Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tinetzi`mi pumnii:D

In jos 
+5
hopeender
LostProphet
NexT
AGent
nEk*Rezolution-D
9 participanți
AutorMesaj
nEk*Rezolution-D

nEk*Rezolution-D


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/06/2009

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:50 pm

Salutare cs.rau.ro voi lipsi 1 sapt sau chiar 2 cat dureaza examenele..tinetzi`mi pumnii:D..voi reveni curand..bft tuturor la frage..si ne vedem peste 2 sapt..sau 1 nush sigur.. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Respect cs.rau.ro Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven


Ultima editare efectuata de catre nEk*Rezolution-D in Lun Iun 22, 2009 12:05 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:59 pm

Multa bafta neK ! Very Happy
O sa iti ducem doru'.... lol!
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 10:21 am

Bafta Nek Very Happy lol!
Sus In jos
nEk*Rezolution-D

nEk*Rezolution-D


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/06/2009

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 10:54 am

Romana Oral-nota 9 cheers cheers
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 11:06 am

bvo man ...
succes in continuare
Sus In jos
hopeender

hopeender


Mesaje : 43
Data de înscriere : 01/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Ploiesti

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 11:25 am

Smile) dak vrei,iti spun retzeta mea de succes,cu care am luat bacul cu nota destul de mare :
Seara, inainte de examen, joci cs,pana a 2-a zi,knd trebe sa pleci la examen Neutral Smile) . la mine a mers , serios .

Bafta si dn partea mea..si vezi k , 2 randuri mai sus,ti-am dezvaluit retzeta de succes garantat Smile)
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 11:37 am

hopeender a scris:
Smile) dak vrei,iti spun retzeta mea de succes,cu care am luat bacul cu nota destul de mare :
Seara, inainte de examen, joci cs,pana a 2-a zi,knd trebe sa pleci la examen Neutral Smile) . la mine a mers , serios .

Bafta si dn partea mea..si vezi k , 2 randuri mai sus,ti-am dezvaluit retzeta de succes garantat Smile)


lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
nEk*Rezolution-D

nEk*Rezolution-D


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/06/2009

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 12:04 pm

hopeender a scris:
Smile) dak vrei,iti spun retzeta mea de succes,cu care am luat bacul cu nota destul de mare :
Seara, inainte de examen, joci cs,pana a 2-a zi,knd trebe sa pleci la examen Neutral Smile) . la mine a mers , serios .

Bafta si dn partea mea..si vezi k , 2 randuri mai sus,ti-am dezvaluit retzeta de succes garantat Smile)

hehe ms frate..desi nu cred ca voi incerca:))))
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 4:54 pm

succes man Smile
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 8:30 pm

Bafta la examene NEK . cheers cheers cheers
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
nEk*Rezolution-D

nEk*Rezolution-D


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/06/2009

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 12:39 am

ms ms Like a Star @ heaven
Sus In jos
soso009




Mesaje : 14
Data de înscriere : 17/06/2009
Varsta : 28
Localizare : barlad

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 9:44 pm

succes frate!! dar de aku sa fii mai milos cu hs cand ma vezi pe mn...si chiar functioneaza faza aia cu 2 ore de cs...dar trebe completata...inainte de cs trebe sa suni cea (cel) mai bun (buna) din clasa si sa ii spui sa iti sufle tot sau macar sa iti fak fituicele:D
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitimeSam Iun 27, 2009 10:56 pm

Nu stiu cum a fost la voi sau cum va fi la unii din voi.
Eu cand am dat BAC-ul pur si simplu am pus cartea langa foaia de examen si am inceput sa transcriu. Insa ca sa vezi cat de idioti sunt unii profesori, media generala la BAC tot 9.50 a fost, nu 10 Mad
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
Continut sponsorizat





Tinetzi`mi pumnii:D Empty
MesajSubiect: Re: Tinetzi`mi pumnii:D   Tinetzi`mi pumnii:D Icon_minitime

Sus In jos
 
Tinetzi`mi pumnii:D
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: DisCuTII LibErE !!-
Mergi direct la: