Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclam admin Rayden

In jos 
+4
RamsesRa
rayden_vis
LostProphet
Cosmo.ET
8 participanți
AutorMesaj
Cosmo.ET

Cosmo.ET


Mesaje : 24
Data de înscriere : 19/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 12:14 am

Am si eu o problema cu Rayden.. i-am tot omorat la bycastor, si tot s-au trezit vreo 2 sa zica ca am wall, rayden nici nu a stat spectator, mi-a dat 2 kick-uri degeaba, apoi i-am zis ca daca mai da un kick il raportez si mi-a dat ban 100 min...
Nu am jucat niciodata cu coduri, instalatorul poate confirma ca mi-a facut screen-uri de vreo 3 ori, insa rayden nici macar un blind sau sa se puna spectator ceva sau screen, direct kick si apoi ban, doar ca l-am omorat pe el....
Nelule, daca tie ti se pare ca asta e admin, atunci eu zic ok si nu mai joc niciodata pe serverul asta. Daca are cea mai mica dovada impotriva mea, sa-mi dea ban forever...
Nu e prima data cand dau peste admini care abuzeaza de statutul lor si ceilalti jucatori o pot confirma.
Cum joci mai bine decat ei, cum imediat gasesc motive sa te zboare

am facut si demo, dar nu reusesc sa-l convertesc in .avi
Sus In jos
http://www.top-web-hosting.ro
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 12:42 am

mda ... da e cum zici tu nu mi se pare normal ce a facut rayden ... dar ashtept si varianta lui ...

oricum , dspre cosmo am numai cuvinte bune , si io i-am facut ss , joaca curat , si respecta regulile ...
Sus In jos
rayden_vis




Mesaje : 78
Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 35

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 2:34 pm

cosmo , stii foarte bine de ce ti am dat ban pt 100 min nu ca ai juka cu koade sau ce mai zici tu prin cererea asta
ti am dat intai un avertisment termina te cu seferinte le astea ca esti mai bun ca noi , sau nu mai ti minte ce suferai aseara de tine , ca s mai bun ca voi ca sunte ti slabi shy deaste, shy ti am zis termina te ca aici nu ti dau yo voie sa suferi de tene dak te grezi cel mai bun de pe server dute frate in pgl nu mai juca cu noi care suntem niste booti
in concluzie yo dak te mai prind ca esti tare in gura shy ca mai ales vii cu impresii de pgl shy deastea nu mai in kick -uri te tin pt ca esti tare in gura

asa ca lasa vrajeala asta de reclamatie shy fa una cu adevaratul motiv care ti am dat ban ( 100 ) min


Va Multumesc : Rayden_vis
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 3:58 pm

cosmo una dintre reguli e sa ai un limbaj adecvat si sa nu jignesti.
tu prin atitudinea ta ai jignit jucatorii care poate nu sunt atat de experimentati ca si tine.
cu o astfel de atitudine si de la mine iti luai cel putin 100 min.
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 4:01 pm

de aceeashi parere cu rayden , esti mult prea tare in gura ! Evil or Very Mad
Sus In jos
Cosmo.ET

Cosmo.ET


Mesaje : 24
Data de înscriere : 19/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 8:34 pm

Rayden, observ ca pe langa ca esti nesimtit, mai esti si cam tembel. Am inceput eu sa injur pe server sau sa ma laud cu ceva? Voi ati inceput toti sa va luati de mine ca-s codat si sa ma injurati (mai ales bmw care injura pe toata lumea) si eu ce era sa fac? tocmai, ca sa NU va injur, faceam tot felul de ironii ca sunt mai bun ca voi (ceea ce era evident), dar trebuia sa ma descarc cumva. Am demo-urile, nu are rost sa negi, doar ca nu stiu sa le convertesc in .avi
Oricum nu am ce sa ma astept din partea ta, sau majoritatea copiilor care intra pe server, eu zic cel mai bine sa ma ignorati, ok? Daca ma prinde cineva cu coduri vreodata, sa-mi dea ban definitiv si gata, ce sens are sa ne consumam energia certandu-ne? Vezi-ti tu de jocul tau slab, eventual mai exerseaza, mananca danonino sa te faci mare si cand ajungi si tu la un iq de macar 100, putem sa ne intalnim si sa dezbatem problema
Sus In jos
http://www.top-web-hosting.ro
rayden_vis




Mesaje : 78
Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 35

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 11:44 pm

sti tu ce inseamna iq ? cosmo Smile Question
Sus In jos
nemo

nemo


Mesaje : 47
Data de înscriere : 18/05/2009
Varsta : 39
Localizare : Jud. Dambovita,Targoviste

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 7:29 am

Desi imi place cum joaca Cosmo,dezaprob modul cum se exprima prin cuvinte...Te crezi superior unui admin?...Niciodata nu o sa fi mai sus decat un admin pe un server,oricat de slab ar fi el la joc!Mai bine iti ceri scuze si ne vedem de treaba noastra,altfel nu ai viata lunga pe server....
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 11:48 am

nemo a scris:
Desi imi place cum joaca Cosmo,dezaprob modul cum se exprima prin cuvinte...Te crezi superior unui admin?...Niciodata nu o sa fi mai sus decat un admin pe un server,oricat de slab ar fi el la joc!Mai bine iti ceri scuze si ne vedem de treaba noastra,altfel nu ai viata lunga pe server....
________________________________________________________________________________________________
Cel mai corect de pana acum in exprimare

Cosmo nu stiu conflictu izbucnit pe byca cu rayden decat din ce spuneti voi... dar tie nu ti se va da dreptate daca nu ai dovezi concrete asa ca nuti ramane decat un singur lucru (cereti scuze ) si ai sa joci linistit
Arrow ADMINU ARE INTODEAUNA DREPTATE ARE VOIE SASI DEA CU PAREREA iar in legatura cu playeri care isi dau cu parerea neintrebati vor fi si iei sanctionati....
Sus In jos
Zion Arhanghel

Zion Arhanghel


Mesaje : 293
Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 4:29 pm

Cosmo...niste dovezi concrete se poate?

Multumim... Basketball
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 5:31 pm

yooo manu a scris:

ADMINU ARE INTODEAUNA DREPTATE ARE VOIE SASI DEA CU PAREREA iar in legatura cu playeri care isi dau cu parerea neintrebati vor fi si iei sanctionati....

Nu sunt de acord. study
Adminul este si el om si el poate gresi. Arrow
Iar , in legatura cu playerii care isi dau singuri cu parerea , este un drept al omului numit "Dreptul la libera exprimare" , nu cred ca playerii care isi dau cu parerea ar trebui sa fie sanctionati atata timp cat nu se contrazic cu adminul si nu genereaza nici un conflict. Sleep

@Cosmo.ET :
Cel mai bine ar fi sa recunosti ca ai gresit. Rolling Eyes

Bafta la frage all! Basketball
Sus In jos
Zion Arhanghel

Zion Arhanghel


Mesaje : 293
Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 10:25 pm

Cel mai corect ! Recunoasterea unei greseli este pe jumatate iertata Basketball
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclam admin Rayden Empty
MesajSubiect: Re: reclam admin Rayden   reclam admin Rayden Icon_minitime

Sus In jos
 
reclam admin Rayden
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclam un admin Manu e numele lui
» reclam pe morfik
» shobian il reclam si pe el
» reclam pe Electricianu :|
» reclam si pe shobyan asta

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: ReClAmaTii AdMiNii !!!!-
Mergi direct la: