Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 {re}cerere slot(soso)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
soso009




Mesaje : 14
Data de înscriere : 17/06/2009
Varsta : 28
Localizare : barlad

{re}cerere slot(soso) Empty
MesajSubiect: {re}cerere slot(soso)   {re}cerere slot(soso) Icon_minitimeJoi Iun 18, 2009 10:06 pm

nick:soso009 sau {EYes}soso009

id de mess:gamer_soso_virtual

nr de tel:0755331321

de vreo 2 luni cu intrerupere de cateva sapt:D

respect regurile...accidentu cu aimu'...:d era kterinca pe server si toti ziceau...eo dc nu...si l-am sters ca am vazt ca face probleme...(si nu ar trebui sa fie o prob codurile atat timp cat aveti admini...Very Happy)

motiv:e supre cool serveru' si cand intru imi da mereu "droped due to slot" rezervation Mad Mad

dak mai am nevoie de vechime...e cam imposibil...nu pot intra pe server:((Sad(((dar incerc:D:d
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

{re}cerere slot(soso) Empty
MesajSubiect: Re: {re}cerere slot(soso)   {re}cerere slot(soso) Icon_minitimeJoi Iun 18, 2009 10:59 pm

IN primul rand bila Neagra pt ca nu team vazut
In al 2 rand bila Neagra ai putine ore jucate pe server 10.2hr
IN al 3 rand si cel mai grav ai jucat cu aim dinc ate ai zis odata ce ai jucat nu mai esti de incredere pt ca poti juca din nou nu acum , dare e probabil sa joci !
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

{re}cerere slot(soso) Empty
MesajSubiect: Re: {re}cerere slot(soso)   {re}cerere slot(soso) Icon_minitimeJoi Iun 18, 2009 11:15 pm

Shi io i.am dat ban lui soso mai demult pt aim..aku vro 1luna
Neagra Evil or Very Mad
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

{re}cerere slot(soso) Empty
MesajSubiect: Re: {re}cerere slot(soso)   {re}cerere slot(soso) Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 10:04 am

Neagra
Sus In jos
soso009




Mesaje : 14
Data de înscriere : 17/06/2009
Varsta : 28
Localizare : barlad

{re}cerere slot(soso) Empty
MesajSubiect: Re: {re}cerere slot(soso)   {re}cerere slot(soso) Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 12:03 pm

bah fratilor voi aveti insolatie?? lol! jur pe ce vreti voi ca nu am jucat cu aim...sa dai hs cu ak47 e super simplu...Very Happy ca dai in burta si aldoilea glont se duce in cap:D
Sus In jos
soso009




Mesaje : 14
Data de înscriere : 17/06/2009
Varsta : 28
Localizare : barlad

{re}cerere slot(soso) Empty
MesajSubiect: Re: {re}cerere slot(soso)   {re}cerere slot(soso) Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 12:12 pm

voi ati fakt insolatie???eo habar n-am cu se instaleaza un cod si voi ma acuzati de aim??uitativa si voi la scorul meu...Very Happy...nuam am avut nu am si nici nu o sa am aim...si am jukat cu 3 usernames...deci aduna orele...unu e soso009,altu {EYes}soso009 si altu...sciu dupa asta ca nu's sigur...ceva cu b
Sus In jos
Continut sponsorizat





{re}cerere slot(soso) Empty
MesajSubiect: Re: {re}cerere slot(soso)   {re}cerere slot(soso) Icon_minitime

Sus In jos
 
{re}cerere slot(soso)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere slot
» Cerere Slot
» Cerere Slot:)
» Cerere slot
» Cerere Slot

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CeRere admin -SloT !!-
Mergi direct la: