Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nume Obscen

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Nume Obscen Empty
MesajSubiect: Nume Obscen   Nume Obscen Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 8:53 am

I-a luat foarte mult lui Marius sa ii schimbe nick, ma rugam insistent vreo cateva minute. Nu va zic numele aluia, il vedeti acolo, e spec.

http://www.2shared.com/file/6443684/ffa57386/nume.html
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Nume Obscen Empty
MesajSubiect: Re: Nume Obscen   Nume Obscen Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 9:25 am

Force a scris:
I-a luat foarte mult lui Marius sa ii schimbe nick, ma rugam insistent vreo cateva minute. Nu va zic numele aluia, il vedeti acolo, e spec.

http://www.2shared.com/file/6443684/ffa57386/nume.html

Nu mi-a luat foarte mult. Atat timp cat un jucator sta pe spectator nu ii pot schimba nick-ul, nu am acces la comanda asta. Si nici pentru kick/ban nu am acces.

A trebuit sa astept sa intre in joc sa ii pot schimba numele Sad

Iar tu Force daca mai imi zici ca sunt degeaba si alte vorbe (nu numai la adresa mea) vei primi ignore.
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Nume Obscen Empty
MesajSubiect: Re: Nume Obscen   Nume Obscen Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 9:47 am

Uite pentru ca imi dai ignore nu port eu pulover pe gat. Ma, te-am rugat sa ii dai ban aluia ai zis ca nu ai comanda, bine, dai slay fa-i ceva, ti-a luat destul de mult pana te-ai uitat pe el si l-ai tinut in slay.
Imi pare rau, nu stiam ca nu ai comenzi de kick, din cate stiu eu, si cel mai mic grad de admin dupa slot are kick. Nu am zis ca esti degeaba, te-am intrebat daca "vezi ce se intampla sau esti degeaba?" Nu este o jignire pentru ca nu ti-am spus cu rautate si nu am facut o afirmatie ca de exemplu' :"marius esti degeaba", e o diferenta. Am spus asa pentru ca ma eram nervos pe codatul ala si tu nu reactionai la cuvintele mele.
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Nume Obscen Empty
MesajSubiect: Re: Nume Obscen   Nume Obscen Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 9:51 am

Force a scris:
Uite pentru ca imi dai ignore nu port eu pulover pe gat. Ma, te-am rugat sa ii dai ban aluia ai zis ca nu ai comanda, bine, dai slay fa-i ceva, ti-a luat destul de mult pana te-ai uitat pe el si l-ai tinut in slay.
Imi pare rau, nu stiam ca nu ai comenzi de kick, din cate stiu eu, si cel mai mic grad de admin dupa slot are kick. Nu am zis ca esti degeaba, te-am intrebat daca "vezi ce se intampla sau esti degeaba?" Nu este o jignire pentru ca nu ti-am spus cu rautate si nu am facut o afirmatie ca de exemplu' :"marius esti degeaba", e o diferenta. Am spus asa pentru ca ma eram nervos pe codatul ala si tu nu reactionai la cuvintele mele.

Intai trebuie sa vad cu ochii mei ca cineva e codat. Ca sunt destui boti care zic dai ban lui ala, dai slay lui ala.
De ce as avea incredere orbeste in tine sa fac ce spui tu, de ce sa nu ma conving eu insumi mai intai?
Nu voi avea incredere in tine nici sa te juri pe ce vrei tu, pentru ca mi-ai demonstrat ca ai un 0 caracter!
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
Force

Force


Mesaje : 46
Data de înscriere : 16/04/2009
Varsta : 32

Nume Obscen Empty
MesajSubiect: Re: Nume Obscen   Nume Obscen Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 9:59 am

Da, ma rog, cum zici tu, dar tot nu inteleg de ce ti-a luat asa de mult.
Nu am nevoie de increderea ta, e treaba sa verifici cu ochii tai. Imi cer scuze. Eu doar te-am anuntat si te-am rugat de ii dai ban. Si iti zic eu ca nu ma cunosti ca sa imi zici ca am un 0 caracter. Ma aburesti tu pe mine ca ai avut nush unde admin si ca esti tare, dar nici eu nu cred pana nu vad. Mie imi faci alta impresie pe server fata de ce mi-ai zis pe mess.
Imi cer scuze inca o data daca te-am suparat, vreau sa incheiem discutiile si sa nu ne mai bagam in seama. Pe server nu am sa te mai bag in seama, pe forum la fel. Daca am o problema pe server si tu esti admin on nu am sa iti mai zic tie nimic, te las sa vezi tu singur, doar de aia esti admin. Daca nu vezi, nasol, ma ocup eu cum stiu si cum pot.
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Nume Obscen Empty
MesajSubiect: Re: Nume Obscen   Nume Obscen Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:18 am

TERMINATI CU CEARTA!!!
voi doi sunteti .... no comment Sleep
totul s-a terminat cu bine deci , marius a schimbat nick-ul lui ala si gata treaba .
Force daca ai pica pe marius treaba ta dar nu mai face topicuri fara sens ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nume Obscen Empty
MesajSubiect: Re: Nume Obscen   Nume Obscen Icon_minitime

Sus In jos
 
Nume Obscen
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum sa iti pui nume la server?
» LA MULTI ANI CELOR CARE ISI SERBEAZA ZIUA DE NUME (CONSTANTIN SI ELENA)
» La multi ani Zion Arhanghel!!! Si deasemenea tuturor ce poarta nume de Petru si Pavel!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: CERERE BanIP-
Mergi direct la: