Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Intrebare !

In jos 
+5
20|cM#pRo-B:X
LostProphet
Cosmo.ET
AGent
Akula
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Akula




Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 10:22 am

Am si eu o intrebare , unde l-ati gasit pe asta care a tastat mesajul de aici https://cs-rau-ro.forumgratuit.ro/limtele-de-rush-uitati-va-bine-cine-le-incalca-are-slay-kick-ban-f3/informatii-ce-este-acela-rush-t21.htm , in ghena ? Voi chiar nu vedeti cum isi bate joc de limba romana , defapt cum limba romana isi bate joc de el ca saracul , nu prea are treaba cu asa ceva , cred ca l-or fii inghitit tastele.....Pai asa vreti sa demonstrati ca nu sunteti niste pusti cu rata varstei pana in 15 ani si pretindeti respect , ati organizat concurs de retarzi si a castigat ala sau ???

Bagati-va mintile in cap ca daca aveti pretentii la oameni seriosi trebuie sa ii tratati ca atare si prima impresie conteaza mereu , uite cel putin eu , cauta un server care se respecta , pretentios si am nimerit aici si abia astept sa plec....

Bft si no offence ....
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 10:35 am

Akula , tzia cerut cineva parerea ???? study
Mie unul NU IMI PASA DE PAREREA TA!!!!
Ce mare PGL-ist esti tu de vi aici asha ca la tine akas' si ne critici pe noi ???? Evil or Very Mad
Si cine pana mea te crezi de vi sa ne insultzi un membru foarte vechi , cand u esti un NO NAME .... Suspect
Dute tare , vino lent , pentru mine n'ai talent! copyright by Shobyan study
___________________
L I love you vE Cs.Rau.Ro
Sus In jos
Akula




Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 11:36 am

Era o simpla parare care poate determina conducerea in o administrare mai buna ! Dar daca pe tine atat te duc cei 2 neuroni care ii posezi sry for u !
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 11:46 am

Aia nu erea o parere , suna mai mult ca o plangere , si m-a deranjat faptul ca ai tupeul sa insultz un membru vechi al serverului , cat despre ce ai zis citez :
Citat :
pe tine atat te duc cei 2 neuroni care ii posezi
, ms mult de compliment , daka pe tine nu te duce capu decat sa insultzi mai bn taci !!! Evil or Very Mad
Eu zic ca nu avem nevoie de parerea ta care sa determine conducerea! scratch
Bafta la frage! Basketball
Aceasta discutie degenereaza intr-un conflict , asha ca sa o incheiem! study
ROG TOPIC CLOSED
Sus In jos
Akula




Mesaje : 3
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 12:15 pm

Pai eu zic ca tu ai fost cel care m-ai insultat indirect si probabil de aceea ti-am raspuns cu aceeasi moneda si 2 la mana nu cred ca te afli in pozitia de a hotara daca pararea mea este bine de luat in consideratie pt cei care conduc serverul , dar ma rog gata cu offtopik , zbye !
Sus In jos
Cosmo.ET

Cosmo.ET


Mesaje : 24
Data de înscriere : 19/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 12:54 pm

Sincer sunt de aceeasi parere cu Akula si AGent, las-o mai usor ca omul si-a spus of-ul, de asta e forum..

Am si eu ceva de comentat legat de reguli. Cred ca este exagerata regula cu no rush. Fiecare echipa sa joaca cum stie, daca ct vor sa faca rush, sa-i lasam sa faca - cu siguranta o echipa buna de tero ii va elimina din prima. De ce sa stea adminii sa pandeasca ce jucatori fac rush in loc sa fie atenti la codati si sa joace in rest. Oricum de la rush-uri vin cele mai multe kick-uri/ban-uri/reclamatii.. intrebati orice jucator bun de cs si veti vedea ca nu e de acord cu regula asta.. rush-ul e una din partile strategice ale jocului..

[parerea mea]
Sus In jos
http://www.top-web-hosting.ro
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 7:17 pm

@Akula
Eu nu te-am insultat indirect , si cheastia cu "NO NAME" ma refeream la faptul ca u te stie nimeni.
Ai dreptate nu sunt in pozitia de a lua decizii pentru server , da eu cred ca si ceilalti admini sunt in mare parte de acord cu mine! Arrow
Dar nu imi place ca insulti alti membrii ..... Evil or Very Mad

@Cosmo.ET
Eu nu m-am enervat din cauza faptului ca el si-a zis parerea , ci din cauza faptului ca l-a insultat pe pRo-B , dupaia si pe mine! Evil or Very Mad
Cat despre chestia cu rush-ul itzi dau un exemplu de comunitate de CS in care RUSH-ul
nu este permis : PGL study , ce ai zis tu ar fi bine daca mereu CT ar fi n00bi iar Tero ar fi PRO. lol!
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 7:22 pm

akula ... chiar nu isi are rostu acet topic facut de tine ...
nu joci pe sv nu te-am vazut pe forum .. chiar dute tare ...
si nu era o simpla intrebare .. nu asha se intreaba ... mai revizuieshteti comportamentu si mai vb dupaia .. ca pana acum tu ai demonstrat ca nici 15 ani nu ai ...

@ cosm : astea sunt regulile serverului ... nu-ti convine pleci .. sunt sute de sv fara reguli de ruush/camp pe care poti sa joci ... poate sa isi spuna of'u da fara sa insulte pe cineva ...
Sus In jos
20|cM#pRo-B:X
Admin
20|cM#pRo-B:X


Mesaje : 79
Data de înscriere : 02/02/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 7:53 pm

Smile) mdea...saracu.. are necaz pe viata deaia vine pe cs.rau sa injure asa....oriqm e banat.. si pt toti cei care cred k regula cu NO RUSH e doar apa de ploaie ori nu mai jukati pe server ori lasati-va de cs =)) oriqk nu-mi pasa de parerea lui despre mine chiar m-a amuzat Wink asa k peace cu mama lui Smile) si toate cele bune! si sincer chiar nu stiu unde am gresit gramatical ...si dak am gresit topycul e faqt de multa vreme si poate nu m-am uitat cu atentie la ce am scris ..!
Sus In jos
https://cs-rau-ro.forumgratuit.ro
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 8:55 pm

nu te agita .oricum era un pushti de maxim 14 ani ... baneazal si gata ...
Sus In jos
Akula2




Mesaje : 10
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:35 pm

20|cM#pRo-B:X a scris:
Smile) mdea...saracu.. are necaz pe viata deaia vine pe cs.rau sa injure asa....oriqm e banat.. si pt toti cei care cred k regula cu NO RUSH e doar apa de ploaie ori nu mai jukati pe server ori lasati-va de cs =)) oriqk nu-mi pasa de parerea lui despre mine chiar m-a amuzat Wink asa k peace cu mama lui Smile) si toate cele bune! si sincer chiar nu stiu unde am gresit gramatical ...si dak am gresit topycul e faqt de multa vreme si poate nu m-am uitat cu atentie la ce am scris ..!

Mai breazule de ce mai banat ?? De invidie ?? Pai normal ca nu o sa iti dai seama unde ai gresit ca esti prea retard ca sa asculti si pararea la cineva , sau sa fii pus mana pe carte din curiozitate sa vezi daca ai gresit sau nu ! AHAHAHAHA ! Saracul mie mila de tine !

Si la ce draci ai pus categoria discutii libere daca banezi oamenii , ce te-am facut incult mai pe fata si te-a deranjat ??? De ce nu mi-ai cenzurat mesajul breazule ! A da , ai admin si suferi ~ 7 anisori ai si tu ?? Ai invatat de pronumele de politete baietas ??? Ia uitete in topikul tau ca odata ne vorbesti la topikul ala :

Daca nu respectati aceasta regula adminii va vor da slay/kick/ban deoarece este o regula importanta si este foarte usor de respecat daca invatati limitele la toate mapele adica la : de_dust2 de_dust de_inferno de_prodigy de_train de_cble de_aztec va veti da seama jucand pe unde poti sa treci si pe unde nu!!

Deci in prima faza te adresezi politicos . " Daca nu respectati" .....continui , "..va ve-ti (se scrie dezlegat) da seama " pronumele de politete , si apoi o dai in branza " "pe unde poti sa treci si pe unde nu" (aici ne tragem de sireturi) , aka " pe unde puteti sa treceti si pe unde nu " , plus asezarea in pagina si modul de exprimare si vocabularul sunt jalnice , ce sa mai zic de cele 4 cuvinte care stii sa le legi !

P.S>.
1.Scuza-mi intentia de a iti deschide ochii ca esti pe un forum public si din pacate apare la search pe google Sad , dar ma bucura faptul ca vede lumea cat de batut in capsor esti dar traim in Romania si din cauza celor ca voi sa ajuns aici .
2.LostProphet pe tine te-a depasit situatia si nu ai stiut ce sa zici ??? Asa e , e greu la inceput , stii abecedarul ? Mie mila de tine , mai joci cs din sageti ?

Of of , mai mai !
Sa nu-mi stergi topikul ca ma jur ca folosesc toate metodele posibile sa postez in continuare ca sa vada lumea si raspunsul meu lasule , ca am dreptul la replica si regulamentul nu imi interzice asta !
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:37 pm

BAH DAI BAN LUI ASTA PE IP!!!!!!

@ AKULA

Bah esti prea pro pt noi asha ca pleaka mai de aici , pleaca si nu te mai ntoarce , sa dea domnu ..... lol!
Sus In jos
Akula2




Mesaje : 10
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:40 pm

Am 100 de ip-uri Sad plus 1000 de proxy puse la dispozitie si lol , daca atat ai inteles din mesajul meu Agent e clar si cu tine !


L.E. Ai dreptate , o sa aprind o lumanare maine la bis Sad pentru tine in special .... Sad


Ultima editare efectuata de catre Akula2 in Joi Mai 21, 2009 9:42 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:41 pm

Ba Dar u nu ai Trb . . .
Pe Mn deja m.ai pliktisit ... :-j
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
Akula2




Mesaje : 10
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:42 pm

Ma da ce treaba am eu cu tine , te-am chemat cumva ? Sau nu stii cum sa mai faci 1 topik in plus sa pari si tu trendy ? A? Care iti este problema ? Sau nu vezi ca te afli la Discutii Libere , poate vroiam sa port si eu o conversatie cu ownerul care este problema ta ? Vorbesti in numele lui ? Nici pro nici contra , da-ti o parere sau go pe srv cauta codati !

P.S. Vezi ca nu esti nici pe mess sa ScRi AsA si nici in pasune ! Suntem in 2009 , urca si tu o treapta in viata ta !
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:46 pm

AKULA2 MAI BN PT TINE AI PLEKA DE AICI SI NU TE MAI INTOARCE !!!!!!!!

Am priceput mesajul tau , nu ne pasa daca pRo-B nu a scris bn , nu ne pasa daka ne placi sau nu , nu ne pasa de tine in general !!!!! study
Asha ca pleaca ma de aici ca nu esti bn venit!!!!!! Evil or Very Mad
Sus In jos
Akula2




Mesaje : 10
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:50 pm

OAO ! Smile)) Oricum sunt in trecere dar asa ca fapt divers , am simtit sa-mi spun pararea cand ii vad pe unii .... saracii.....si Agent tata , nu e server public ? Nu e forum public ?

ASA VA PRIMITI OASPETII ,VIZITATORII , cam duri in cuvinte recunosc dar totusi ! WTF ?> Esti comunist ??? Spune-mi si-mi dau ban singur Smile))
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:55 pm

Ba , daca nu il jicneai pe pRo-B , si nici pe nimeni altcineva , si pur si simplu zicai ca nnu itzi place contzinutul textului pus de pRo-B , deoarece nu e corect gramatical erea altceva , dar sa vii sa ne jicnesti si sa ne umpli de nervi e alta , am mai spus NU NE PASA DE PAREREA UNUIA CA TINE asha ca ce te deranjezi sa mai stai pe aici ...
Noi ne primim membrii frumos , dak' merita . dar tu dupa parerea mea MERITZI DECAT SA FII BANAT!!!!!!! Twisted Evil Exclamation
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:56 pm

Akula2 a scris:
Ma da ce treaba am eu cu tine , te-am chemat cumva ? Sau nu stii cum sa mai faci 1 topik in plus sa pari si tu trendy ? A? Care iti este problema ? Sau nu vezi ca te afli la Discutii Libere , poate vroiam sa port si eu o conversatie cu ownerul care este problema ta ? Vorbesti in numele lui ? Nici pro nici contra , da-ti o parere sau go pe srv cauta codati !

P.S. Vezi ca nu esti nici pe mess sa ScRi AsA si nici in pasune ! Suntem in 2009 , urca si tu o treapta in viata ta !
Ba nebunule ... Incep sa kred ca esti gay .. Uitate la tn cum vb
Hai Du'te Tare Obositule
u chiar nu ai mancat nimik azi ... stai pe aici sa uiti de foame a ? =)))
hai ...ceao clown
______________________________________________________________
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
Akula2




Mesaje : 10
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 10:00 pm

Daca erai mai destept ca mine , nu imi raspundeai cu aceeasi moneda si stiai sa ma faci din cuvinte sa imi editez postul si sa rectific sau sa ma re-exprim intr-un mod mai sexi , dar dupa cum a inceput ala cum ca nu am 17 ani si tu imi spui "j3t" intr-un mod mai frumos , prefer sa las totul asa !

Smile)))))shobyan , vezi ca ai treaba prin ghena in caz de iti esti foame , +1 topik , stiu , e greu la inceput , dar ce sa faci , asa e cand te nasti in cotetul gainii :-< ....
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 10:10 pm

Ca sa te citez o sa zic : "Daca ereai mai destept" itzi dadeai seama ca nu sunt moderator pe forum si ca nu am cum sa fac asta ..... lol!
Hai , ca nu mai am chef de tine , mi-sa faqut si sila sa itzi mai raspund ca esti total ...
ma abtzin ..
Hai "j3t" , ca sa te citez iara' ! Arrow
Nu vezi ce exprimare de om cu juma de creier lipsa ai , mai vorbeai si de gramatica .. Rolling Eyes
hai lasane frate , ca esti total pe langa , daca esti asha de "shmecher" dece nu i il "faci din cuvinte" pe shobyan , ca sa mai citez umpic din ce ai zis u ....
Bye , bye .... study
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeVin Mai 22, 2009 7:23 am

ba copile ... veziti ba de treaba ... nu vezi ca faci pe interesantu ... nici 4 clase nu ai nu vezi ....dute la sapa la tine la tara acolo ... ca nu vezi ca nu shtii sa te comporti ... civilizatia e prea mult pt tine ...
crezi ca ne e greu sa iti dam ban de fiecare datat cand vedem cont nou ... dak shtiai si tu sa vorbeshti nu se ajungea la cearta asta ...

Citat :
sa asculti si pararea la cineva

tu sa asculti parerea LA CINEVA ...asha ca nu te mai lua tu de altii sfantule ...

si dak erai tu mai deshtept recunoshteai ca ai greshit ... si nu te faceai de kkt pe un forum public ... dar ce sa faci ...
Sus In jos
Akula2




Mesaje : 10
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeVin Mai 22, 2009 1:33 pm

Eu cred ca tu te faci de kkt alaturi de prietenul tau de mai sus Smile , ca dupa felul in care va exprimati e dureros Smile)) cel putin vocabularul vostru lexical , observ ca se limiteaza la 10 cuvinte Smile)) , si daca vreti sa ne jignim , hai sa incepem , tu LostProphet nici ca hartia de la wc nu te-as folosi pe forumul asta , poate doar sa il umpli cu numele , cu toate ca numele exprima cat de pierdut in spatiu esti Smile))))) iar celalalt AGent , saracul D-zeu sa il ierte ca ne respira aerul degeaba , pute pamantul sub el de prostia care o are in capsor.....


LostProphet si Agent ( termic , ca imi incalzesti sufletul cand vad cat de batut in cap esti) , aaamm , taceti acolo MS si DND !
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeVin Mai 22, 2009 1:43 pm

Akula2 prost mai mare ca tine nam vazut dar sti cum e vorba aia mare e gradina Domnului si multi prosti au sarit gardu valabil pt tine si numai pt tine ! si nu ne mai tine la discuti si vrajeli deatale ca suntem satui , dute dai la sapa la ce mai vrei si nu mai posta peaicea ca nui de tine un forum , daca era forumul me sau eram moderator aveai de mult ban !NU esti tu in stare sa jignesti admini,jucatori vechi de pe server/forum lasane in pace dute si te culca ca ai mare nevoie ! vad ca te intereseaza topicu de tot postezi aicea mori de grija lui dar sti o alta vorba cainele moare de drum lug , prostu de grija altuia !
Sus In jos
Akula2




Mesaje : 10
Data de înscriere : 21/05/2009

Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitimeVin Mai 22, 2009 2:13 pm

Smile)) ia uitati-va cine a aparut Smile)) hop si tu din padurea cu furnici , ba baiatule , ma ciuperca rasarita dupa ploaie , dute mancatias si spalte pe dinti inainte sa tastezi aici mah ca mananci kkt, chiar asa mai baieti , numele topikului se numeste , "Toti retarzii sa-mi raspunda ? " sau nu inteleg ? Altii care sa cunoasca mai multe cuvinte decat prost si etc nu mai aveti ? Sau aici e groapa de gunoi ? S-au strans toti prostii lumii , toti prostii cs-ului si se lupta cu tastatura sa-mi raspunda la un topik ? A? Chiar asa ?

Mai cei 3 terminati , capace de wc , incultii pamantului , tarani din coceni , copii fara soarta si nascuti la curul vacii , duceti-va tare obositilor si lasati-ma , nu va bagat nimeni in seama deci nu mai cautati prietenie cu japca si go and play lego ceva ca ma obositi . Unu cu cei 7 ani de acasa e in stare sa-mi raspunda , daca nu stergeti dreaq topikul ca pe majoritatea va dat pe spate si va fortat neuronul in cauza sa se dea de toti peretii ca sa tasteze o propozitie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrebare ! Empty
MesajSubiect: Re: Intrebare !   Intrebare ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Intrebare !
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: DisCuTII LibErE !!-
Mergi direct la: