Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere unban

In jos 
+5
Zion Arhanghel
AGent
yooo manu
instalatoru
cat
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 5:22 pm

nu intzeleg de ce mi'a dat instalatoru ban,atunci am intrat pe server,am omorat si eu la nimereala 2 unul dupa altu si gata mi'a dat ban,nici macar poze nu mi'a facut sa vada,plus k sunt insepatoare si habar nu am cu codurile...ms.astept raspuns Wink
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 6:40 pm

zimi si mie ce zi si la ce ora tiam dat yo ban domisoara te rog
Sus In jos
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 6:41 pm

azi mi'ai dat pe la 5 si ceva...aveam nick'ul roxy..
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 7:55 pm

a pai asa zii draga cu ce nick k nu am de unde sa stiu:))

deci ai jukat pe awp_bycastor ku aim rog frumos sa se prezinte urgent pe peronul dreapta sa zika si el parerea yooo manu


rupi harta in doua 50 ku 5 si esti incepatoare draga....mdea frumos sa ma inveti si pe mine cs

aim nu iese la poze

tiam zis k stau sa ma uit pe tine si nu ai fakut nici un frag pff
Sus In jos
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 8:24 pm

in primul rand nu am jucat pe harta aia,in fine nu mai conteaza...
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 9:04 pm

yo nu mai tin minte scratch cand ai luat ban da joci cu coade peronu de stanga ce mai zice vreo parere ceva? Question Basketball

revino cu un edit la cererea ta ca nui corecta uitete la exemplu
Sus In jos
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 9:32 pm

nume : roxana
nick : roxy
tell : nu'l dau
motivul nu stiu jucam pe de_dust si i'am omorat pe 2 unul dupa altul si aveam 2-1 si instalatoru mi'a dat ban,de ce numai el stiu,dupa cum am zis nici nu am habar cum se baga coduri sau de alea...
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 9:45 pm

de cati ani joci tu cs ? si cati ani ai?
Sus In jos
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 9:47 pm

joc de o luna si ceva...
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 9:55 pm

Cod:
de ce numai el stiu
lol!

alba pt UNBAN! Basketball
Sus In jos
Zion Arhanghel

Zion Arhanghel


Mesaje : 293
Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 10:45 pm

de o luna si ceva....sa joci....si sa ai scor 50 cu 5...

Cred ca nu am avut scor de asta in 6 ani de cand joc....si nu-s venit cu pluta nici eu !

Hai sa fim seriosi domnilor....FITI REALISTI !!! Doar nu credeti ca o fost pe server doar incepatori paraleli cu Cs-ul care jucau CS de 2-3 zile si fata le dadea clasa ca are o luna de joc in spate

NEagra pt UNBan !!! What a Face What a Face What a Face

cheers lol! afro lol!
Sus In jos
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 11:25 pm

nu aveam 50-5,nici nu ma jucam pe harta aia,ma confunda instalatoru da chiar de knd ma joc daca am avut diferentza de vreo 5 puncte,zic mult....dar daca chiar credea k am coduri sau cine stie ce alte prostii de care eu nici macar nu stiu ce's alea de ce mi'a dat ban fara sa'mi faca poza,daca e chiar pana acolo....sincer pot juca si pe alt server da mna,nu e corect pt k eu stiu k sunt incepatoare nici macar nu stiu cum se baga coduri sau alte alea si plus k eu m'am jucat pe de_dust si aveam scor 2-1 knd mi'a dat el ban.....
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 11:27 pm

agent iar dati bile albe pt unban aiurea si kand intra pe server tipati in gura mare,......codatu codatu

manule pe bycastor kand mam pus prima oara pe mzq avea 18 ku 2 si dupa ce mam pus spectator si lam anuntat k ma uit pe el sii fak demo na mai facut un frag 10 runde

si dupa aia am luato pe domnisoara roxy.... joaka de o luna si rupe hartile in 2 dama naibi...de aicea... dak nici ea nu juka ku kod inseamna k eu sunt un mare PROST ...

mdea... datii unban k o sa o vedeti pe server dupa aia....kum joaka o incepatoare eu nici dupa 2 luni nu cunosteam hartile sau unde se pune bomba..

MDEA MA FACI SA RAD INCEPATOARE.... NU STHIII SA BAGI CODURI:)) ALCEVA NAI GASIT SA ZICI


bafta alzz la frage mai mult mie.!!!!!!!!!!!!!! lol! lol!


Ultima editare efectuata de catre instalatoru in Lun Iun 15, 2009 11:46 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 11:31 pm

ramane la aprecierea voastra daca i dati bile albe // negre
insta ce bila ii dai
ya mea e maro
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 11:45 pm

BILA MEA E UNA NEAGRA RAU DE TOT

ASA A FOST SI KU NO-COD ALA II DAU BAN IL SKOATETI II DAU IL SKOATETI PANA SE NIMERESTE SA IMI DEA MIE SI LU NELUS PRIN PERETE LA AWP UNU DUPA ALTU, 4 LOVITURI 2 SI 2

SI KU LOV3 ALA K JOACA BINE ,JUKA PE DRAKU AVEA AIM SI FLASH PAUZA SI A FOST CONTROLAT DE 15 ORI PANA LAM PRINS..


EU UNU ZIK SA FIM ATENTI PE JUKATORI ASTIA BUNI DE PE SERVER KARE AU SI UN PIK VECHIME K NU TOTI JOAKA CURAT EXEMPLU "NEXT NUMAI SKORURI 30 KU 5 DA JOAKA OMU CORECT LAM URMARIT DE O GRAMADA DE ORI NU POT SAI ZIK NIMIKA
IAR RESTU DAK LE ZICI K TE UITI PE IEI SI LE FACI UN DEMO MOARE MAIESTRIA DIN IEI..PFFF

NU II INTELEG CE FARMEK MAI ARE SA JOCI CS.......SE KRED APRECIATI DE ALTI K EI SUNT BUNI.. SIO DA PRINT LA TOP15 KAND SUNT PE LOKUL 1 PUNE POZA IN RAMA SI SIO PUNE PE PERETE,,,(EXP DODYTZA PE MESS MIE MAN HAI SATI DAU UN PRINT SA VEZI CE SKOR AM AVUT PE UN SERVER 49 KU 1 SARAKU COPIL 14 ANI ARE NU POTI SAI CERI MAI MULT)SI EL PRIN DE N ORI KU AIM PE CS.RAU.RO

EU UNU MAM SATURAT DE PRIMIT HEAD KUM IAU COLTU UNDEVA SI EI SA ZICA DE KOLO KAI BULAN ,A DOUA OARA BULAN A 3 OARA BULAN....... A 7 OARA BULAN.... PFF


SI LISTA E DESCHISA LA MINE PT MAI MULTI CE CARE JOAKA KU WALL DESTEPTE SI KU AIM CONFIGURAT PE CFG

DIN GRESEALA POT SAI MAI PRIND KUM A FOST DOLCECABLANA AVEA WALL KARE NU IESE IN POZE DA LA PAKALIT LAGU SI LAM PRINS IN PRIMA POZA



BAFTA ALZZ LA FRAGE....MAI MULT MIE.. lol! lol!
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeLun Iun 15, 2009 11:53 pm

M-AM RAZGANDIT!
NEAGRA SI DE LA MINE Arrow
Sus In jos
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeMar Iun 16, 2009 12:36 am

in fine eu vorbesc una thu zici alta,itzi zic k ma confunzi si k nu am jucat pe harta aia k am jucat pe de_dust si k atunci am intrat si eu si aveam 2-1 si thu zici altceva,tot ocolesti ce am zis eu,la f multzi am vazut k le dai thu ban asa fara rost,pacat de restul adminilor;),k thu esti varza...si inca ceva in legatura cu codurile eu si daca as sti sa le bag nu le'as baga,k altfel nu vad rostul sa joci,dar mna in fine nu mai conteaza...si inca ceva no-cod nu are coduri Wink.....ce pot sa itzi doresc e mult spor la dat ban fara rost,doar k nu stai bine cu memoria Wink
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeMar Iun 16, 2009 3:56 am

fetito pe awp tiam dat akum 4 zile ban si ieri pe dust k team prins pe server... nu stau prost ku memoria
Sus In jos
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeMar Iun 16, 2009 10:35 am

baiete ma confunzi sau poate a intrat altcineva cu nick`ul roxy si tu crezi ca sunt eu ..nu am avut de cand ma joc 10-5 dapoi 50-5 ...in fine nu mai conteaza..ca nu mi` neaparat sa joc pe serveru tau\al vostru ,dar nu e corect..pa-pa
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeMar Iun 16, 2009 1:38 pm

pap si tie ....
instalatorule nu te lasa afectat de ashtia ... sunt doar nishte copii noobi

bafta la frage .. mai ales tie Wink
Sus In jos
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeMar Iun 16, 2009 3:41 pm

hmmm de eram copil mai ziceam,dar am 19 ani;)...da asta nu mai conteaza :-J
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeMar Iun 16, 2009 7:28 pm

daca roxy punea proplema k nu a jukat ea ku nikul ala pe awp k este posibil poate nu a fost ea

nu bag mana in fok

eu unu am dat ban permanent kand am intrat pe server pe harta dust2 kand am vazut nikul roxy care ku 3-4 zile inainte iam dat ban permanent pe awp pt aim clar si care nu mia facut nici o relclamartie .....dupa ce iam dat ban ea a facut cerere de unban si zice k nu a fost ea pe awp


roxy ai unban de la mine si te astept pe server sati vad experienta de o luna,,,


bafta alzz la frage .........mai mult mie!!!!!!!!!!! lol! lol!
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeMar Iun 16, 2009 7:29 pm

daca roxy punea proplema k nu a jukat ea ku nikul ala pe awp k este posibil poate nu a fost ea

nu bag mana in fok

eu unu am dat ban permanent kand am intrat pe server pe harta dust2 kand am vazut nikul roxy care ku 3-4 zile inainte iam dat ban permanent pe awp pt aim clar si care nu mia facut nici o relclamartie .....dupa ce iam dat ban ea a facut cerere de unban si zice k nu a fost ea pe awp


roxy ai unban de la mine si te astept pe server sati vad experienta de o luna,,,


bafta alzz la frage .........mai mult mie!!!!!!!!!!! lol! lol!
Sus In jos
cat




Mesaje : 11
Data de înscriere : 15/06/2009

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeMier Iun 17, 2009 10:45 am

Mersi ...data viitoare fii mai atent;)
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 8:11 pm

Salut am primit astazi BAN 1000 de min cred ca de la Manuu si chiar nu stiu d c ??? nu am nimic cu el dar chiar sunt interesat de ce am primit ban GRATUIT ???
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
Continut sponsorizat





cerere unban Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban   cerere unban Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere unban
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» CERERE UNBAN
» CERERE UNBAN
» CERERE UNBAN
» Cerere unban
» cerere unban .....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Cerere Unban-
Mergi direct la: