Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Destroy fara nimic.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Piti




Mesaje : 1
Data de înscriere : 05/08/2012

Destroy fara nimic. Empty
MesajSubiect: Destroy fara nimic.   Destroy fara nimic. Icon_minitimeDum Aug 05, 2012 4:57 pm

Astazi 04.08.2012 in juru orei 17:50 am luat destroy fara nici o poza.Era doar un admin on din cate imi aduc aminte . ! Vreau si eu sa imi posteze aici respetivul admin un demo sau o poza ceva dovada unde se vede ca eu am wall \ aim . ! Imi pare rau ca nu am dovada dar mi a iesit direct din cs nu aveam ce sa fac ..

Vreau sa va mai spun ca unii admin sunt foarte ciudosi cand mor si dau ban si destroy fara motiv !

MULTUMESC
Sus In jos
s0r3l




Mesaje : 1
Data de înscriere : 12/05/2009

Destroy fara nimic. Empty
MesajSubiect: Re: Destroy fara nimic.   Destroy fara nimic. Icon_minitimeMar Sept 04, 2012 5:05 pm

Piti a scris:
Astazi 04.08.2012 in juru orei 17:50 am luat destroy fara nici o poza.Era doar un admin on din cate imi aduc aminte . ! Vreau si eu sa imi posteze aici respetivul admin un demo sau o poza ceva dovada unde se vede ca eu am wall \ aim . ! Imi pare rau ca nu am dovada dar mi a iesit direct din cs nu aveam ce sa fac ..

Vreau sa va mai spun ca unii admin sunt foarte ciudosi cand mor si dau ban si destroy fara motiv !

MULTUMESC

vezi ca ai gresit forumul

http://rau-ro-cs.forumz.ro
Sus In jos
 
Destroy fara nimic.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ban de la bebe fara sa imi accepte poza
» Cerere unban - am primit ban fara motiv

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Cerere Unban-
Mergi direct la: