Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Admin

In jos 
+2
PIstolaRu
Love saB.
6 participanți
AutorMesaj
Love saB.




Mesaje : 1
Data de înscriere : 20/05/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 6:12 pm

Nume: Alex
Nick: Love saB.
Id: love_high_xxx@yahoo.com
motiv:Motivul pentru care as dori si eu admin pe serverul asta e ca imi place...se joaca mijto...vad ca adminii is fac treaba cum trebuie...la ore de astea mai "urate" nu prea sunt...dar dupa parerea mea problema asta se poate remedia odata cu recrutarea unor noi admini competeni...Ma cred capabil sa respect regulile unui admin si sa aduc cat mai multa buna dispozitie in randul jucatorilor de Counter-Strike de pe acest server...si de aceea as dori sa fac si eu parte dintre ei daca se poate...Va Multumesc Anticipat!!!
Timp pe server:pe server joc de vreo 2 sapt...dar oricum nu cred k timpul ar fi problema deoarece odata cu un admin creeat apar responsabilitatile iar una din ele timpul acordat serverului si implicit jocului:) V-am salutat si multa bafta !!!
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 6:32 pm

Neai cam luat cu povesti ai scris mult acolo dar uite ce zice info despre tine :


rank:1951
name:Love saB.
Score:56
Time Played: 0.42hr
score min :2.24

Mai tre sa joci inca 2 sapt pt a lua macar slot de admin nu mai zic tre sa prezinti incredere sa fi foarte activ , iar cand intri pe orice server , mi se pare normal ca sa incepi de jos ca restu slot si dupa aceia sa avansezi la admin

Deci neagra pt admin !
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 7:52 pm

mai joaka man ! Wink Spor la fraguri ! Basketball
Sus In jos
Yo_OnutzZ.

Yo_OnutzZ.


Mesaje : 212
Data de înscriere : 28/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Moreni City

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 8:23 pm

1.Invata regulile sv
2.Mai joak.
3.Compoatate frumosc;)...

atat.....;|...

_____________

Love Cs.Rau.Ro
king Like a Star @ heaven
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 8:35 pm

| Yo_OnutzZ | a scris:
1.Invata regulile sv
2.Mai joak.
3.Compoatate frumosc;)...

atat.....;|...

_____________

Love Cs.Rau.Ro
king Like a Star @ heaven

Onutzz , man foloseste si u o singura culoare ca ma dor ochii kand citesc .... study
Cat despre partea cu vb frumos intra in reguli nu trebuie sa o secifici separat , eu nu l-am vazut pe love saB nerespectand regulile . Smile
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 9:23 pm

te grabeshti ..
mai joaca sa te vedem , sa vedem ca meriti ..
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 5:26 pm

mai joaka man joci de putin timp Basketball
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admin
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CeRere admin -SloT !!-
Mergi direct la: