Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 RoG BaN pE FoRuM Killzor

In jos 
+4
NexT
shobyan [ cs.rau.ro ]
Marius
AGent
8 participanți
AutorMesaj
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:39 pm

baiatul asta a faqut 11 topiquri cu cererile lui de slot/admin sa il baneze cnv PLZ !! scratch
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 1:52 pm

PRO pt ban killzor de pe forum
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:11 pm

ar fi bine sa.i dati ban...shi lui shi lui heruvim...a postat intr'o saptamana kt am postat io intr'un an lol!
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:18 pm

DA lol! lol!
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:24 pm

shobyan [ cs.rau.ro ] a scris:
ar fi bine sa.i dati ban...shi lui shi lui heruvim...a postat intr'o saptamana kt am postat io intr'un an lol!

nu inteleg unde incape atata ura in voi lol!
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 3:26 pm

shobyan [ cs.rau.ro ] a scris:
ar fi bine sa.i dati ban...shi lui shi lui heruvim...a postat intr'o saptamana kt am postat io intr'un an lol!

multora din voi va plac doar pupincuristii... daca cineva va critica putin il urati de moarte lol!
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 4:12 pm

Si cel mai mult a postat reclamati care le facea aiurea fara sa shtie ce scrie Wink (heruvim)
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 8:52 pm

parerea mea marius este k ..... tu de prima oara kand ai intrat pe server nu ai facut alceva dekat sa te iei de admini alceva mai bun nu ai avut ce sa faci nu a fost zi in kare nu te iei de un admin.......si pe server mai mult vb decat sa adminezi dupa kum tiam spus pe westwood dak nelus tia dat un helper u ar trbui sati vezi de el si sa poti fi avansat si mai ales cei mai inportant respekta sa fii respectat mai ales noi admini..... pfff rusinos.....parerea mea... avetiva k frati..... k rade lumea dak aveti ceva de zis ducetiva pe mess


bafta alzz la frage.......mai mult mie si lu manu:))!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 8:56 pm

instalatoru a scris:
parerea mea marius este k ..... tu de prima oara kand ai intrat pe server nu ai facut alceva dekat sa te iei de admini alceva mai bun nu ai avut ce sa faci nu a fost zi in kare nu te iei de un admin.......si pe server mai mult vb decat sa adminezi dupa kum tiam spus pe westwood dak nelus tia dat un helper u ar trbui sati vezi de el si sa poti fi avansat si mai ales cei mai inportant respekta sa fii respectat mai ales noi admini..... pfff rusinos.....parerea mea... avetiva k frati..... k rade lumea dak aveti ceva de zis ducetiva pe mess


bafta alzz la frage.......mai mult mie si lu manu:))!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!


Eu incerc pe cat posibil, si as vrea sa ma inteleg bine cu toti de aici.
Gresesc si eu, recunosc. Dar nu stiu de unde atata ura in oameni.... care daca ar putea m-ar omori cu mintea!
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 9:08 pm

nu mai face dublu post !!!
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 9:17 pm

mariuse , akuma si tie ti se pare ca are lumea ceva cu tine. Laughing
man , atata timp , cat respecti admini mai mari ca tine , si iti faci treaba nu are nimeni nik cu tine.
Nu mai posta atat de mult pe forum si pe sv cand tzi se pare ca sineva e codat si e un alt admin online , zi acelui admin , nu face tu dupa capu' tau , cum i-ai dat slay degeaba baiatului ala , azi de dimineatza pe assault , cand eu tzi-am zis clar ca nu erea codat , dar tu ce sa intelegi... Rolling Eyes
daca vroia putea sa faca reclamatie , iar eu i dadeam dreptate lui .
nu mai akuza adminii ca nu isi fac trb , vezitzi de trb ta . scratch
Daca vei face asta nimeni nu va mai avea nimic cu tine. study
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 9:19 pm

AGent a scris:
mariuse , akuma si tie ti se pare ca are lumea ceva cu tine. Laughing
man , atata timp , cat respecti admini mai mari ca tine , si iti faci treaba nu are nimeni nik cu tine.
Nu mai posta atat de mult pe forum si pe sv cand tzi se pare ca sineva e codat si e un alt admin online , zi acelui admin , nu face tu dupa capu' tau , cum i-ai dat slay degeaba baiatului ala , azi de dimineatza pe assault , cand eu tzi-am zis clar ca nu erea codat , dar tu ce sa intelegi... Rolling Eyes
daca vroia putea sa faca reclamatie , iar eu i dadeam dreptate lui .
nu mai akuza adminii ca nu isi fac trb , vezitzi de trb ta . scratch
Daca vei face asta nimeni nu va mai avea nimic cu tine. study

ok. voi incerca sa ma abtin pe forum. vezi ca ai um mesaj pe privat.
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 9:28 pm

Merita n ban asa 1 zi 1 saptamana sa se invete minte in 1 rand disperarea amre sa ieie slot da nu in halu asta hia acolo 2-3 da nu in haluas ta de topicuri , si oricum cu disperarea asta dupa slot nu il lua nici pe ala deci daca e bana sa max 1 saptamana -2 sau macar sasi ceara scuze si alta data sa stie sa posteze pe un forum !
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 9:53 am

mda .. topicu ast era pt ban lui killzor ... postati airea ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





RoG BaN pE FoRuM Killzor Empty
MesajSubiect: Re: RoG BaN pE FoRuM Killzor   RoG BaN pE FoRuM Killzor Icon_minitime

Sus In jos
 
RoG BaN pE FoRuM Killzor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reguli forum
» noul forum
» Butoane pt. forum
» Noul forum http://rau-ro-cs.forumz.ro/
» Noul forum http://rau-ro-cs.forumz.ro/

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CERERE BanIP-
Mergi direct la: