Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Element

In jos 
AutorMesaj
Why So Serious?




Mesaje : 2
Data de înscriere : 13/09/2013

Reclamatie Element Empty
MesajSubiect: Reclamatie Element   Reclamatie Element Icon_minitimeVin Sept 13, 2013 3:37 pm

Reclamatie admin element
Omul nu are treaba cu adminul.Dupa comportament cred ca este doar uin copil frustrat de 12 ani.
Mia facut praf cs-ul degeaba.
Discutam cu un alt player despre bobo(un alt admin excelent care ne spunea fara nicio jena ca "ala e prietenul meu si nu ii dau slay",era faza cu camp,bmb si alte cele va prindeti voi) ,element se baga si el ca musca in kkt si incepe sa ne spuna sa ne tinem gura (desi nu injuram nu nmk,doar vorbeam).Daca a vazut ca nu o scoate la cap mam trezit si eu si celalalt cu ban (de gag nu a auzit)
Cand am intrat dinou pe servar sa il intreb (frumos prima data,mai apoi i.am deranjat decedatii putin)dc ban ma trezesc cu fuck off
.

Habar nu am cine e owner peaici sau cine se ocupa de admini,dar tin sa va spun ca unii din ei sunt doar copii frustrati.Element oricum vad ca este injurat la greu deci nu este un evenimet izolat (si cati or mai fi care nu au venit peaici sa faca reclamatie)

Sper ca aceste 10 min sa nu fie pierdute degeaba.Astept pareri si astept DOVADA SAU MOTIVUL LUI ELEMENT PT COMANDA FUCK OFF
Sus In jos
Why So Serious?




Mesaje : 2
Data de înscriere : 13/09/2013

Reclamatie Element Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Element   Reclamatie Element Icon_minitimeMar Sept 17, 2013 3:48 pm

dar stiu ca sunteti interesati de servar si de cei ce joaca pe el
vai mama noastra
in orice caz pt adminii inaptii va tranzmit toata ..).. din lume
Sus In jos
 
Reclamatie Element
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie tvg-bot
» Reclamatie Rau | JJJ
» reclamatie...
» reclamatie....
» Reclamatie #!r0

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: ReClAmaTii AdMiNii !!!!-
Mergi direct la: