Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ^Tutorial utilizare server HTML - HFS ( speed download )

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

^Tutorial utilizare server HTML - HFS ( speed download ) Empty
MesajSubiect: ^Tutorial utilizare server HTML - HFS ( speed download )   ^Tutorial utilizare server HTML - HFS ( speed download ) Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:11 pm

Pe toti ne enerveaza cand trebuie sa asteptam mult timp sa se downloadeze o mapa , un sunet .... whatever ...
Idea este simpla , acel server trebuie sa aiba instalat server de HTML - HFS pentru o dwnloadare mai rapida .
In caz ca ai si tu server , si vrei ca lumea sa downloadeze mai rapid utilizeaza acest program .
Uite cum se face :


  • Descarci de aici mini serverul web HFS.
  • Rulezi programul si selectezi expert mode. Te duci in meniu si bifezi optiunile din imagine.
  • In imagine vei avea o casuta pe care dati click dreapta dupaceea pe add folder from disk.
  • Selecteaza folderul cstrike al serverului , dai OK m apoi Real folder si ai terminat!


Daca vei face cum am zis eu mai sus , cei care vor intra la tine pe server vor downloada mult mai rapid!
______________________
©️ By AGent
L I love you vE Cs.Rau.Ro
Sus In jos
H4cK3R*uL




Mesaje : 18
Data de înscriere : 02/04/2013

^Tutorial utilizare server HTML - HFS ( speed download ) Empty
MesajSubiect: Re: ^Tutorial utilizare server HTML - HFS ( speed download )   ^Tutorial utilizare server HTML - HFS ( speed download ) Icon_minitimeMier Aug 21, 2013 12:32 am

Sus In jos
http://devilgaming.forummo.com
 
^Tutorial utilizare server HTML - HFS ( speed download )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial server counter strike 1.6
» Tutorial optimizare setari server pe Windows ( ANTI LAG )
» Cum sa iti pui nume la server?
» KresSKova coade(speed,aim,wall.)
» Propunere server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: tuToriale-
Mergi direct la: