Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 !!! BaN vajuu !!!

In jos 
+8
Marius
NexT
RamsesRa
PIstolaRu
K G E
vajux
bra1n
AGent
12 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 10:36 am

LOL , cel mai .... ma abtzin sa zic cum ...
asta merita FUCKOFF !!!!
ete acilea dc ...

!!! BaN vajuu !!! 11wdona
!!! BaN vajuu !!! X2rjps
!!! BaN vajuu !!! 2r7aqmo

ROG BAN AKUM URGENT !!!!!!
Sus In jos
bra1n

bra1n


Mesaje : 11
Data de înscriere : 24/06/2009

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 10:41 am

Asta trebuia sa o faci mai devreme....

Eram pe svr cand s-a intamplat....daca mai vreti mai am si eu printscreen-uri
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 11:16 am

1.agentule ai luat ip respectivului "vajux"?????
2.cand s-a intamplat asta???
3.eu aseara am intrat si am jucat cu morfik si marius pe aztec...si dupa au iesit cei 2 si a intrat dupa...si pistolaru.....deci nu eram eeeuuu...




Si inca ceva......ip meu e altu si acolo e alt ip care se connecteaza cu nicku vaju....deci ban la ip ala nu ma intereseaza Wink
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 11:19 am

vajux daca u ai dreptate in ceea ce spui , inseamna ca e un player pe cs.rau.ro care tot incearca sa faca rau , si tie si mie si lui poFTim si cine stie mai cui . . . dar daca nu ai dreptate e foarte grav , si dupa ce te-ai rugat atata de ramsesRa pt o sansa sa ii dai cu picioru , nu stiu ce sa zic ...
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 11:25 am

vajux a scris:
1.agentule ai luat ip respectivului "vajux"?????
2.cand s-a intamplat asta???
3.eu aseara am intrat si am jucat cu morfik si marius pe aztec...si dupa au iesit cei 2 si a intrat dupa...si pistolaru.....deci nu eram eeeuuu...




Si inca ceva......ip meu e altu si acolo e alt ip care se connecteaza cu nicku vaju....deci ban la ip ala nu ma intereseaza Wink


lol! lol! lol! lol! lol!
lasa-ne cu vrajala ..... lol! lol!
tu ereai ,am vb cu tine tu ereai , ai IP rotativ daca nu ma insel ....
orikum , ROG FUCKOFF ...
faci asa ca sa primesti slot , chipurile sa nu intre altii cu numele tau Smile)
crezi ca nu mi-am dat seama ??? Sleep
cat de prost ma credzi ...
ala ereai tu si ROG ban permanent in caz ca nu ai IP rotativ , eu orikum daca te vad te tin in kickuri nu te las sa intri pe sv . Twisted Evil


Ultima editare efectuata de catre AGent in Vin Iun 26, 2009 11:28 am, editata de 2 ori
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 11:27 am

kage_akm a scris:
vajux daca u ai dreptate in ceea ce spui , inseamna ca e un player pe cs.rau.ro care tot incearca sa faca rau , si tie si mie si lui poFTim si cine stie mai cui . . . dar daca nu ai dreptate e foarte grav , si dupa ce te-ai rugat atata de ramsesRa pt o sansa sa ii dai cu picioru , nu stiu ce sa zic ...

cineva joaca si cu nick-ul meu intra cu nick-ul AgenT oo7 , (1)AgenT si chestii dastea.. Evil or Very Mad
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 11:29 am

AGent a scris:
vajux a scris:
1.agentule ai luat ip respectivului "vajux"?????
2.cand s-a intamplat asta???
3.eu aseara am intrat si am jucat cu morfik si marius pe aztec...si dupa au iesit cei 2 si a intrat dupa...si pistolaru.....deci nu eram eeeuuu...




Si inca ceva......ip meu e altu si acolo e alt ip care se connecteaza cu nicku vaju....deci ban la ip ala nu ma intereseaza Wink


lol! lol! lol! lol! lol!
lasa-ne cu vrajala ..... lol! lol!
tu ereai ,am vb cu tine tu ereai , ai IP rotativ daca nu ma insel ....
orikum , ROG FUCKOFF ...
faci asa ca sa primesti slot , chipurile sa nu intre altii cu numele tau Smile)
crezi ca nu mi-am dat seama ??? Sleep
cat de prost ma credzi ...
ala ereai tu si RISG ban permanent in caz ca nu ai IP rotativ , eu orikum daca te vad te tin in kickuri nu te las sa intri pe sv . Twisted Evil




agentule...nu am ip rotabil.......lasa ca ramses stie mai bine...oricum......asa ca.....dnd...joc cs study study study study
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 11:43 am

AGent a scris:
kage_akm a scris:
vajux daca u ai dreptate in ceea ce spui , inseamna ca e un player pe cs.rau.ro care tot incearca sa faca rau , si tie si mie si lui poFTim si cine stie mai cui . . . dar daca nu ai dreptate e foarte grav , si dupa ce te-ai rugat atata de ramsesRa pt o sansa sa ii dai cu picioru , nu stiu ce sa zic ...

cineva joaca si cu nick-ul meu intra cu nick-ul AgenT oo7 , (1)AgenT si chestii dastea.. Evil or Very Mad



Dar tie nu prea iti poate face rau , dar altcuiva da , nu bag mana in foc pentru nimeni , eu joc cs pe rau de cel putin 5 ani , si niciodata nu am avut probleme ca am cod si sa primesc ban , acuzatii sunt peste tot . . . dar sunt foarte atasat de server si lucrurile astea sunt neplacute . . . sa joace cineva cu nick-ul tau si te face de ras .
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 11:47 am

Pai agente pe la ce ora sa intamplat asta pe la 11jumate sau 12 si ceva erau admini cam intrat si eu , dupaia am iesit si am intrat pe la 1 sau unu jumate si eram numai eu admin si inca vreo 5-6 playeri si vajuu (asa avea niku aseara) chiar ma ajutat cu cativa codati care facea rush etk. deci nu stiu daca a fost el ....si dupa cererea de banip cat sa rugat si ia dat unban dupa 1 ora sa intre sa injure..... , daca avea ip rotabil, parerea mea ca intra cu alt nick sil durea la basca acuma nu stiu ce sa zic ....
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 11:56 am

erea 11 : 30 si nu erea nu eream decat eu admin . study
bra1n poate sa confirme .
nu mai puneti botul la tot ce zice vajux ca isi bate joc parerea mea , bag mana'n foc ca el a fost! Evil or Very Mad
sunt sigur 99% el a fost .

am o idee

vajux vrea SLOT , nu primeste , intra si injura zice ca nu e el , si ca sa nu se mai intample asta cere SLOT .
are IP rotativ iar acel IP care la dat la a doua cerere de UNBAN nu e al lui , e al unui prieten care a fost banat , iar el vrea sa il scoata .

eu zic ca asa e cum am zis eu mai sus ! Rolling Eyes
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 12:18 pm

loooool cate aberatii pe tn agentule.....lasa-ma frate sa ma joc si eu....adica eu imi pierd toata increderea in toata lumea care o stiu pe srv asta de atata timp pt un prieten care a luat ban?Smile))


agent lasa-ma frate sa ma joc linistit nu am fost eu ala.....si ramses are ip meu...si voi puteti sa il luati cand joc pe srv...si app aseara la 11:30 nici nu eram in casa..eram pe'afara.....
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 12:19 pm

Brain te rog, daca ai un printscreen cu ip-ul lui vajux...ar fi ideal....ca sa-l comparam cu cel din cele 2 cereri de unban...

dupa limbaj si atitudine...nush ce sa zic...pare sa fie el...

Bafta la fraguri!!!
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 12:21 pm

RamsesRa a scris:
Brain te rog, daca ai un printscreen cu ip-ul lui vajux...ar fi ideal....ca sa-l comparam cu cel din cele 2 cereri de unban...

dupa limbaj si atitudine...nush ce sa zic...pare sa fie el...

Bafta la fraguri!!!



Ramses...uitate in print-screenu-rile de la agentu...sa vezi cand se conecteaza vajux...sa vezi ce ip are...si fa o comparatie cu ip-ul meu....




Te rog..sa vezi diferenta clara....si u stii prea bine ca nu am ip dinamic
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 12:40 pm

Se pare ca a scapat vaju de data asta
in primul prinscreen apare pe penultimul rand ip-ul cu care a intrat vajux-79.116.59.15,
iar vaju in cele 2 cereri de unban are ip-ul: 213.164.224.40


nu stiu ce sa zic... sa vedem cine si ce e cu ip-ul 79.116.59.15....
Sus In jos
bra1n

bra1n


Mesaje : 11
Data de înscriere : 24/06/2009

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 12:41 pm

nope.....n-am nici un screen in care sa apara IP-ul lui vajux
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 12:44 pm

Eu zic ca nu el a fost !!! Dupa ce se chinuie cu voi sa ii scoateti banu nu cred ca ar face asa ceva sa intre pe svr si sa injure sau chestii din astea ! eu asa cred Neutral
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 12:51 pm

mersi ca ai verificat, dar l-am gasit in primul printscreen al lui agent e ala cu 79. ....

Sa vedem ce e cu el...

farao farao farao
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 1:08 pm

ON TOPIC:

Cred ca este un raton care nu are ce face, se uita in top la nick-uri si mai ales la cei mai activi sau mai putini activi si le foloseste nick-urile.
Nu este prima oara cand se intampla chestii din acestea. Nu m-as mira sa fie vajux. Insa e foarte posibil sa fie si un altul care nu are de lucru, si care mai ales daca citeste aceste randuri ii spun sa se potoleasca la timp, sa nu dea draq sa-i aflu IP-ul real si sa-i trimit niste baieti la usa.

OFF TOPIC:

M-am mutat la casa noua, mi-am schimbat si ISP-ul si pana voi fi connectat la retea dureaza cateva zile. Sorry, imi va fi dor de server. Ne vedem peste cateva zile.
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 1:49 pm

la 11 : 30 dimineata vajuu

Citat :
sa-i trimit niste baieti la usa.
lol! lol!
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 1:58 pm

asa am inteles si de la Marius ca incepea I.p-u care a jucat ieri cu numele meu 79.116...... si eu am in continuare ban , si nici un raspuns concret . . .
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 2:42 pm

pai tu ce ip ai? .. ai rutabil?
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 2:46 pm

nu am ip 77.36.13.183 si a luat cineva ban care avea numele meu cu ip 79.116... sau ceva de genu si cand am ajuns si eu seara acasa nici nu am intrat bine si am luat ban . . . am facut si cerere de UNBAN dar doar marius mi-a raspuns . . .
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
V [n] M

V [n] M


Mesaje : 65
Data de înscriere : 05/06/2009
Localizare : Bacau

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 2:50 pm

Agent...stai calm ca nu era vaju sigur,nici nu are ip rutabil si aseara la 11:30 era cu mine deci...nu e el garantez
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 2:59 pm

LA 11 : 30 AZI DE DIMINEATZA !
de cate ori sa mai zik ... Rolling Eyes Mad
Sus In jos
V [n] M

V [n] M


Mesaje : 65
Data de înscriere : 05/06/2009
Localizare : Bacau

!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 3:00 pm

oricum nu se poate ca sa trezit la 12 Smile))
Sus In jos
Continut sponsorizat





!!! BaN vajuu !!! Empty
MesajSubiect: Re: !!! BaN vajuu !!!   !!! BaN vajuu !!! Icon_minitime

Sus In jos
 
!!! BaN vajuu !!!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CERERE BanIP-
Mergi direct la: