Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

BAN VAJU DEGEABA RAMSERA

In jos 
AutorMesaj
blastboy

Data de înscriere : 18/06/2009

MesajSubiect: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 11:10 am

[img] [/img]

[img] [/img]

[img] [/img]

Acu sa incepem.Ramsera ia dat ban lu vaju permanent k la injurat insa din vina lu ramsera.Era harta militia vajju avea 1 hp si lumea radea de el sa se arunce sa se omoare.El nu voia.Ramsera a inceput sai dea slap de mai multe ori vaju vaju ia zis sa termine, dar a continuat sai dea slap.A cazut vaju si a murit si apoi din motiv intemeiat la injurat pe ramsera.El din urma ia dat ban permanent.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
vajux

Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 26
Localizare : bacau

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 11:15 am

Mad Mad Mad Mad Mad Mad sa se ia atitudine cu acest admin.....nu e corect si fair-play sa faca asa ceva.........

si inca ceva...va rog unban !!!!!!!!! si nu a fost cine stie ce injuratura.....o sa vedeti voi in printuri.....

va rog sa se faca dreptate >Smile>Smile>Smile>Smile>Smile Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
hopeender

Data de înscriere : 01/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 11:26 am

Smile) vad k sunteti 2 in 1 . unu ia ban,altu sare cu reclamatia Smile)

Arata-ne printu cu injuratura pretene, nu ne arata alte prostii prin printuri .Arata-ne knd l-a injurat.

Invata sa respecti . Pe mine tocmai ma acuzasesti de coduri ,dupa care i-ai aruncat injuratura lu ramses ,pt k iti dadea slap ,k nu veneai dupa ostatici,si park a finalizat cu un slay.

AGAIN: invata sa respecti,k dak te uiti in poza ta de alaturi ,vezi un pushti de 13 ani !

Go Pro !
Sus In jos
blastboy

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 11:30 am

citeste acolo in poza si nu mai zi k nu vezi unde la injurat.si nu a finalizat cu slay a cazut el k am vazut si au vazut toti.si am facut eu postu k nu stie sa puna pozele.
Sus In jos
RamsesRa

Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 33

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 12:25 pm

1.Slap-ul a fost fiindca nu se misca deloc,statea la panda, sus, langa casa, in colt pe stanca, in conditiile in care era ultimul ct si toti ceilalti jucatori asteptau dupa el.

2. Acest copil semi-razgaiat va avea de furca cu mine de acum incolo daca-l mai prind pe srv ca , dupa ce el moare, mai anunta unde se afla ceilalti jucatori care sunt inca in viata, doar ca sa se termine runda mai repede si sa poata el sa joace din nou.

3. Taca asta.... este un adevarat stres pe chat ..."da slay lu ala" ( in conditiile in care mai erau inca 6 coechipieri ai jucatorului respectiv in viata ), da-i ban lui ala, da-i kick lui ala.... e mai guraliv decat o ratusca hamesita...daca avea si el un stil normal de a vorbi si de a se comporta ...totul era ok...dar asa.....cu riscul de a pierde adminul....DE FIECARE DATA CAND IL VOI VEDEA...BAN PERMANENT!!!
farao farao farao

4. blast.....vezi ca ai galben....la prima abatere zbori si tu....

5. Nu ma intereseaza cat de noi sau de vechi sunt playerii/adminii ... cu atat mai mult daca sunt vechi si au fost si pe rau-ul vechi, sau si mai mult, pe zion ... ar trebui sa stie sa se comporte si sa vorbeasca...in caz contrar ...BAN PERMANENT FARA ALTE DISCUTII!!! Aici NU este loc de NEPOTISME SI FAVORITISME!!!
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Coventry

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 12:40 pm

Poate ca nu e treaba mea sa ma bag in aceasta discutie insa eram pe server si am vazut exact cum s-au intamplat lucrurile.

RamsesRa are mare dreptate Exclamation
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.coventry.ac.uk
Nelus [cs.rau.ro]

Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 32
Localizare : Bucuresti, Rm.Valcea Horezu

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 12:43 pm

A procedat bine. gg Ramses bounce
Sus In jos
AGent

Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 22
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 12:45 pm

de acord cu RamesRa 100% ! Twisted Evil
Vajju streseaza adminii , nu pot admina ca se baga el ! Evil or Very Mad
Dar eu i-am zis , daka nu inceteaza il tin in kick .
Vajju daca vrei sa joci pe rau ok , dar nu te mai baga peste admini ! study
Eu zic sa i se dea UNBAN lui vajju , dar daca se mai baga peste admini ban permanent. Arrow
Sus In jos
blastboy

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 3:59 pm

ba deci faptul k streseaza adminii nu are nici o treaba cu ce sa intamplat k doar nu a luat ban k stresa adminii!!!!!!!!!vedeti si voi despre ce se vorbeste si apoi deschideti gura.a luat ban pt k a injurat insa a injurat cu motiv
Si ramses ce treaba are ca am galben adik dak face cineva plangere impotriva ta gata nush ce.tu fii corect acolo si no sa zica nimeni nimic da dak faci gesturi si apoi dai ban normal k vei primi plangeri
Sus In jos
RamsesRa

Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 33

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 6:08 pm

Blast eu zic sa-ti vezi de treaba....stii vorba aia...prostul moare de grija altuia....
Eu i-am dat ban pentru injuratura....
Slap-urile au fost fiindca el era CT si trebuia sa salveze ostaticii, era ultimul CT si el statea la panda...asa ca greseala a fost a lui...ori se arunca singur, ori incerca sa salveze ostaticii....dar el statea la panda....iar atunci cand el moare si mai sunt 2-3 deja tipa slay, kick..etc sau le zice care pe unde sunt ca sa poata el sa joace din nou... vezi ca galbenul s-a facut deja portocaliu...GRIJA MARE...la urmatoarea abatere...te frigi cu un ban permanent si tu...chiar asa nu-ti vezi de treaba ta...chiar asa mori de grija altuia????
Sus In jos
instalatoru

Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 31
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 6:16 pm

parerea mea chiar dak tu erai baiat destept si este asa kum krezi u k a gresit ramsera ieseai frumos de pe server faceai print si faceai reclamatie pe forum dar fara sa jignesti un admin

dak te crezi smeu frtae nu avem ce sa facem ....banul este dat pe drept

bafta alzz la frage mai mult mie !!!!!!!! lol! lol!
Sus In jos
PIstolaRu

Data de înscriere : 10/05/2009

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 6:18 pm

"a luat ban pt k a injurat insa a injurat cu motiv"

Pai la tine daca a injurat cu un motiv asta inseamna ca nu e injuratura si nu se sanctioneaza poti sa ai 1000 de motive injuratura tot injratura are cu orice motiv si se pedemseste ! mai facut sa rad la faza asta Smile)
Sus In jos
BRVTVS

Data de înscriere : 14/06/2009
Varsta : 30

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 6:26 pm

INTERVIN SI EU ACUM CA UN PROSCRIS CE MA AFLU, DACA ESTE ADEVARAT CEEA CE RELATEAZA RAMSESRA ATUNCI GG, SI EU AS VREA SA DISPARA NEPOTISMUL DE PE CS.RAU.RO, PUSTIUL ASTA A CONTRIBUIT FOARTE MULT SI IN CAZUL TOPICULUI MEU CU RECLAMATIA FACUTA LA ADRESA LUI INSTALATORU, SI PANA LA URMA IAM DEMONSTRAT CU POZE CA SE CONTRAZICEA SINGUR IN CEEA CE SPUNEA PE SERVER SI CEEA CE POSTA PE FORUM... BILA NEAGRA....

GL & HF afro
Sus In jos
instalatoru

Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 31
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 6:34 pm

bah brvtvs terminate frate mai lasama in pace ai demonstrat kata prostie ai in cap ai aratat pe ce ai luat ban frate tiam dat ban pe drept lasama frate in pace k iei ban si pe forum
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 6:54 pm

TI-AM ZIS EU TIE CEVA ACUM? Suspect AM EXPLICAT CE A FACUT ALA ATAT...
Sus In jos
NexT

Data de înscriere : 25/05/2009

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 7:04 pm

BRVTVS Termina !!!! Nu te mai baga unde nu ii treaba TA
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 7:28 pm

NexT a scris:
BRVTVS Termina !!!! Nu te mai baga unde nu ii treaba TA

ADICA ALA SA BAGAT PESTE POSTUL MEU SI A MAI SI MINTIT.. SI NU E TREABA MEA??? EU AM VRUT SA ZIC CA NU ESTE DE INCREDERE, SI CA NU ARE TINERE DE MINTE NICI DE LA SERVER PANA LA FORUM.... SI TREABA TA CARE ESTE?
Sus In jos
NexT

Data de înscriere : 25/05/2009

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 9:06 pm

ba da scrie la topicu tau nu scrie si la altii !!!!! intelegi ?? Evil or Very Mad
Sus In jos
BRVTVS

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Joi Iun 18, 2009 11:27 pm

NexT a scris:
ba da scrie la topicu tau nu scrie si la altii !!!!! intelegi ?? Evil or Very Mad

incerc sa inteleg... dar la ceea ce spui tu fiecare ar trebui sa faca cate un topic si ceilalti ar trebui sa ii arspunda printrun alt topic , deci nu are nici o noima... dami voie sa te lamuresc: pe forum sa intampla asa: cineva deschide un topic si fiecare isi da cu parerea fata de o discutie deschisa in topic, deci nu inteleg care e peoblema ta ca am raspuns in acest topic..... in afara de cel care a postat topicul nu are voie nimeni sa isi dea cu parerea , sau ce???? lamurestema pls.... Sleep
Sus In jos
AGent

Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA   Vin Iun 19, 2009 8:47 am

BRVTVS are dreptate cu ce a zis mai sus... study
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: BAN VAJU DEGEABA RAMSERA