Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Unban C1upan3zu

In jos 
AutorMesaj
C1upan3zu




Mesaje : 3
Data de înscriere : 26/02/2015

Unban C1upan3zu Empty
MesajSubiect: Unban C1upan3zu   Unban C1upan3zu Icon_minitimeJoi Feb 26, 2015 5:38 pm

Acum o saptamana am primit ban de la adminul ”Rau | Alinutz@” din cauza ca nu i-am dat poza facuta de ea in timp ce jucam eu... Jucatorii ma stiu, nu folosesc coduri, joc doar cu sunet...am propriul meu stil de joc! Sa revin de unde am inceput, Alina mi-a facut poza in timp ce jucam dar in cstrike-ul meu nu imi apare nici o poza,am cautat in toate folderele ca poate am zis ca am eu norocul sa am diferit cs-ul dar tot nu am gasit nimic...Rog sa confirme Alinutz@ pt ca i-am dat teamviewer ca sa vada si ea in pc-ul meu ca nu-mi apare nimic in cs! Deci inca odata spun ca nu joc cu coduri, in toti anii pe care ii am de cand joc acest joc nu am bagat un cod in viata mea!! In urma cu o luna tot pe server adminul  ”Rau | Cr3w” mi-a facut PrtSc tot in timp ce jucam,e singura mea marturie pe care o puteti vedea daca nu ma credeti ca nu am coduri,poza facuta de Cr3w este jos (I-am dat poza si m-a verificat). Joc de 4 ani,joc cu sunet,nu am coduri, va rog lasati-ma sa joc din nou pe serverul meu favorit! E singurul server care imi place,joc de atata timp pe el... Vreau sa mentionez ca am Windows 8,vad pe net topicuri cum ca sunt probleme la cs pt ca nu apar pozele facute de admini (pot posta link-urile cu permisiunea dvs.)

Unban C1upan3zu  border=" />
Sus In jos
C1upan3zu




Mesaje : 3
Data de înscriere : 26/02/2015

Unban C1upan3zu Empty
MesajSubiect: Re: Unban C1upan3zu   Unban C1upan3zu Icon_minitimeJoi Feb 26, 2015 5:39 pm

Nu stiu daca puteti vedea imaginea cu poza facute de Cr3w...


Unban C1upan3zu  border=" />
Sus In jos
 
Unban C1upan3zu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Cerere Unban-
Mergi direct la: