Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere admin===

In jos 
+5
LostProphet
Cosmo.ET
AGent
iulian216
instalatoru
9 participanți
AutorMesaj
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeLun Mai 18, 2009 11:59 pm

nume: antonesei catalin
nick:instalator
tell:e la cererea de slot
motiv: 1. sunt multi codati mai ales seara frate si ma oftik k nu pot sa fak nimik dekat ma razbun pe calculator,eu jok mult pe server 5-6 ore pe zi si kred k conteaza sa fie un admin pe server atat timp,uneori nu sunt admini si codatii imi iau pofta de jok de multe ori stau spectator k imi strika rankul.
Eu sper sami luati si mie cererea in serios sa ma primiti in familia cs.rau.ro dak voi fi acceptat si nu suntetzi multumiti de mine intro saptamana imi luati adminu
Am 6 luni aproape de kand am dat in consola decat connect cs.rau.ro

Astept parerile voastre in rest bafta la fraguri... cheers
Sus In jos
iulian216




Mesaje : 4
Data de înscriere : 19/05/2009

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Cerere Admin   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 9:35 am

nume: Ifrim Razvan-Sebastian
nick:Mr.Messi
tell:e la cererea de slot
motiv: 1. sunt multi codati mai ales seara frate si ma oftik k nu pot sa fak nimik dekat ma razbun pe calculator,eu jok mult pe server 5-6 ore pe zi si kred k conteaza sa fie un admin pe server atat timp,uneori nu sunt admini si codatii imi iau pofta de jok de multe ori stau spectator k imi strika rankul.
Eu sper sami luati si mie cererea in serios sa ma primiti in familia cs.rau.ro dak voi fi acceptat si nu suntetzi multumiti de mine intro saptamana imi luati adminu
Am 6 luni aproape de kand am dat in consola decat connect cs.rau.ro

Astept parerile voastre in rest bafta la fraguri...
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 10:01 am

@Instalatoru :

NU trebuie sa faci doua cereri , una si buna , in caz ca vei primi slot cu timpul vei fii avansat la Admin.

@Mr.Messi :

NU MAI POSTA LA CEREREA CELORLALTI !!!
FA UN TOPIC AL TAU CU CEREREA TA !!!
NU trebuie sa faci doua cereri , una si buna , in caz ca vei primi slot cu timpul vei fii avansat la Admin.
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 5:23 pm

mesi frate dak vezi k e topic meu u mai esti si un pik..... ori nu te duce capu

@instalatoru imi doresk foarte mult admin pt k dak jok cs jok doar pe serveru asa .....agent lam intrebat pe nelus dak pot sa fak cerere de admin si mia zis k pot
msde parerea ta
Sus In jos
Cosmo.ET

Cosmo.ET


Mesaje : 24
Data de înscriere : 19/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 6:23 pm

dati-i ma lu instalatoru ca e baietas Smile
si intrati un admin pe srv ca e unu codat, btw dati si voi mai multe admine ca in fiecare zi e cate unu codat care goleste serveru
Sus In jos
http://www.top-web-hosting.ro
iulian216




Mesaje : 4
Data de înscriere : 19/05/2009

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 6:30 pm

Name: Ifrim Razvan
Nik:Mr.Messi
As dori si eu admin pt a goli serverul(de codati) si dak intr-o saptamana nu va lace cum sunt eu admin mi-l scoateti
Eu joc cam 4-5 ore pe zi si cateodata mai intra un codat si as vrea sai rup capu(sai dau ban) dar nu pot pt ca nu am admin si de aceea ma enervez si imi vine sa rup monitorul in 2.

Am 14 ani si ma puteti contacta la id:razvan_rapidistul_ura@yahoo.com
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 6:35 pm

Cosmo.ET a scris:
dati-i ma lu instalatoru ca e baietas Smile
si intrati un admin pe srv ca e unu codat, btw dati si voi mai multe admine ca in fiecare zi e cate unu codat care goleste serveru

Adminii care sunt isi fac treaba .
Nu exista server pe care codatii sa nu isi faca de cap , din pacate .
Parerea mea e ca doar cateva sloturi ar trebui sa se mai dea . Smile

@Instalatoru :
Cu placere , nu stiam ca ai vb cu Nelu .
Parerea mea e ca meriti SLOT , deoarece cred ca nimeni nu trebuie sa primeasa direct ADMIN.

PLZ SA I DEA BAN CINEVA PE FORUM LUI IULIAN ASTA CA E n00b!!!!! Exclamation Twisted Evil
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 9:17 pm

sincer incep sa cred ca mai trebuie admini ...
sincer in afara de nelus , manu , shoby, ramses si rayden altii nu am vazut ... nici eu nu pot sa intru de fiecare data va dati seama mai ales ca am sesiune acum si am si restante ...
spre exemplu astazi dupaamiaza knd am intrat nu era nici un admin si am ineput sa fac curat .. dar este foarte greu de unu singur , mai ales knd toti tipa "ala face rush " , "ala e codat" si multe altele ...
in concluzie cred ca instalatoru ar merita acolo cat de cat admin , mai ales ca e criza , si asta cu conditia sa shtie cu ce se manaca si sa aiba grija de sv knd nu sunt altii ... io astazi crek am stat pe sv o ora jumate si nu shtiu dak am jucat 20 de minute ...
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 9:26 pm

NU joc de asa de jult timp pe server ,dar merita omu joaca mult e si bun si intradevar admini nu tot timpu si daca este admin doar 1 care se descurca greu sa vada cine face rush, sa se uite daca ala e codat, etk . parerea mea ar trebui sa dati la slot comenzile kick , slay ,sa schimbe mapa sau daca nu faceti unu mai mic ca adminu Helper si dati celol care intra mai mult pe server 2-3 dar sa fie in mare parte admin acum sa revenim la topicu asta , dupa cum bine ati vazut instalatoru intra des , e baiat bun , joaca bine ...nu ai ce sa zici Merita ADMIN !
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 9:30 pm

ar merita o sansa..... Arrow
Sus In jos
Cosmo.ET

Cosmo.ET


Mesaje : 24
Data de înscriere : 19/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 9:31 pm

LostProphet a scris:
sincer incep sa cred ca mai trebuie admini ...
sincer in afara de nelus , manu , shoby, ramses si rayden altii nu am vazut ... nici eu nu pot sa intru de fiecare data va dati seama mai ales ca am sesiune acum si am si restante ...
spre exemplu astazi dupaamiaza knd am intrat nu era nici un admin si am ineput sa fac curat .. dar este foarte greu de unu singur , mai ales knd toti tipa "ala face rush " , "ala e codat" si multe altele ...
in concluzie cred ca instalatoru ar merita acolo cat de cat admin , mai ales ca e criza , si asta cu conditia sa shtie cu ce se manaca si sa aiba grija de sv knd nu sunt altii ... io astazi crek am stat pe sv o ora jumate si nu shtiu dak am jucat 20 de minute ...

are dreptate Lost, ar trebui mai multi admini pe srv, daca s-ar putea sa fie non stop un admin. nu stiu cum se face, dar imediat cum dispar adminii apar si codatii.
Sus In jos
http://www.top-web-hosting.ro
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMar Mai 19, 2009 9:40 pm

Nu am zis ca Instalatoru nu merita sa primeasca , ba din contra zic ca merita Razz , dar consider ca e mai bine SLOT dupacea ADMIN . cyclops

Lost daca asa zici tu , sunt de acord cu tine , nu sunt destui . Eu am zis doar ca cei care sunt akum isi fac trb bine . cheers
Ar fii buni inca vreo 3 admini si doua sloturi. study
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 2:18 am

ALBA PT ADMIN

Very Happy Very Happy Very Happy bounce bounce
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
Nelus [cs.rau.ro]

Nelus [cs.rau.ro]


Mesaje : 174
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti, Rm.Valcea Horezu

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 9:07 am

Cerere indeplinita...(slot )
Bafta la frage! bounce
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 4:27 pm

ms la toata loamea pentru marerile voastre
Bafta la frage alllzz
Sus In jos
Nelus [cs.rau.ro]

Nelus [cs.rau.ro]


Mesaje : 174
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti, Rm.Valcea Horezu

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 8:07 am

Cu placere..si ca sa te bucuri mai mult de slot ti-am dat si un admin mai micut bounce
ai acces la comenzile de kick/slay/slap+votemap... Basketball
bafta la frage si la administrat... bom
si...
bun venit in familia cs.rau.ro king
Sus In jos
Cosmo.ET

Cosmo.ET


Mesaje : 24
Data de înscriere : 19/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 12:42 pm

foarte frumos, merita instalatorul gel!
Sus In jos
http://www.top-web-hosting.ro
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 4:43 pm

ms man o sa vezi k nu o sa dezamegesk pe nimeni
gogogogo cs.rau.ro bafta la frage mai mult mie lol! lol! lol!
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 7:14 pm

felicitari instalatorule ... tineo tot asha si o sa creshti .. garantez ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere admin=== Empty
MesajSubiect: Re: cerere admin===   cerere admin=== Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere admin===
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CERERE ADMIN
» Cerere Admin
» Cerere ADMIN
» Cerere Admin!
» cerere admin !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CeRere admin -SloT !!-
Mergi direct la: