Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Propunere (astept pareri)

In jos 
+4
Zion Arhanghel
AGent
PIstolaRu
nEk*Rezolution-D
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 6:31 pm

nek , vad ca stii chestile esentiale . GG Wink !
cred ca daca lucram inpreuna ar fi mai bn . Smile
dar , eu tot raman la parerea mea , zic ca nu ne trebuie un alt forum .....
Sus In jos
nEk*Rezolution-D

nEk*Rezolution-D


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/06/2009

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 10:18 pm

as vrea sa vad ce spune si nelus:) si agent ar fi o placere sa lucram impreuna Very Happy
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 12:02 am

gata man dak nu o sa mai poata avea grija de el o sal lase pe altu....forumul nu are nimika o sa vb nelus ku el


TOPIC CLOSED
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 12:15 pm

de,acord cu instalatoru , ar fi bine sa pastram acest forum , dar sa aiba cineva grija de el ... ce bn ar fi dak' sar intoarce bruce lee .... study cheers
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 1:39 pm

cred ca ar fi bine ca toti adminii de pe sv sa fie si moderatori pe forum .... numa sa revina prob...
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 20, 2009 3:56 pm

Si eu cred ca ar fi bine asa Very Happy
Sus In jos
nEk*Rezolution-D

nEk*Rezolution-D


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/06/2009

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:31 pm

fiekare rank sa fie distribuit fiekarui user kre are acces pe srv...ex:nelus/ramses/yomanu/lostprophet/ssvik/instalatoru/zion..etc..sa primesca ranku de administrator si pe forum iar..Angent/!ro_o si kre mai sunt..sa primesca ranku de moderator..adik..delete topics/edit..etc..aa da si membrii cu slot pe srv sa primesca ranku de V.I.P daka nu e creat se poate rezolva..doar spuneti..bft.. Very Happy ..need help contact me;) fara glume..lucrez cu o echipa de experti in site`uri/forumuri/servere etc...avem video designers/photodesigners..counter strike developers/l2 developers/sa-mp developers tot ce vrei noi putem crea:)..Respect CS.RAU.RO Like a Star @ heaven


Ultima editare efectuata de catre nEk*Rezolution-D in Dum Iun 21, 2009 10:40 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:34 pm

mmm ....... bunicica ideea study
ramane de vazut. Sleep
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 12:40 am

Am o intrebare , tot am discutat aici de facut/modificat/reparat ...are cineva acces la Panoul Administratorului de pe acest forum pt a numi cativa moderatori seriosi care sa se ocupe de forum , multi se abat de la subiect , dublupost , fac 5-6-7 topicuri cu acelasi subiect etk. , ar trebui cineva sa se ocupe si de forum de intretinerea lui ... !!
Sus In jos
nEk*Rezolution-D

nEk*Rezolution-D


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/06/2009

Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 01, 2009 1:04 am

poi ma ofer sa am grija de forum..dar..nu e decizia mea daka da sau nu!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Propunere (astept pareri)   Propunere (astept pareri) - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Propunere (astept pareri)
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» PROPUNERE!!
» Propunere !
» Propunere!
» Propunere server
» Propunere (o parere nush dak e buna)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Ai o IDEE Pentru server? (aici o poti imparatasi !-
Mergi direct la: