Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Santinela 02

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 11:34 am

User-ul Santinela dupa parerea mea e ca profita de anumite momente cand nu sunt admini pe server si foloseste silent aim cu precautie. Pentru ca mi l-a pomenit de mai multe ori pe adminul "yooo manu" m-am gandit sa-i fac demo pentru a nu-mi ridica in cap niste jucatori care se bucura de favoritisme si sa las publicul sa decida.
Cred ca are bind pe un buton anume pe care activeaza si dezactiveaza dupa bunul plac silent aim-ul

Aici e demo-ul de downloadat:
http://www.2shared.com/file/6392870/28e71536/santi.html

Pentru a downloada demo-ul aveti in jos-ul paginii Save file to your PC: click here
[i]
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Re: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:29 pm

am mai avut altercatii cu santinela dar nu mi se parea codat .
yooo manu este un admin ff bun , poate chear cel mai bun de pe RAU , asa ca eu nu cred ca ar favoriza un player anume. study
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Re: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:48 pm

AGent a scris:
am mai avut altercatii cu santinela dar nu mi se parea codat .
yooo manu este un admin ff bun , poate chear cel mai bun de pe RAU , asa ca eu nu cred ca ar favoriza un player anume. study

Nu am spus ca manu favorizeaza pe cineva. De ce interpretezi aiurea? Am spus doar ca Santinela tot ii baga numele lui la fiecare propozitie.
Nu "ti se parea codat". Te-ai uitat peste demo? Trebuie sa fii sigur, da sau nu.
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Re: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:56 pm

am netu' prost , tre sa stau 15 min sa se downloadeze , si se misca PC in slwmotion in acel timp , asa ca nu m-a uitat Rolling Eyes .
Citat :
l-a pomenit de mai multe ori pe adminul "yooo manu" m-am gandit sa-i fac demo pentru a nu-mi ridica in cap niste jucatori care se bucura de favoritisme
din asta se intelege ca tu crezi ca ala se bucura de favoritisme din partea lui manu .
Nu trebuie sa fiu 100% sigur deoarece nu numai eu decid . study
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Re: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 2:00 pm

AGent a scris:
am netu' prost , tre sa stau 15 min sa se downloadeze , si se misca PC in slwmotion in acel timp , asa ca nu m-a uitat Rolling Eyes .
Citat :
l-a pomenit de mai multe ori pe adminul "yooo manu" m-am gandit sa-i fac demo pentru a nu-mi ridica in cap niste jucatori care se bucura de favoritisme
din asta se intelege ca tu crezi ca ala se bucura de favoritisme din partea lui manu .
Nu trebuie sa fiu 100% sigur deoarece nu numai eu decid . study

Tu intelege ce vrei si cum vrei... deja incep sa ma oboseasca comentariile tale...
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Re: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 2:14 pm

joaca de cateva luni santinela nu am niciotreaba cu el nu cunosc specimenu ...am vazut demo si pare suspect ramane de urmarit...
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Re: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:34 am

aceeashi parere cu manu ...
posibil sa fie bunicel .. dar posibil sa activeze cumva aimu .. si sa dezactiveze repede .. ramne de vazut .. o sa il mai urmarim
Sus In jos
Nelus [cs.rau.ro]

Nelus [cs.rau.ro]


Mesaje : 174
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti, Rm.Valcea Horezu

Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Re: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 9:46 am

I.am dat eu ban.. nu mai e nimik de urmarit.. doar dk are ip rot. si intra bounce
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Re: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 11:18 am

Nelus [cs.rau.ro] a scris:
I.am dat eu ban.. nu mai e nimik de urmarit.. doar dk are ip rot. si intra bounce

Multumesc Nelus.
Daca isi schimba IP si intra il voi tine in slay-uri pana se satura.
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
Continut sponsorizat





Santinela 02 Empty
MesajSubiect: Re: Santinela 02   Santinela 02 Icon_minitime

Sus In jos
 
Santinela 02
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CERERE BanIP-
Mergi direct la: