Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 REclamatie Admin Ramsesra

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

REclamatie Admin Ramsesra Empty
MesajSubiect: REclamatie Admin Ramsesra   REclamatie Admin Ramsesra Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 1:59 pm

pe adminul Ramsesra lati pus degeaba admin nimic nu face !!!!! iam zis sa le deie la slay la astia care fac rush toate turele o facut si el sta si dupa aia imi da ban 100 de minute !!!
Kicked by Console: "banned for 100 min"
Kicked :"banned for 100
Sus In jos
rayden_vis




Mesaje : 78
Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 35

REclamatie Admin Ramsesra Empty
MesajSubiect: Re: REclamatie Admin Ramsesra   REclamatie Admin Ramsesra Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 2:39 pm

asta e cerere nefondata prietene ca shy cu domnul Cosmo , tre sa respect admini shy deciziile lor

shy dak imi facea i mie la fel , asa procedam shy yo ban 100 min
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

REclamatie Admin Ramsesra Empty
MesajSubiect: Re: REclamatie Admin Ramsesra   REclamatie Admin Ramsesra Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 3:55 pm

1. eram singurul admin pe server in cazul in care erau vreo 2 erau codati ( si-au luat permanent pe urma, dupa ce i-am monitorizat) iar vreo 6 faceau rush, din care vreo 2 nu stiau ce inseamna si a trebuit sa le explic si si-au cerut scuze. nu pot sa le fac pe toate odata, le iau pe rand iar codatii erau cei mai importanti.

2. iar pentru limbajul tau fata de mine sa zici mersi ca ai luat doar 100, dar acum ca am vazut ca esti clontos.. data viitoare o sa mai adaug un 0 sau poate 2, sau chiar 3 sau 4 zerouri, depinde de tine....
Sus In jos
Zion Arhanghel

Zion Arhanghel


Mesaje : 293
Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

REclamatie Admin Ramsesra Empty
MesajSubiect: Re: REclamatie Admin Ramsesra   REclamatie Admin Ramsesra Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 4:32 pm

Este o reclamatie nefontada...

La fel am patit si eu azi cand eram singurul admin pe server si 3 jucatori urlau ca "ala e codat" ba "ala e codat" ba "ala are wall" sau "ala are aim"

Ca singur admin pe server nu poti monitoriza 7 jucatori odata, si nici nu poti sa-i penalizezi asa doar ca vrei tu, sau alt jucator ca pur si simplu i se pare ca ar fi codat...

Mai sunt si care joaca bine ! bounce

lol!
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

REclamatie Admin Ramsesra Empty
MesajSubiect: Re: REclamatie Admin Ramsesra   REclamatie Admin Ramsesra Icon_minitimeMar Iun 02, 2009 5:14 pm

NexT , de akum inainte , fa o reclamatie numai dadk' e nevoie.
De akord cu ceilalti , este o reclamatie nefondata. study
Sus In jos
Continut sponsorizat





REclamatie Admin Ramsesra Empty
MesajSubiect: Re: REclamatie Admin Ramsesra   REclamatie Admin Ramsesra Icon_minitime

Sus In jos
 
REclamatie Admin Ramsesra
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Admin Ramsesra
» reclamatie RamsesRa
» Reclamatie RamsesRa
» RamsesRa Reclamatie
» Model reclamatie player/admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: ReClAmaTii AdMiNii !!!!-
Mergi direct la: