Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere de unban

In jos 
+7
edy
shobyan [ cs.rau.ro ]
yooo manu
RamsesRa
Nelus [cs.rau.ro]
rayden_vis
Force
11 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 11:50 am

nume : Eusebiu
nick : Force
tell : 0720027170
ip : 89.137.61.124
motiv pentru care s-a dat ban : Din cate stiu am luat ban pentru cod. Poze si demo nu mi-au fost facute. Ii rog pe cei care au fost pe server sa se lamureasca aici despre ce era vorba. Nu am cod. Joc pe server de mult timp. Chiar inaintea unor admini noi care sunt acum. Joc de cand era vechiul cs.rau.ro. Si atunci mi s-au facut poze , foarte multe; le-am dat pe toate, ce era sa fac. Credeam ca o sa joc linistit. Vreau doar sa joc de fun si de relaxare, de accea am facut si acea cerere de slot la care s-a obosit un singur admin sa voteze. Daca imi scoateti sau nu banul decideti voi. Nu mai am chef sa fiu injurat si acuzat degeaba de fiecare data cand intru pe server. Intr-un fel imi pare rau ca nu mai e ca inainte, macar atunci adminii aveam destula experienta sa deosebeasca pe cineva cu aim si wall de cineva care joaca la sunet si aim-ul este natural, din skill sau bulan.

Multumesc!
Sus In jos
rayden_vis




Mesaje : 78
Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 35

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 12:21 pm

aimu - l este natural ?! FORCE ?? What a Face care la i avut tu
eu sunt primul care ti a dat ban shy primul care iti raspunde la aceasta cerere de unbann



bila NEAGRA DE LA MENE PT TENE

No



Va multumesc : Rayden_vis
Sus In jos
Nelus [cs.rau.ro]

Nelus [cs.rau.ro]


Mesaje : 174
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti, Rm.Valcea Horezu

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 12:46 pm

Mai asteptam si alte pareri...
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 4:29 pm

Sa fim seriosi, la sunet...la sunet, dar cum sa auzi pe fy_snow dintr-o baza in alta si sa mai si distingi care cum e...
iar mai apoi un glonte=un mort....alt glonte=alt mort si nu erau head ..... si totul din baza in baza f curat..... Question

Bila neagra....
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 7:46 pm

apropo ban i-am dat si yo pe bycastor avea wall dadea prin pereti hs...(acum cateva saptamani aprox.)
Sus In jos
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 8:01 pm

Deci in primul rand ce ati spus voi, sunt aberatii. Nu am dat niciodata un glot, un mort fara sa fie cap, asta vi s-a parut voua. Ramses, nush ce te bagi, eu nu te-am vazut pe server azi dimineata cand eram eu, oi fi fost tu undercover, nu stiu.
Snow este o harta mica, daca stau in mijloc se aude tot de pe harta. Eu dintr-o baza aud cand cineva ia arma si imi dau seama in ce parte se afla, de asta apas la inceput peretii. Aici ma bazez in totalitate pe bulan si nu e skill. Tinand cont ca snow e o harta mica, aglomerata, joc cum joaca toti, adica apasaci; ma apasa ii apas si eu. Capetele pe care le-am dat sunt 40%skill, 30%reflex si 30% bulan. Tinand cont ca joc destul de mult cs, din care o mare perioada am jucat pe rau, inca de pe serverul vechi, cu toti cei pe care ii cunoasteti (daca ii cunoasteti), se acumleaza experienta, se dezvolta reflexe. NU AM JUCAT IN VIATA MEA CU COD si nu am de gand sa incep acum.

yooo manu, pe bycastor dau mereu hs prin pereti pentru ca dau la bulan si nimeres, nu mereu, dar nimeresc. Si nelus a luat multe hs prin perete de la mine, el de ce nu a comentat si nu mi-a dat ban? Raspuns: Pentru ca stie cum sta treaba.
Oricum, nu am de gand sa imi tocesc aici tastatura degeaba sa va dau explicatii. Putin in pasa de fapt daca intelegeti sau nu, scopul meu este sa ma joc pe serverul asta pentru ca imi place, in special ca se baga mult awp.
Am dat multe poze la inceput, fiecare admin mi-a facut un rand de poze, de fiecare data le-am dat. Ma cunosteau toti pentru ca jucam cu ei si ne distram, ne relaxam, nu injuram, nu acuzam.
Chiar ma streseaza faza asta, nush de cand sunteti voi pe rau, singurul pe care il mai stiu este Nelus cu care mereu m-am distrat cand ne-am jucat, deobicei awp, mereu ne bagam in echipe diferite. Il iau eu, ma ia el.
Treaba voastra, insa daca un jucator mai bun intra pe server la voi, automat ia ban. Eu nu sunt un jucator foarte bun, dar nu vreau sa imi imaginez ce ar pati cineva care joaca mult mai bine ca mine. yooo manu, daca ziceai ca dau hs prin pereti, ti-era greu sa faci niste poze?
Accept etica voastra, nu stiu dupa ce reguli adminati pentru ca nu sunt admin aici, dar va spun ca nu procedati prea bine.
Trebuia macar un demo.
Va urez mult succes cu ce faceti voi, sper sa dati cat mai multe banuri la cat mai multi jucatori cinstiti. Nu cred ca astfel serverul va fi apreciat.

HF!
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 8:47 pm

yooo manu a scris:
apropo ban i-am dat si yo pe bycastor avea wall dadea prin pereti hs...(acum cateva saptamani aprox.)
Hopa uite Force cine ti.a dat ban nu io !!! io ti.am dat blind shi dupaia ti.lam scos.shi la 30 de sec ai luat ban..dar nu.mai mai aduceam aminte cine ti.a dat..dar ti.a dat manu...ban.. nu io !
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 8:55 pm

shobyan [ cs.rau.ro ] a scris:
yooo manu a scris:
apropo ban i-am dat si yo pe bycastor avea wall dadea prin pereti hs...(acum cateva saptamani aprox.)
Hopa uite Force cine ti.a dat ban nu io !!! io ti.am dat blind shi dupaia ti.lam scos.shi la 30 de sec ai luat ban..dar nu.mai mai aduceam aminte cine ti.a dat...wall eram sigur ca ai dar vroiam sa vad dak ai aim..dar ti.a dat manu...ban.. nu io !

Pai iau blind si mi se scoate pentru ca nu am nimic si iau ban imediat dupa. Asa se face ma?
Deci nush cum sa va explic pentru ca depaseste aria voastra de intelegere si oricum nu veti putea sa priviti in jurul vostru, mergeti doar inainte si traiti cu premisa ca daca cieva joaca bine are automat cod. O conceptie gresita pentru ca judecati dupa scor, iar daca va uitati pe el ii dati ban oricum. Concluzia mea este una destul de urata in favoarea voastra: nu aveti experienta in administrat, nu stiti sa deosebiti jucatorii cinstiti de cei cu cod, daca aveam aim pe snow se vedea foarte bine, sarea tinta imediat de la un cap la altul. Cum am jucat eu am avut control total asupra tintei mele.
Nelus stie ca nu am cod, dar ceilalti nu isi dau seama de ceea ce fac. Orice jucator bun va intra pe server va luat automat ban. Am sa demosntrez acest lucru. O sa pun niste jucatori sa intre si daca iau ban e clar.
Sus In jos
rayden_vis




Mesaje : 78
Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 35

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 8:58 pm

ti a dat shy ramses azi prietene dupa ce ti am dat yo shy ti la scos nelus Neutral
in al doilea rand ramses se baga pt ca e admin




Va multumesc : Rayden_vis
Sus In jos
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 9:01 pm

rayden_vis a scris:
ti a dat shy ramses azi prietene dupa ce ti am dat yo shy ti la scos nelus Neutral
in al doilea rand ramses se baga pt ca e admin




Va multumesc : Rayden_vis


stiu ca e admin, dar nu l-am vazut pe server cand am luat ban si m-am gandit ca nu cunoaste situatia.
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 9:27 pm

treaba cu blindu e in felu urmator......cand dau blind la un player el vede setarea de blind si nu stiu ce sa cred ca multi stiu cu ce se manaca blindu si spun"scoate ca nu vad,, da iei vad;
iar daca vrei sa nu mai creezi discutii de genu, joaca cu steam parerea mea... cyclops
Sus In jos
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 9:32 pm

Am steam ( SteamID WhiteSlayer13)

Priviti, nici nu am zis bine:
http://www.2shared.com/file/5662177/5a27a7e5/21312.html
http://www.2shared.com/file/5662142/16000a9/haahah.html
http://www.2shared.com/file/5662165/ad32f788/ahahahha_2.html


Fost jucator PGL. Jucator bun, il cunosc, a jucat in divizia b din cate mi-a spus. Nici nu a apucat sa joace si a luat ban.
Nick-ul pe care il avea : FRANA
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 9:40 pm

daca joci cu steam ai bila alba pt unban (iar de tovarasu tau nu stiu)
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 9:49 pm

Ba spartule ala avea wall nu-mi spune u mi.e
NU il mai luati pe asta in seama ...ca e dus cu capu'
El a jucat inainte cu al nick ...i.am dat blind si.a schimbat nick.ul (frana) a vazut ca nu vede shi zicea ..cine mi.a dat blind shi io i.am dat ban ..wall clar !!!
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 9:50 pm

yooo manu a scris:
daca joci cu steam ai bila alba pt unban (iar de tovarasu tau nu stiu)

Si normal ca joc cu steam, wtf. Dar cine sa ma creada. Puteti sa imi dati add la steamid.
Sper sa va dati seama ca nu am nimic si sa pot juca in continuare cum am jucat si pana acum, adica pentru relaxare si fara sa cauzez probleme si sa fiu injurat.
Puteam foarte usor sa injur si sa fac urat cum fac unii robotei, dar nu am vrut sa fac asta pentru ca imi place sa joc pe server. Imi pare rau daca nu imi dati unban, dar asta e.
Sus In jos
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 9:52 pm

shobyan [ cs.rau.ro ] a scris:
Ba spartule ala avea wall nu-mi spune u mi.e
NU il mai luati pe asta in seama ...ca e dus cu capu'
El a jucat inainte cu al nick ...i.am dat blind si.a schimbat nick.ul (frana) a vazut ca nu vede shi zicea ..cine mi.a dat blind shi io i.am dat ban ..wall clar !!!


OMG, nu am cum sa fiu eu, am ban si am ip static. Citeste ce a zis FRANA, a zis ca a dat un cap si a luat ban. Crezi ca ma mai chinuiam sa scriu atat daca aveam ceva ma? Voi chiar nu ganditi? De ce ma strofoc eu atat? Pentru ca am cod? Vreau doar sa joc pe serveru asta, wtf, si nu te-am facut in niciun fel si nici nu am de gand, te rog sa nu incepi sa vorbesti urat si sa injuri.

SCZ pentru double post
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 9:59 pm

Force a scris:
shobyan [ cs.rau.ro ] a scris:
Ba spartule ala avea wall nu-mi spune u mi.e
NU il mai luati pe asta in seama ...ca e dus cu capu'
El a jucat inainte cu al nick ...i.am dat blind si.a schimbat nick.ul (frana) a vazut ca nu vede shi zicea ..cine mi.a dat blind shi io i.am dat ban ..wall clar !!!


OMG, nu am cum sa fiu eu, am ban si am ip static. Citeste ce a zis FRANA, a zis ca a dat un cap si a luat ban. Crezi ca ma mai chinuiam sa scriu atat daca aveam ceva ma? Voi chiar nu ganditi? De ce ma strofoc eu atat? Pentru ca am cod? Vreau doar sa joc pe serveru asta, wtf, si nu te-am facut in niciun fel si nici nu am de gand, te rog sa nu incepi sa vorbesti urat si sa injuri.

SCZ pentru double post
Scz pt limbaj dar m.ai enervat X(
Io Nu Am Zis De Tn Ca joci Cu coduri am zis de ala ...
cum ba un cap intreabai pe aia de pe sv hmmm se uita prin zid shi direct la iei se ducea..shi ii lu.a ... avea scorul de 27-4 ceva de genu nu am dat ban pt scor am dat ban pt ca avea wall ..u aku pu.i pe altzi sa intre cu coduri ca sa ia la astia adminu' ... Evil or Very Mad
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 7:26 am

Prietene, ala de care zic eu a jucat in divizia B in PGL, am avut si eu mai demult un admin, a primit god instantaneu pentru asta, tu stii cum juca?, dadea cap oricum, oriunde te-ai afla. Deci, eu sunt mic copil, in PGL, mai ales in diviziile mai mari, au astia niste reflexe si mai ales, au un skill foarte mare bazat pe multa experienta. Stie cam toate locurile de pe harta, iar sculele cu care joaca, adica razer krait, razer mantis + casti din alea de iti zgarii ochii la ce fidelitate au, il fac un jucator mult peste ceea ce vezi deobicei pe servere normale.
Eu am vrut sa demonstrez ca adminii nu au experienta si ca orice jucator mai bun care intra pe server primeste ban.
Uite ca am reusit sa demonstrez. FRANA nu are ban in alta parte pentru ca joaca de pe steam prima data si pentru ca iti dai seama ca nu are nimic, ma rog, un admin cu experienta (care va lipseste voua) si-ar da seama. Nu am pus pe nimeni sa intre cu coduri, daca vrei iti dau toata conversatia, de fapt, aia e toata, l-am intrebat frumos daca poate sa joace pe server si sa va dea o lectie. Uite ca a reusit.
App, poze de ce nu i-ai facut, blind i-ai dat?


Deci nu ai zis de mine ca am cod, ok, atunci dati-mi unban. Daca vrei promit ca joc cu o mana legata la spate ca sa nu mai dau capete si joc fara casti ca sa nu ii mai aud pe aia pe unde vin.
Sus In jos
edy




Mesaje : 2
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 27
Localizare : moreni

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMar Mai 12, 2009 5:36 pm

niknae:edyy
tel:0724048561 dar nu e al meu e a lu tata
ip:83.34.87.199

ms rasesra pt ce faci dar acuma asta este dar macar nu poti ,sami scoti banu,si cand intra fratimiu cu numele tonyy sai dai close ca vreu sa joc si eu daca nu se poate asta este ms mult pt ce faci cheers
Sus In jos
b4d bOy`z UnikuL

b4d bOy`z UnikuL


Mesaje : 65
Data de înscriere : 21/03/2009

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeMier Mai 13, 2009 2:38 pm

Edy faci parte din marea fam. a oamenilor deplasati ?
Fa frate un topic nou,nu mai da offtopicuri...eu de la inceput ti bine minte nelus pe ap india cand m`ai intrebat de Force ti`am zis k il cunosc de mult si nu codat cu ocazia asta ii spun RE Smile
Sus In jos
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:04 pm

b4d bOy`z UnikuL a scris:
Edy faci parte din marea fam. a oamenilor deplasati ?
Fa frate un topic nou,nu mai da offtopicuri...eu de la inceput ti bine minte nelus pe ap india cand m`ai intrebat de Force ti`am zis k il cunosc de mult si nu codat cu ocazia asta ii spun RE Smile


salut si tie
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:14 pm

ce ne pasa ca joci cu STEAM , exista coduri si de steam cu tzi-am mai zis pe sv .... study
Sus In jos
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:19 pm

AGent a scris:
ce ne pasa ca joci cu STEAM , exista coduri si de steam cu tzi-am mai zis pe sv .... study


si crezi ca risc sa imi baneze steam-ul? Tu nu gandesti? Oricine a platit pentru steam nu cred ca ar fi asa de prost incat sa riste sa fie banat de valve.
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 7:35 pm

Nume: PIstolaRu
admini prezenti: nelus si manu
motiv cica wall
nu mi sa facut blind sau ceva de genu ,jucam de_dyst si am mers tunel si am iesit pe iei apasat si am luat vreo 3 si mam trezit cu ban vreu sa stiu de ce ?poze nu miau fost facute ! ip nare rost sal dau ca e rotabil dar vreau sa stiu de ce nu mi sau facut blind/poze daca am iesit apasat (tero tot tunel veneau si am auzit cas multi) de ce ban asa fara blind poze ! po poze se vede daca am sau nu !


EDIT:

Am rezolvat cu Nelus el mia dat banu !
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 8:54 pm

@Force : Acel cod care il stiu eu nu poate fii detectat ... Rolling Eyes

@Pistolaru : NU TREBUIE AICI SA FACI SI CEREREA TA !!!!! IN ALT TOPIC Exclamation
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere de unban Empty
MesajSubiect: Re: Cerere de unban   Cerere de unban Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere de unban
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Cerere Unban-
Mergi direct la: