Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Raspundeti Please

In jos 
+4
rayden_vis
-=NoNamE=- O_o =-
AGent
!r0_o
8 participanți
AutorMesaj
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 6:12 pm

Baieti ziceti`mi si mie e ilegal sa joci cu tinta mica ?.....ca mie nelus asa mia zis ca eu am tinta mai mica fata de ceilalti si e ilegal Neutral
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 6:24 pm

Fa un ss sa vedem si noi , Da e ilegal sa ai tzinta prea mica.... Suspect
Instaleaza-tzi alt cs! Wink
Bafta la frage! Basketball
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 6:26 pm

Man nu am tinta prea mica e la fell ca la voi Neutral.....mia recomandat cs`u asta un tov...si nelus e singuru care zice ca am tinta prea mica Neutral.....si cand iam zis ca de ce mia dat ban a zis ca nu el mia dat ban mos craciun de pe svr ....... asta e dusmanie pe bune Neutral......am stat si mam chinuit sa ajung pe 2 in top si acuma imi da nelus ban pentru ca am tinta mica Neutral
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 6:36 pm

lol! nimeni nu are nik ku tine man , am mai zis , posibil sa ai tzinta prea mika si sa nu itzi dai seama , ptca esti obisnuit.
fa ss si dami pozele pe ID meu yo_numb.
Intra in cs da new game , apasa pe butonul print screen ( dreapta sus la tastatura ) , intra in paint da paste , salveaza , si dami pozele sa vad ! study
Sus In jos
-=NoNamE=- O_o =-

-=NoNamE=- O_o =-


Mesaje : 38
Data de înscriere : 23/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Falticeni

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 7:08 pm

bah nu e ilegal Wink doar daca e cod Smile)


yto am tinta "small"

scrieti asta in consola si o sa vedeti Very Happy
Cod:
cl_crosshair_size "small"
Sus In jos
http://nn8fs.forumz.ro
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 7:11 pm

da man fix asa e si la mine dar el a zis ca e prea mica Neutral si mia dat ban permanent
Sus In jos
rayden_vis




Mesaje : 78
Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 35

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 7:12 pm

iro ai luat ban tata ?
Smile)
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 7:13 pm

Da man....dar aiurea sa mor eu de nu Sad(.....cica am tinta prea mica si e ilegal Neutral.....dar am programul ca toti ceilalti
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 7:52 pm

Citat :

Jm3k agarici: poti sami dai programul care fac tinta mica ca nul mai am acuma
Jm3k agarici:
Mr.concept: ce program boh ???
Mr.concept: ce program boh ???
Mr.concept:
Jm3k agarici: care poti face tinta mai mica man.....aia cu smal si care pui culori la tinta
Mr.concept: bah intri la settings si dai la tznitz small ,su scri in consola cl_crosshair_size small , nu e niciun program , ak' u foloseai vrun program inseamna ca ala erea cod man ...
Jm3k agarici: ) nu are cum sa fie cod man ca eu duceam tinta nu se ducea ea la cap sau alt ceva
Jm3k agarici:
Mr.concept: nu cnteaza . orice program , care nu face parte din cs-ul initzial se considera cod mah ...
Mr.concept: fa qum am zis yo
Mr.concept:
Jm3k agarici: eee...asta ete de acuma shtiu ......si nu am sa mai pun nici un program
Jm3k agarici:
Mr.concept: cl_crosshair_size small
Mr.concept: scrie asta
Mr.concept: in consola sa ai tzint mica

Bah asta nu stia ca foloseste un cod .... lol!
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 7:56 pm

Mda.....scuze....sper sami dea unban acuma.....dar mie nu mia zis nimeni ca ala e cod Neutral.....pe cs`u asta acuma nici nu mere sa scriu in consola cl_crosshail_size small imi zice unknow command Neutral...si pe celalt cs aveam langa nume programu care schimbam culoarea la tinta si marimea
Sus In jos
-=NoNamE=- O_o =-

-=NoNamE=- O_o =-


Mesaje : 38
Data de înscriere : 23/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Falticeni

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 7:59 pm

habar nare sa admineze ... cum sa fie ilegal bah daca asa e facuit cs
Smile) nare logika
Sus In jos
http://nn8fs.forumz.ro
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:01 pm

-=NoNamE=- O_o =- a scris:
habar nare sa admineze ... cum sa fie ilegal bah daca asa e facuit cs
Smile) nare logika

Cn habar nare sa admineze ??? Suspect
El zice k' nu erea o setare faquta din cs , avea un program separat , ca un cod moh ! study
Sus In jos
-=NoNamE=- O_o =-

-=NoNamE=- O_o =-


Mesaje : 38
Data de înscriere : 23/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Falticeni

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:03 pm

a...atunci nuj nu ma bag...dar daca e doar small cum am zis mai sus nu e ilegal :Dnu cont daca ai program sau nu Very Happy daca e normala doar small nu mai mica e bine fane un sss sa vedem D:
Sus In jos
http://nn8fs.forumz.ro
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:04 pm

am vazut eu , e mai mik' decat trebuie la tzinta small .... Rolling Eyes
Sus In jos
-=NoNamE=- O_o =-

-=NoNamE=- O_o =-


Mesaje : 38
Data de înscriere : 23/05/2009
Varsta : 29
Localizare : Falticeni

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:05 pm

a...atunci nuj...dar il ajuta cu cv nu? dami si mie program Smile) =)))
Sus In jos
http://nn8fs.forumz.ro
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:05 pm

-=NoNamE=- O_o =- daca nu sti nu mai vorbi fara tine sunt 100000 de csuri modificate de playeri adaugate/schimbate chesti iar cel care a facut csu lu iro a pus in el si programu ala !si asa a facut un cs ilegal (ilegal sa joci pe servere , daca te prinde)
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:07 pm

lol! adika tot cod e moh ! Dar el nu stia , eu sunt PRO UNBAN!! Smile Arrow
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:18 pm

man nu era nici un program separat Neutral.....diferenta dintre cs`u care il am acuma si ala care il aveam este ca la ala care il aveam erau texturile schimbate si la optiuni langa nume aveam sa schimb marimea la tinta si culoarea si la asta care il am acuma nu am Wink
Sus In jos
Akula2




Mesaje : 10
Data de înscriere : 21/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:14 pm

OMG ,atata timp cat se comporta ca o tinta normala nu are de ce sa primeasca ban , plus cu cat e mai mare rezolutia cu atat tinta pe comanda "small" va fii mai mica si tot asa . Gloantele tot acolo se duc indiferent de marimea tintei , ideea este ca programul ala care micsoreaza tinta sa nu si ajute jucatorul prin no-recoil (aka toate gloantele indiferent cum tragi nimeresc acelasi punct) sau aim ascuns (punct mic in centrul tintei ce poate fii usor acoperit).
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeLun Mai 25, 2009 10:16 pm

Nu aveam nimik man pur si simplu mia zis ca e tinta prea mica Neutral......asa am zis si eu ca asta nu are treaba cu cod sa alt ceva dar miam schimbat cs`u acuma dar vad ca nu vrea sa imi mai scoata banu Sad
Sus In jos
nemo

nemo


Mesaje : 47
Data de înscriere : 18/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Jud. Dambovita,Targoviste

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 1:38 am

Nu e ma codat...eu am jucat zi de zi cu el...si m-am mai uitat pe el....joaca corect omu...mai are si bulan,mai sunt si adversarii slabi...dar codat nu este! affraid
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 1:19 pm

PENTRU TOTI CARE AU POSTAT
AUZI CE INTREABA PE MESS "DAK MAI ARE ALA PROGRAMUL PENTRU TINTA" CE NU APARTINE DIN SETARILE CS-ULUI SAU DIN CONSOLA " ESTE COD !R0_0 AVEA UN PROGRAM KAND TRAGEA NU I SE MAREA TINTA DELOK "DECI REPET NU I SE MAREA TINTA" IAM FAKUT POZE KAND TRAGEA SI KAND MERGEA IAR TINTA NU SE MARESTE NELOK
ESTE O FOARTE MARE DIFERENTA DINTRE SETARILE DIN CS "SMALL" ITI MICSOREAZA TINTA DAR KAND TRAGI SE MARESTE SI CE AVEA !R0_0
TINTA SE MAI POATE FACE MIKA SI DE RA REZOLUTIA KAR

DECI NARE NIMENI FRATE DUSMANIE PE TINE KUM ZICI U PUR SI SIMPLU ALA SE NUMESTE COD ..
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 3:59 pm

ma u chiar nu shtii sa citesti ?????.....am zis ca mi se marea tinta cand trageam tiam zis de 10 ori si u tot pe a ta o tii ca nu se marea......te rog eu nu mai minti ca sa imi iau iar ban dejeaba .......fati treaba si lasa`ma sa joc Wink......si nu era nici un program pur si simplu aveam cum au toti la optini langa nume 2 optiuni care faceam tinta mai mica sau mai mare si sa schimb culoarea la tinta...(numai u ai dusmanie pe mine ca tia ramas in cap ca tiam zis noob......si eu defapt am zis "halal admin")....si ala nu era cod.....cod este cand vezi prin pereti cand se duce tinta la cap fara so duci u......la ala era tinta mica....si nu era cum zici u cat o muska Smile)....ca daca era asa din contra jucam prost ca nu vedeam unde sa trag Wink
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitimeMar Mai 26, 2009 5:50 pm

AVIZ CELOR CARE ZIK , KA DAKA NU TZI SE MARESTE TZINTA IN TIMP CE MERGI ESTE COD!!! UITATZI SI INVATZATZI!!!

Cod:
cl_dynamicrosshair 0

bagatzi asta in consola si nu o sa vi se mareasca tzinta in timp ce mergetzi. Arrow
ATENTIE !!! ACEASTA COMANDA NU VA MICSOREAZA TINTA SI CAND TRAGETZI !!! DOAR IN TIMP CE MERGETZI!!!
NU SE CONSIDERA COD. study
______________________
Raspundeti Please B_450x34_v1_C000000-323957-202743-FFFFFF-F19A15
Sus In jos
Continut sponsorizat





Raspundeti Please Empty
MesajSubiect: Re: Raspundeti Please   Raspundeti Please Icon_minitime

Sus In jos
 
Raspundeti Please
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: DisCuTII LibErE !!-
Mergi direct la: