Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 limbaj urat !!

In jos 
+4
instalatoru
Zion Arhanghel
yooo manu
!r0_o
8 participanți
AutorMesaj
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 10:08 pm

Andreea avea aim a dat cap la 3 odata din 3 gloante ....nimeni nu a facut nimik.....dupa mam luat la certa cu ea nu vb urat...dar ea vb urat (injura).....dupa a inceput si lov3...si nimeni nu lea dat nici maca un slay Neutral.....postez de dusmanie ca eu daca injuram imi luam ban 100 min si iei nu au luat nici macar slay. Si mau injurat in tot felul.
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 10:10 pm

Probe nu ai sa inteleg ???
Admini erau pe sv play ???
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 10:11 pm

instalator cu rayden erau pe svr....si am uitat sa zic andreea a iesit a scos codu a intrat cu alt nume si dupa ce a vazut ca vb desprea ea a schimbat numele in andreea...si cand a dat cele 3 capuri toti ziceau "andreea codata" si ea striga pe chat rayden Sad(.....va rog eu sa ii dati ban lui andreea (vb cu cei care nu sau indragostit de ea)
Sus In jos
Zion Arhanghel

Zion Arhanghel


Mesaje : 293
Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 11:08 pm

Frate ! Niste probe concrete nu ai? Povesti sunt destule !!!

Mai ales ca erau 2 admini pe server....Pe rayden nu-l cunosc...Insa Instalatorul stiu ca i-ar fi dat ban instant daca avea ceva.....

Mi se pare ciudat ce spui tu mai ales ca nu ai nici o dovada concreta !!!

Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 11:13 pm

man cum a dat 3 capuri am inceput sa zic eu cu next si inca unu nush numele lui ca e codata....nu am poze man ca ma injurat de toata familia si credema ca din respect pentru admini si playeri care erau pe svr nu am injurat..si credema ca nu mai puteam de nervi daca era in fata mea o tundeam (scz de expresie).....nu am mai facut poze am venit direct pe forum ca am vazut ca pe joc nu se intampla nimik
Sus In jos
Zion Arhanghel

Zion Arhanghel


Mesaje : 293
Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 11:17 pm

Fratzica...

Acuma asta e ! Fapta e consumata....

Data viitoare cand injura .....trebuie doar sa apesi print screen si cand iesi din joc...intrii in paint....dai paste...si salvezi in format Jpeg dupa care postezi dovada pe forum....


Momentan....afirmatia ta, reclamatia ta sau cum vrei tu sa o numeste este Nefondata!!

Nu te contrazic si nici nu zic ca nu e adevarat ce zici...insa fara ceva clar si concret....nu putem face nimik decat sa fim mai atenti la ea data viitoare !

Bafta la Fragutze ! cheers
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 11:20 pm

Am martori man....si btw insta la prins pe lov3 cu coade....avea coade in cfg si andreea are cfg de la lov3 deci sa fim seriosi dar de acuma nu mai are rost data viitoare credema ca fac 15 poze ca sa fiu sigur ca nici acuma nu miau trecut nervii daca ash vedeau doamne Smile)
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 11:24 pm

eu unu am zis ban amandoi 100 dak va mai certati..... tu ku gura mare k e kodata aia ku gura mare.... vati potolit si asa este.....

andreea ,,,poze iese bine.....te uiti pe ea mare aim ce are...pff vechea poveste... dak ii dau ban imi face reclamatie... si nam dovezi ,,,,,

lov3,andy,venom este acelasi jukator..... ma uitat ku rayden pe el si da ku awp mare hed da tinta lui era la 1 m de jukator,,,si pok hedd ii fak ss 2 poze trebuia sa iasa albe pt k primise flash si imi da toate pozele fara nici un flash luat... el zice k nu ia flash dekat jukate k e de la plaka video..pfff da in poze nu a iesit flashu nici pe jumate....iam dat ban
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 1:28 pm

de lov3 nush ce sa zik ...dar de andreea ...mereu knd dai fatza in fatza cu ea iti da head....asta mi sa intamplat mie de multe ori ...in poze aimul nu se vede....multi folosesc..aimu' pt wall...poate sa de.a off-aim shi on-wall ....shi in poze nu iese nimik...
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 2:12 pm

din pacate andreea uitase sa dea off aim ca a dat 3 capuri cu 3 gloante ca de astea neam si luat la cear numai ca eu nu am vorbit urat Very Happy
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 4:36 pm

Faceti si voi un demo cand sunteti pe ea , atunci se vede dacai zboara tinta !
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 5:58 pm

de acord cu shobyan , cand ma vede nu apuc sa trag ca mi-a dat deja hs .... affraid
eu sunt de parere ca are cod , mai ales ca de obicei joaka mult mai bn cand nu sunt admini online , de unde denota faptul ca ea foloseste coadele la potential maxim doar in lipsa adminilor . Rolling Eyes
Sus In jos
Nelus [cs.rau.ro]

Nelus [cs.rau.ro]


Mesaje : 174
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti, Rm.Valcea Horezu

limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 10:15 am

Daca face cineva un demo sa avem dovada ca are aim/ wall ar fi foarte bine, si am scapa rapid de probleme Smile


Bafta all bounce
Sus In jos
Continut sponsorizat





limbaj urat !! Empty
MesajSubiect: Re: limbaj urat !!   limbaj urat !! Icon_minitime

Sus In jos
 
limbaj urat !!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ban mai multi pt limbaj
» Cerere BAN EnT pentru limbaj

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CERERE BanIP-
Mergi direct la: