youtube
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: Re: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 8:57 pm

Eu pot , ala chear are wall!!! Mad
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: Re: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 1:30 pm

se vede foarte clar ca are walll !

ps:agent pote ca nu am io vechime mai mare dar sti serveru asta de ani buni si jucam si inainte pe el ,poti juca de 5 ani daca esti praf (acuma nu sa no iei ca tu esti praf ziceam asa in general)
Sus In jos
Yo_OnutzZ.

Yo_OnutzZ.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 28/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Moreni City

KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: Re: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 3:58 pm

PIstolaRule aici chiar ai dreptate Surprised ..
ala chiar e codat mia dat cateva prin perete;)...bn k lai urmarit bv... king


__________________
Love Cs.Rau.Ro
king
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: Re: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 6:20 pm

Nu sunt de acord cu tine pistolaru , membrii cu vechime cum ai zis u , 5 ani sunt foarte de incredere , si pe toate svurile care se respecta membrii foarte vechi au admin ... ( ma refer la vechime de peste 1 an doi ....) study
Sus In jos
Continut sponsorizat





KGB GodLike<3 WAL Empty
MesajSubiect: Re: KGB GodLike<3 WAL   KGB GodLike<3 WAL Icon_minitime

Sus In jos
 
KGB GodLike<3 WAL
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CERERE BanIP-
Mergi direct la: