Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Com. Atomik

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
csatomik




Mesaje : 1
Data de înscriere : 07/08/2010

Com. Atomik Empty
MesajSubiect: Com. Atomik   Com. Atomik Icon_minitimeSam Aug 07, 2010 12:30 pm

[size=120]Buna ziua tuturor.
Dupa cum bine stiti in ziua de azi sunt zeci de servere de counter strike, iar popularea unui server e aproape imposibila fara ajutorul publicitatii, astfel am decis sa informez jucatorii de counter strike cat si amatori, ca o noua comunitate s-a infiintat si as dori pe aceasta cale suportul vostru.
Nu o sa va mint si sa va spun ca este cea mai tare comunitate, dar impreuna putem incerca.
Serverele noastre sunt :
cj.csatomik.ro 93.119.24.56:27015 : 32 de sloturi,fara limite de push, acesta fiind permis doar tero nu au voie sa campeze.
Multi Mod Server : Deathrun, HideAndSeek, Diablo, Grenade Party and Zombie Mod : 93.187.141.134:28015. 12 sloturi Steam only.


Pentru cereri de admin va rog sa cititi pentru fiecare server modelul de cerere.
Daca aveti clan si jucati meciuri/gathere/mixuri/cautati provocari puteti lua legatura cu un reprezentat iar clanul vostru va fi trecut pe forum.
Daca aveti o comunitate a voastra, puteti face cerere de parteneriat (exista sectiune speciala pe forum). Parteneriatul consta in afisarea de banere reciproca pe forumuri
Persoanele de legatura sunt (nickuri pe forum) : ccc, osama # Al - Qaida, hades, dmn.
Serverele accepta atat jucatorii cu steam cat si cei fara steam.
Pentru cei care cauta sa cumpere steam sub pretul pietii puteti lua legatura cu hades sau osama # Al - Qaida.
Nickul meu pe forum este : dmn in caz ca cineva doreste sa ma contacteze cu o problema.

Comunitatea din care fac parte organizeaza periodic cupe 1 vs 1 , 2 vs 2 , 5 vs 5 (Steam on toate) ce au ca premii admine pe server de war si/sau steamuri ! ultima cupa organizata a avut ca premii 5 steamuri !
Un alt lucru interesant il reprezinta concursurile organizate de comunitate , ce au ca premii credit orange/steam..etc ! ultimul concurs organizat a fost intitulat "100fraguri= 4 euro" !
Acestea fiind spuse va las pe voi sa va convingeti de calitatea serverelor si in functie de gradul de satisfactie puteti alege sa faceti parte din comunitate sau nu.
Va multumesc ca ati citit si o zi buna.
Sus In jos
Nelus [cs.rau.ro]

Nelus [cs.rau.ro]


Mesaje : 174
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti, Rm.Valcea Horezu

Com. Atomik Empty
MesajSubiect: Re: Com. Atomik   Com. Atomik Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 7:21 am

Nu apreciem faptul ca vi aici sa faci reclama cu japca!



NE-AM MUTAT AICI
NE-AM MUTAT AICI
NE-AM MUTAT AICI
Sus In jos
H4cK3R*uL




Mesaje : 18
Data de înscriere : 02/04/2013

Com. Atomik Empty
MesajSubiect: Re: Com. Atomik   Com. Atomik Icon_minitimeMier Aug 21, 2013 12:21 am

[tbody][/tbody]
SudGaming România http://sudgaming.forummo.com/
Sus In jos
http://devilgaming.forummo.com
Continut sponsorizat





Com. Atomik Empty
MesajSubiect: Re: Com. Atomik   Com. Atomik Icon_minitime

Sus In jos
 
Com. Atomik
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Anunturi' !!-
Mergi direct la: