Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Reclamatie la adresa adminului instalatoru

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
BRVTVS

Data de înscriere : 14/06/2009
Varsta : 30
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Dum Iun 14, 2009 7:46 pm

Azi am primit ban de la administratorul instalatorul zic eu pe nedrept, el a fost plecat de la calculator iar in momentul in care a revenit, probabil suparat de faptul ca serverul scapase de sub control (intrasera o gramada de codati si limbajul era mai ceva ca la usa din dos a mahalalei) desi el era online a inceput sa persecute pe toata lumea (aproximativ) printre care si pe mine.Eu am primit slay, iar in momentul in care am intrebat de ce una ca asta mia raspuns ca am injurat de mama focului (total neadevarat), desi chiar in acele momente erau altii care mascareau fara niciun fel de retinere in momentul in care am cerut dovezi ale spuselor lui am luat ban... a zis k o sa posteze SS cu consola, ei bine il astept cu un raspuns pe masura.

Parerea mea este ca face prea multa bataie de joc si nu merita sa fie administrator, si nici felul in care se apreciaza pe aici "valoarea" administratorilor (ceva de genu il cunosc de mult si face o treaba buna ca e vechi, si am fost cu el la bere etc. dupa cum am citit pe alte posturi) nu e o treaba chiar in regula... ramane la atitudinea voastra ce masuri o sa luati... daca o sa luati ,daca nu... o viata buna....
Totusi astept acel SS Suspect
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
AGent

Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 23

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Dum Iun 14, 2009 8:07 pm

In primul rand administrator este un rank de admin , nu este sinonim cu admin . study
In al doilea rand , daca zice ca are dovezi totul e ok .
Sa asteptam SS-urile !
Este greu sa fi admin cand sunt 5 playeri care injura , sunt codati fac rush/camp ...etc...
Iar cat despre ce ai zis tu , ca adminii sunt dati dupa ureche , te inseli!
Cand cineva zice chestii de genul "Il cunosc de mult face treaba buna ...."
inseamna ca acea persoana a avut admin si erea chiar priceput , merita iara sa fie admin!
Cu cat ai vechime mai mare pe server , inseamna ca esti mai serios , tocami de aceea se tine cont de vechime!
Cat despre chestia cu "si am fost cu el la bere" te rog sa imi zici si mie unde scrie asa ceva . Arrow
Sus In jos
instalatoru

Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 31
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Dum Iun 14, 2009 9:09 pm

man in primul rand nusthu de unde ai skoso pe aia ku berea lol! lol!
in al doilea rand am stat si am mankat la calculator si mam uitat la toate discutiile kum lai facut prost si idiot si iai bagat ceva carne in frigider lu copilul ala saraku kare avea nick
PS-Banditu-CL si se lauda saraku k are si el clan.Tu ai creat pima oara cearta k el habar nu are ce inseamna CL k e prost.... el de kolo te injurat si tot asa . cearta pe server se pedepseste cu ban 100

eu am fost baietas ku tine si tiam dat un slay kand am intrat k sa te atentionez..si dupa aia ai inceput ku gura mare si tiam dat BAN 100

cand am vrut sa dau copy in consola din pakate se schimbase harta si nu am mai avut ce sa copiii.

DAK EU NU MERIT ADMINUL SI K IMI BAT JOK DE LUME PE SERVER DAU BAN AIUREA CER FARA NICI O SUPARARE SA MI SE IA ADMINU

EU AM CELE MAI MULTE RECLAMATII PT K STAU MULT PE SERVER SI MA IAU DE TOATA LUMEA (KU MOTIV) COD,RUSH,LIMBAJ ETC. si sunt multi kare ma reklama dar nici makar nu stiu limete de rush

BRVTVS ( adika JBK k asa aveai nikul kand injurai dupa aia ti lai schimbat)

bafta alzz la frage...mai mult mie!!!!!!!!!!!
Sus In jos
vajux

Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 26
Localizare : bacau

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Dum Iun 14, 2009 9:20 pm

ii dau dreptate totalu lui instalatoru...eram pe srv cand s-a intaplat totul...ia dat ban pe merit....GG instalatorule...tineo tot asa......

BFT la fragutze..... cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 10:36 am

UITATI AICI 13 SS CU CONSOLA CU INTREAGA DISCUTIE SI CHIAR SI CU O INTERVENTIE DE A LUI VAJUX CAND ZICE CA NU EU AM INJURAT !!!!! ASTEPT SA VEDEM CE O SA SE INTAMPLE SE PARE CA INSTALATORUL ERA SI BEAT SI NICI NU ERA LA PC, ARE O RELATIE DE NEPOTISM CU VAJUX, IAR CEEA CE ZICI TU CA SA SCHIMBAT HARTA NU INTELEG CUM ASA ,CA IN CONSOLA RAMANE,NU SE RESETEAZA CONSOLA CAND SCHIMBI HARTA,SI SORRY AIA CU BEREA NU ERA DE PE FORUM ERA DE PE SERVER , ACOLO UNDE SE FACE TREABA HAVE FUN!!!
drunken Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
yooo manu

Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 29
Localizare : cta

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 12:09 pm

BRYTYS tu ti-ai cautato ""citez"" >esti praf cocalare< uni o pot lua ca o jignire si sa raspunda print.un limbaj neadecvat (am observar ca altu a inceput cu injuraturi dar tu ai inceput sa te legi de aia cu `CL`)
Ban ai luat pentru ca ai inceput cu jigniri asupra sv citez``ce sa joci frate pe sv asta`` trebuia sa faci reclamatia fara arfimatiile astea si mai mergea....

Sa mai ascultam pareri...
Sus In jos
PIstolaRu

Data de înscriere : 10/05/2009

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 2:06 pm

AI fost implicat in cearta si gata nu trebuia sa te legi de ala cu cl etk. ai luat ban 100 si faci gura ca de ce lai luat e normal pt cearta sa iei mai si jignesti ..... deci concluzie ai luat ca teai certat cu ala ..... instalatoru e admin bun degeaba tot il acuzi si tu si alti nu a fost vre`n ban dat pe nedrept dat de el !
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 2:10 pm

BUN SA ZICEM CA SI EU AM GRESIT CA AM CRITICAT SERVERUL , MY BAD ASTA E... DAR CUM RAMANE CU INJURIILE PE CARE MI LE-A ADUS INSTALATORUL MIE? Mad
SI NU PREA CRED EU CA L-A IMPRESIONAT "CEARTA" MEA EL ERA SUPARAT DE FAPTUL CA AM INDRAZNIT SA IL INTREB CE AM GRESIT... SI ATUNCI HAI SA FACEM O COMPARATIE EU IAM ZIS ALUIA COCALAR PENTRU CAM-A JIGNIT MULT MAI GRAV... SI NU CRED CA ESTE NORMAL NICI CA UN ADMIN SA JIGNEASCA UN JUCATOR, SI CRED CA ESTE MULT MAI GRAV DECAT CIONDANEALA DINTRE MINE SI ALA...
EU AM LUAT BAN 100 MIN CAND ALTII INJURAU MUUUUULT MAI GRAV DE CE UNA CA ASTA? SE POATE VEDEA FOARTE BINE ACEST LUCRU FIIND INCERCUIT CU GALBEN Evil or Very Mad

Ultima editare efectuata de catre BRVTVS in Lun Iun 15, 2009 2:23 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
PIstolaRu

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 2:16 pm

Pai sa enervat si omu tia zis doar sa taci Draku din gura , inainte ai zis ca ce sa joci pe serveru asta ca tia dat slay sau ce ... sa zicem ca a fost nervos tia zis dora sa taci ..draqu ..... bn + ca dupaia a gresit ce a scris inervezi si tu repede ca se scrie enervezi fiecare scrie cum vrea , normal ca te enervezi dupaia .... , io zic so lasi balta oricum e doar 100 min care au expirat deja ...si oricum nu rezolvi nimica instalatoru nu a facut nimic nedrept asa ca ....
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 2:28 pm

NU MIA ZIS "DOAR" SA TAC DRACU MIA ZIS CA SUNT NOOB SI INJUR CA PROSTU, CAND EU NU AM FACUT ASTA!!!
TU PISTOLARE ESTI O DOVADA CLARA DE NEPOTISM NO OFFENCE! SE VEDE CA TII CU EL PE FATA!
Sus In jos
PIstolaRu

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 2:53 pm

Io nu tin cu nimeni , io am zis doar adevarul este bun admin ! iar daca nu e sa il scoata si gata , si nu e doar parerea mea ca e bun ci a mai multora asa ca ciocu mic numi zi ca eu tin cu el sau dinastea io mia`m zis parerea mea asta nu inseamna ca eu tin cu el ca e vinovat/nevinovat pt mine nu conteaza ca tot cu el tin , a fost o cearta a fost si omu nervos tea facut noob ....el raspnde de astea,ai vazut ca esti vinovat si tia dat banl pe drept pt cearta, neavand ce sa zici acuma te iei de el ca tea jignit .... , asta deja nu ma priveste pe mine rezolvati voi daca a facut bine sau nu !
Sus In jos
yooo manu

Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 29
Localizare : cta

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 2:57 pm

yo zic sa t i v ezi de joc e cel mai bine si lasa nepotismele ca nu e asa regurile sunt pt toti (si inca ceva ..omu invata din greseli) Arrow
Sus In jos
Zion Arhanghel

Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 34
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 3:58 pm

Felicitari pentru Instalator !!! Foarte bine ca le-ai dat Ban !!

Ati meritat fratilor !!!

Bafta la frage ! Mai ales tie Instalatorule ! cheers
Sus In jos
instalatoru

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 4:19 pm

eu unu zik sa ma lasi frate ku din astea de ale tale lipseste o gramada din ce era in consola de exlemplu intre print 7 si print 8 tu ma intrebi de ce slay si eu it raspund pt camp (pt k tu stateai la intrare dupa colt la tunel pe de_dust si asteptai ct ||||||| Ct nu au ce cauta akolo pentru k limita de rush este la cutia mare din tunel......am stat 20 sec,30, 40sec si erai singuru tero in viatza si tiam dat slay.

bine k ai incercuit kum ma invita tovarasu ala al meu sa ies la o bere iti dai seama ce a facut .... nai nici o treaba man

pe print 8 se vede kum imi raspunzi la k mai erau 3 min.....din runda replika la ce tiam zis eu si trebuia sa apara pe print 7 si minti mai era in jur de 1 minut maxim dupa aceea ai inceput sa ma critici k nu am nici o treaba ku adminu..... te-ai luat de gramatica mea "inervez" eu sunt creskut la SUCEAVA pana la 7 ani sunt moldovean nau tu nici o legatura kum skriu eu man asa skriu moldoveni ai provokat cearta si lai injurat pe ala de morti si de raniti dar insa ai avut grija sa nu apara pe ce ai postat tu pakat k eram pe mess si iti dadeam explicatii de ce tiam dat ban pt k in momentul ala sa schimbat harta si nu am mai putut copia consola

pt mine esti ridikol man ai mai fakut si reklamatie da nui nici o probleme iti spun si pe forum esti un NOOB SI UN PROST ku "N" mare si ku un ''P" mare asa k mai inervat si pe forum

am dat 4 ban 100 pt limbaj inafara de tine la toti cei kare au injurat kare sunt in konsola care nu au facut nici o reclamatie dar nu vad nici un citat in care sa skrie ca leam dat ban si u ai venit miezu ku reclamatie

bafta allzz la frage ,,,,,,,mai mult mie !!!!!!!!!! lol! lol!
Sus In jos
LostProphet

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Lun Iun 15, 2009 4:32 pm

gg instalatoru ... tineo tot asha ...
faci o treaba excelenta pe sv ...

cat despre jbk ai cautat-o ... nu shtii knd sa te opreshti, knd sa taci ... ii semeni lu mib ...

spor la fraguri .. mai ales lu instalatoru What a Face Like a Star @ heaven What a Face
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mar Iun 16, 2009 3:02 pm

INSTALATORULE..... dak ceea ce zici tu este adevarat d c nu postezi si tu un ss? pentru ca stii bine ca nu ai dreptate si minti... eu am postat poze care imi dau dreptate eu am dovezi ca spun adevarul.... pe server ai zis ca pui si u SS ... d c nu pui oare ?!?!?! PENTRU CA NU AI !!! TOATE VORBELE TALE SUNT MINCIUNI IN VANT!!! ASTEPT SS DAR SI TACEREA E UN RASPUNS! bounce

IAR CEEA CE SPUI TU CA FACEAM CAMP DINCOLO DE LIMITA RUSHULUI E TOTAL NEADEVARAT! ERAM PE TARASA LANGA CUTIA MARE... LIMITA RUSHULUI ESTE PE CORIDOR... EU MA IMPUSCAM CU CEI DE PE TARASA DE LANGA BAZA CT ASA CA NU AVEAM CUM SA FIU ACOLO... SI CHIAR MAI ERAU 3 MINUTE CA NU ERAM IDIOT SA ZIC O PROSTIE AIUREA SI DAK ERAU MAI PUTIN DE 3 MIN ZICEAI TU CEVA ATUNCI NU ACUM.... CE ZICI DE ASTA?
Sus In jos
instalatoru

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mar Iun 16, 2009 7:19 pm

tiam zis pe server k o sa fac ss la consola si dupa aia mi-ai dat buzz pe mess cat tiam zis tie motivu asta insemnand 1 min sa schimbat harta pe server si nu am mai putut face ss... tiam mai sus si mai sus da nu ai vazut

frate se vede clar k lipseste din consola o gramada de ce nu ai postato pe toata dak tot ai facut??
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mar Iun 16, 2009 9:52 pm

PEY BUN AI PRIMIT BUZZ SI SA SCHIMBAT HARTA INTRE TIMP, SI CE LEGATURA ARE ASTA CU CONSOLA? IN CONSOLA SE PASTREAZA TOT ISTORICUL JOCULUI PA NA IN MOMENTUL CAND DAI QUIT!!! CE ROST AVEA SA PUN TOATA CONSOLA EU AM FACUT SS DOAR DISCUTIILOR MELE!! CA ZIC EU CA 13 SS SUNT DE AJUNS NU? ASTA E TOT CEEA CE AM ZIS EU!! CE ROST AVEA SA PUN FRAGURILE FACUTE DE PLAYERI SI TOT CHATUL DE PE SERVER?

IN BAZA CELOR SPUSE MAI SUS SI FAPTUL CA AZI LA 19.45 AM LUAT BAN LA 5 SEC DUPA CONECTARE PE SERVER REIESE FAPTUL CA EU AM AVUT FREPTATE SI TU AI DAT DOVADA DE INCOMPETENTA... NO OFFENCE

ASTEPT... ATAT AICI CAT SI LA CERERI UNBAN lol!
Sus In jos
instalatoru

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mar Iun 16, 2009 10:06 pm

nu tiam dat eu nici un ban eu mam conectat pe server pe la 9 la ora kare zici u nici nu eram akasa

nam de ce sati dau ban tiam dat atunci pt certuri si limbaj eu nu am nimika ku tine

si cu ce ai avut tu dreptate ????

si man imi spui si mie kare este problema ta ku mine tiai postat singur kum ai porovokat cearta pe

server si ai adus jigniri unui jukator ceai ce se pedepseste ku ban 100

k nu tiai postat si injuraturile nu mai conteaza ... spunemi ce ai ku mine>

tiam dat ban pe drept tiai postat singur ce ai zis zimi si mie akuma ce naiba mai vrei de la mine

dak mai ma jignesti odata ai ban permanent de la mine

ce ma tot freci atat la cap alceva nai ce face....

mie nu imi mai apare nimika in consoa dupa ce se schimba harta ... am vresiunea kare o are si zion de cs
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mar Iun 16, 2009 10:20 pm

AI INTELES TOTAL GRESIT EU NU AM NIMIC PERSONAL CU TINE CA NU SUNT CRETIN SA PORT PICA UNUI OM DIN CAUZA UNUI JOC, EU AM CEVA CU ADMINUL INSTALATORUL SI CU FAPTUL CA M-A JIGNIT ,SI ACUM COLAC PESTE PUPAZA A INVIAT SI NEPOTISMUL SI MI-AM LUAT BAN DE LA "CINEVA" TOCMAI IN URMA DISCUTIILOR DE PE FORUM CA SE PARE CA "CINEVA" A LUAT-O CHIAR PERSONAL... NU VAD MOTIVUL PENTRU CARE AM LUAT BAN AZI (PERMANENT) CA ACEL "CINEVA" MACAR NU A AVUT TUPEUL SA SPUNA DE CE FACE UNA CA ASTA... lol!
ORICUM STIU CA TREBUIE SA POSTEZE BANUL SI MOTIVUL... IL ASTEPT CU BRATELE LARG DESCHISE CU UN POST FRUMUSEL

AM VBIT MAI SUS LA P[ERSOANA A TREIA CA SA NU MAI PARA CEVA PERSONAL... CA ACEL "CINEVA" NU E CINEVA DAK APELEAZA LA TERTIPURI DIN ASTEA...
Sus In jos
LostProphet

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mier Iun 17, 2009 2:26 am

hai no mai da pe intoarse .. atata timp cat provoci scandal nu ai ce cauta la noi ... o sa iti dau ban in continuare pana te saturi sa intri... si scuteshte-ma cu cineva ca nu mi-e rushine ca ti-am dat ban
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mier Iun 17, 2009 11:20 am

CE SCANDAL AM FACUT? AM FOLOSIT UN LIMBAJ INJURIOS AM FACUT CEVA PE FORUM? SI DAK IMI ZICI K IAM ZIS ALUIA COCALAR PE SERVER, CHESTIA AIA A FOST TAXATA DEJA..... ASA CA NU VAD CARE E MOTIVUL SA IAU BAN PE SERVER... DAK IMI DAI UN MOTIV REAL EU NU MAI ZIC NIMIC ,CA CEEA CE FACEM ACUM PE FORUM NU E SCANDAL E DISCUTIE NORMALA Evil or Very Mad

NEPOTISM..... Suspect
Sus In jos
instalatoru

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mier Iun 17, 2009 3:57 pm

LOL ce skandal ai facut mah? u chiar o incerci aiurea dau u te iei de unu k el habar nu are ce era ala

clan sil faci pe ala praf si cocalar iar un player intreaba dak da probe pt a intra in clanu lu ala si u

raspunzi in lokul altuia ku da tre sa dai probe "oral" si ala incepe sa te injure (si tu il injuri pe el

dar nu am cum demonstra k u nai postat ) asta kum se numeste frate prietenie...sau skandal si

cearta......?? BAN 100 SA DAT PE DREPT ........ U IMI SPUI MIE K MAI FACUT PRAFF PE FORUM CU CE MAH?
Sus In jos
LostProphet

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mier Iun 17, 2009 7:11 pm

am inteles ca aiinvatat si tu un cuvant nou , respectiv nepotism , dar laso mai moale ...
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   Mier Iun 17, 2009 10:43 pm

"TEAM FACUT PARAF" CA TIAM POSTAT TOATA DISCUTIA DE PE SERVER SI AM DEMONSTRAT CA AM DREPTATE INTRUTOTUL IN CEEA CE AFIRM.. IN SCHIMB LA TINE NU SE ARATA NICI O DOVADA CARE SUSTINA SPUSELE TALE... SI MAI SAR SI"TOVARASII" TAI IN AJUTOR, DANDUMI BAN PE SERVER AIUREA... SI AIA CU NEPOTISMUL O STIU DE MULT TIMP NU AM INVATAT ACUM, DACA AI CAUTA IN DEX DEFINITIA CUVANTULUI ASTUIA, TIAI DA SEAMA CA NUMAI ASTA FACI SI DE ASTA TOT IL REPET ASA "PAPAGALICESTE"... bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reclamatie la adresa adminului instalatoru   

Sus In jos

Reclamatie la adresa adminului instalatoru
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: ReClAmaTii AdMiNii !!!!-
Mergi direct la: