Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 reclamati admin instalatorul

In jos 
+5
NexT
Nelus [cs.rau.ro]
instalatoru
AGent
S!lent
9 participanți
AutorMesaj
S!lent




Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2009

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:38 pm

ba frate eu tot nu inteleg tiam trimis pozele odata pe mes de pe dast_2 si am luat pe unu si daca a zis ala cas codat u gata ban permanent eu nu inteleg trebue sa dau poze la fiecare mapa
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:41 pm

trebuie sa dai pozele de fiecare data cand un admin iti solicita.
sa asteptam si explicatia lu' instalatoru . study
Sus In jos
S!lent




Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2009

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:45 pm

da ma agent iam dat odata pe dust_2 si azi cand mia dat ban nu mai facut poze pe inferno asa ca de unde frate sai dau poze
Sus In jos
S!lent




Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2009

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: reclamati admin instalatoru   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 6:51 pm

ba instalatorule ce naiba ba esti copil ce dai ban intruna ce naiba am facut dreacu vreo crima si eu nu stiu laso naiba am zis eu de cand e sv si cati ani am jucat pe asta dar vad ca sa ales prafu de sv mai sint si cate uni destea iti da ban aiurea ce drecu zimi si mie de ce dai ban aiurea inainte frate nu era asa dar in fine sa dus servaru cu cate unu desta ar sa se distruga tot sv
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 8:39 pm

da pozele de pe aztec si te las sa joci pana atunci zbyyy
Sus In jos
Nelus [cs.rau.ro]

Nelus [cs.rau.ro]


Mesaje : 174
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti, Rm.Valcea Horezu

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 9:17 pm

Are tot dreptul sa.ti faca poze... oricand, pe orice harta... dk nu ai trimis pozele cand ti-a fost solicitat sa le trimiti mi se pare normal sa primesti ban....

Bafta all..
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:16 pm

De acord cu Nelus Very Happy
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 9:50 am

pt ce naiba faci reclamatia asta ? dute si joaca coci dak nici acum nu shtii ca orice ar fi tu trebe sa dai poze...
oricum ti-am dat si io ban pt silent aim o data ...
Sus In jos
S!lent




Mesaje : 4
Data de înscriere : 21/06/2009

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 12:46 pm

man in primu rand nu am jucat pe servare de genu asta ca sa dai poze eu doar am juct pe sv cu sxe injected si de unde sa stiu eu cum e cu poze cu destea da ms de informati ca sa stiu si in al doilea rand instalatorule ma-am uitat in folderu csstrike si nu miai facut poze pe aztec asa ca ast rasp ce sai faci din greseli inveti inainte acum 2-3 ani cand jucam pe sv cu retrive espana mondragon empti spike@vibefm era alt fel de servar dar vad ca acum a suportat ceva modificari dar in fine eu vam spus ca nu am jucat pe sv sa dai poze sau nustiu ce eu nu mai pe sv care iti cere sxe acolo esti sigur ca nu folosesc coduri nici nuti permite macar si de felu meu nu joc cu coduri
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 1:31 pm

S!lent s-a schimbat frate mult srv...fata de cum era atunci...cu espana si cu toti ceilalti....acum e altfel....era mai bine inainte parerea mea......
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 3:34 pm

lasama frate ku modifikarile tale eu tie tiam facut ss si gata k nu mint k prostu nam nici un motiv dai pozele si joci



nai dat pozele nici akuma ban permanent


TOPIC CLOSED
Sus In jos
Zion Arhanghel

Zion Arhanghel


Mesaje : 293
Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 10:16 am

CORECT !!! Ban Permanent !!!

cheers
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 11:58 am

Chiar nu inteleg reclamatia ta , daca u nici macar 3-4 poze nu poti sa le trimiti pe mess sau sa le postezi pe forum . . . reclamatia ta e nula . . . faceti reclamatii 4fun cred eu .
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 11:51 pm

TOPIC CLOSED ban dat pentru k nu a dat pozele
Sus In jos
Continut sponsorizat





reclamati admin instalatorul Empty
MesajSubiect: Re: reclamati admin instalatorul   reclamati admin instalatorul Icon_minitime

Sus In jos
 
reclamati admin instalatorul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Admin plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
» Admin-bot <bY me>
» Vreau si eo admin
» Doresc ADMIN
» cerere admin !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: ReClAmaTii AdMiNii !!!!-
Mergi direct la: