Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 COdaTii ....

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

COdaTii .... Empty
MesajSubiect: COdaTii ....   COdaTii .... Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 10:10 am

Astazi 14.06 sau cat e iar codati pe server dacai vedeti ban numele lor : ElLyTo si Pryson Break BAN permanent 1 are wall al 2 aim am demouri + a intrat iar SnK. ala si a intrat unu cu yoo_manu Smile) care se dadea drept manu ma rog poate era cineva din comunitate care vruea sa sperie admini sau nu stiu .......nam timp sa pun demourile cu codati aia 2 daca vreti vi le dau pe mes !


Edit : harta urmatoare a intrat iara unu ~~!Onu72~~ si lua la iam facut demo , desi cred ca fac demouri in zadar poate au ip rotabil sau o sa intre cu alt nume sa nu o sa mai intre deloc ...., ma rog io am facut ce am putut , ca mai mult nam ce face ...nu era nici un admin on ...nici pe mes...
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

COdaTii .... Empty
MesajSubiect: Re: COdaTii ....   COdaTii .... Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 11:31 am

e un player kare intra ku nickuri asemanatoare adminilor ieri lam prin si eu pe unu ku nikul instalatorul.... iam zis sa schimb nicki si nu a vrut ban permanent.Snk ieri sia luat 4 banuri de la mine mai are nick zuzi afk uno lam vazut kum si le schimba


Cat despre Pryson Break vreau sa vad demo k el are putina vechime...
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

COdaTii .... Empty
MesajSubiect: Re: COdaTii ....   COdaTii .... Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 12:01 pm

o sa til dau pe mes tre sa caut ca am arhiva de demouri deja Smile)
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

COdaTii .... Empty
MesajSubiect: Re: COdaTii ....   COdaTii .... Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 5:53 pm

gg pistolaru ! Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





COdaTii .... Empty
MesajSubiect: Re: COdaTii ....   COdaTii .... Icon_minitime

Sus In jos
 
COdaTii ....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CERERE BanIP-
Mergi direct la: