Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere unban .....

In jos 
+10
PIstolaRu
blastboy
V [n] M
K G E
NexT
Nelus [cs.rau.ro]
rayden_vis
RamsesRa
AGent
vajux
14 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 6:03 pm

Sad imi dati unban...??nu o sa se mai intample.....am gresit si eu o data....si promit k nu o sa ma mai bag in treaba admini-lor(faze cu kick slay etc. etc...)





Sad Sad Sad Sad Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes No No No
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 7:03 pm

ALBA , oricine merita a doua sansa Smile Arrow
Bafta la frage! Basketball
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 9:19 pm

NEAGRA!!! Fara alte comentarii....ai limbajul pe care il ai si mai vii si cu atitudinea ta "minunata"....ai mai avut un ban....imi pare rau...dar nu ai ce cauta pe srv asta...mai ales ca teoretic esti vechi si cu atat mai mult ar fi trebuit sa cunosti regulile si sa le respecti...prin ceea ce faci nu demonstrezi decat ca stii regulile si ca nu iti pasa de ele asa ca nu ai ce cauta aici...

Asta e parerea mea .... sa vedem si parerile celorlalti!!

farao farao farao
Sus In jos
rayden_vis




Mesaje : 78
Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 35

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 1:40 am

la faza asta sunt de acord cu ramses Neutral sorry vaiju
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 10:28 am

ramses....uite eu am incalcat asa jocu stiind de consetinte....dar totusi mai putea ierta fata de unu care a jucat codat si ar cere unban...parerea mea Very Happy.....




hai ramses a 2 a sansa si nu o sa ma mai bag in treaba adminilor si nici nu o sa mai vb urat.....



se poate?

Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
Nelus [cs.rau.ro]

Nelus [cs.rau.ro]


Mesaje : 174
Data de înscriere : 02/03/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti, Rm.Valcea Horezu

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 10:37 pm

Vajux rezolva problema cu RamsesRa.. urat ce ai facut Neutral

Eu zic ca.ti ceri scuze, sa folosesti un limbaj "decent" pe serv si sa lasi admini sa isi faca treaba.

Rog ceilalti admnini sa nu dea unban.. il lasam pe RamsesRa sa decida daca ii mai acorda o sansa..

Bafta all Basketball
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeLun Iun 22, 2009 10:42 pm

nelus...eu imi cer scuze aici fata de toti....in fata lui ramses....ramses tata nu o sa se mai intample...si cum am mai spus....nu o sa ma mai bag in treaba adminilor si o sa am un limbaj decent.....dak vrei iarta-ma dak nu .....



La revedere cs.rau.ro.......................
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:04 am

1.Teoretic nu ai merita unban iar, fiindca nu stiu cu ce admin te stii si ti-a scos banul, fiindca azi erai iar pe srv si cum ti-am spus....daca te prind ai ban iar de la mine..,

2.Ce spui tu e destul de grav...stii regulile...stii consecintele...si totusi le incalci...un admin iti da ban motivat ( s-a intamplat sa fiu eu acela) si tu ii faci reclamatie...spui ca a fost pe nedrept si sa plateasca cu pierderea adminului....ASTA IN CONDITIILE IN CARE ERAI CONSTIENT CA TU FUSESESI CEL CARE GRESISE SI STIAI ASTA...

3.Pe forum...in alte comentarii in alte posturi...tot denigrezi noul serv, noii admini si jucatorii actuali si spui ca nu mai e ceea ce a fost odata ( cand poate erai prieten cu adminii si mergand pe nepotisme si prietenii...treceau cu vederea atitudinea ta ) ... si atunci ma intreb de ce vrei sa mai joci pe servarul asta daca tot nu iti place???

4.Te anunt ca servarul asta, cu echipa actuala, care face totul cu drag si din pasiune, care prefera sa stea mai mult spec si sa aiba grija ca atmosfera sa fie una placuta si regulile sa fie respectate ( chiar daca prin asta isi mai strica scorul sau rank-ul ) renaste precum Pasarea Pheonix, depasindu-le dpdv calitativ pe cele doua vechi ( zioncafe.ro si mai apoi ca.rau.ro-ulvechi ) si cu rabdare, in timp, va fi cotat printre cele mai bune servere din tara!!! Cel putin eu asta imi doresc pt servarul asta si cred ca intreaga echipa de admini,helperi,sloteri si jucatori fideli servarului este in asentiment cu mine, iar cu rabdare, vom reusi acest lucru !!!

5.Un codat prins poate sa faca si slujbe la biserica ca nu primeste unban...un fost sloter ce avea sanse sa primeasca admin a fost prins cu wall si a fost banat permanent...si cu toate rugamintile lui...tot banat a ramas...asa ca nu conteaza cod, limbaj, atitudine sau reguli, ban-ul e tot ban si odata ce a fost acordat foarte greu se scoate...

6. Nu stiu ce sa zic...daca mai meriti inca un unban...al treilea...ai primit un ban pentru limbaj...ai primit unban...ai continuat si ai primit al doilea ban, culmea tot pentru limbaj...si iar ai primit unban desi nimeni ( inafara de adminul care ti-l-a scos ) nu si-a dat acordul pt unban...asa ca imediat ce te-am vazut pe srv...ti-am dat ban iar.. acum vrei inca o sansa, inca un unban, in conditiile in care atitudinea ta lasa de dorit, limbajul la fel, iar parerea ta negativa despre servar ti-ai exprimat-o foarte clar in cateva posturi... ce garantii am avea noi ca nu o sa revii la vechile tale obiceuri??? ca peste o saptamana sau doua, iar nu o sa respecti regulile sau poate iar o sa ai un limbaj "adecvat"???

7.Ii astept si pe ceilalti colegi ( owner, gods, admini, helperi, sloteri sau simplii jucatori fideli servarului ) sa isi exprime parerile si voturile ( bile albe sau negre pt unban ) si in urma deciziilor finale se va lua o decizie daca ti se va scoate ban-ul sau nu...

Momentan inca imi mentin votul si parerea, chiar daca peste jignirea adresata mie pot trece...peste limbajul tau in general, peste atitudinea ta si peste comportamentul tau... mai greu... inca nu stiu daca mai meriti inca o sansa...

SA ASTEPTAM SI PARERILE CELORLALTI PE CARE II ROG SA FACA ABSTRACTIE CA SUNT ADMIN SI CA MIE MI-A FOST ADUSA JIGNIREA ( RANK-UL IERARHIC CHIAR NU CONTEAZA, NU SE FAC DIFERENTE SI NICI DISCRIMINARI INTRE UN ADMIN SI UN JUCATOR OBISNUIT CARE POATE FI CHIAR PT PRIMA DATA PE ACEST SRV ) SI II ROG DOAR SA TINA CONT DE TOATE DATELE PROBLEMEI : ATITUDINE, COMPORTAMENT, LIMBAJ, RECIDIVA !!!

Daca voturile vor fi preponderent favorabile pt unban sunt deacord sa iti fie scos ban-ul si poate o voi face chiar eu...

Pana atunci avem de asteptat...

RamsesRa farao farao farao
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 10:22 am

lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 11:55 am

bine...astept decizia Smile....incepeti cu bilele Smile))
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 12:13 pm

Bila neagra , pentru atitudine , limbaj si comportament nu am nimic cu vajux dar nu e prima oara cand face asa . . . Idea
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 12:41 pm

ramses parerea mea sa dea bile numai adminii...si atat fara playerii asa mi se pare cel mai corect...ca sunt playerii care pur si simplu is pupincuristi....si nu are rost din cauza unuia de ala sa nu mai joc pe srv......deci va rog




ASTEPT BILE NUMAI DE LA ADMINI>>>>
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 12:47 pm

credema ca nu am nici un interes chiar nu am nici o treaba atata timp cat sunt sincer , a fost decizia lu ramsesRa sa voteze toti , nu decizia ta , prin asta dai dovada ca nu stii sa iti asumi fapta care ai facut-o , parerile se pot schimba si doar tu le poti face sa se schimbe in favoarea ta , dar cu asemenea comentarii nu faci bine , adica u ai vrea ca toti playerii sa dea bile albe ca sa nu fie cum ai zis u cu limbaju ala . . . DOUA BILE NEGRE
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 12:48 pm

Nu , bilele vor fi date de catre toata lumea... fiindca este un forum public si un server public...poate sunt playeri care te-au vazut pe srv si vor sa-si exprime parerea ( pro sau contra )....am si mentionat...se face abstractie de mine...se evalueaza IN GENERAL ATITUDINEA, COMPORTAMENTUL, LIMBAJUL SI RECIDIVA TA!!! ATAT!!!

Iar regula de vot pt acest unban eu o fac !!! Clar??? Asa ca toata lumea poate sa voteze!!!

Iar pentru cei care spera intr-o eventuala apropiere de mine (fiindca am admin ) - cei pe care tu i-ai denumit asa frumos mai sus - le spun de pe acum...NU AU NICIO SANSA!!!...sunt trecut prin multe si imi dau repede seama cand cineva incearca sa ma perie si nu merge cu mine...IMI PLAC OAMENII CORECTII, DESCHISI SI SINCERI CARE SPUN EXACT CE GANDESC...restul....laolalta cu praful...


Ultima editare efectuata de catre RamsesRa in Mar Iun 23, 2009 1:10 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 12:50 pm

bah frate nush cn esti u nu te-am mai vazut pe srv...ce nick ai????asa de curiozitate.,....
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 12:52 pm

K G E [lethal] cherry
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:09 pm

aaaaaaaaaaa.....Re........nu stiam cn esti Smile......
Sus In jos
K G E

K G E


Mesaje : 45
Data de înscriere : 18/06/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:10 pm

Re si tie . Basketball Basketball Basketball
Sus In jos
http://www.pentrumasini.ro
V [n] M

V [n] M


Mesaje : 65
Data de înscriere : 05/06/2009
Localizare : Bacau

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:10 pm

merita ink o sansa....cred ca s-a plictisit omu sa joace cu botii Smile))))
Sus In jos
blastboy




Mesaje : 4
Data de înscriere : 18/06/2009

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMar Iun 23, 2009 1:11 pm

bila alba k sia cerut scuze
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 1:15 pm

Hmm pai dpa ce a stiut ce incalca si a incalcat a primit cea ce merita ban as zice ca are bila alba DAR a facut si reclamatie ca la primit pe nedrept deja e spre neagra , dinc ate a zis ramsera ca ia scos ceva prietena dmin de a lui banul ...si ce a mai facut deja bila este cam asa pe balanta

75% Neagra



25% Alba



Faza cu scuzele cam cade , Ma rog normal se aceptau scuzele a gresit si el , dar sa faci si reclamatie ca banul e pe nedrept deja cam de neiertat !

Daca se ajunge la decizia sa i se scoata banul , paote cu conditia sa nu ia mai amre de slot sau nici ala !
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 1:20 pm

Smile) slot nu o sa vada prea curand...la atitudinea pe care o are....slabe sanse...asta in cazul din ce in ce mai putin probabil ca i se va scoate ban-ul...
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 1:32 pm

eu tot la parerea me raman , alba , dar sper ca nu o sa se mai bage peste admini si sa vorbeasca mult si prost ... scratch study
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 3:22 pm

Alba Wink unban
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 3:49 pm

neagra putin respect ...... te crezi un zeu..... dute frate si joaka unde crezi u k e mai bine ......in lokul lui ramsera puteam sa fiu eu sau alt admin


"rahat deadmin" din kate stiu eu asa ai zis........ urat poti sa.ti ceri zcuze kat vrei de la mine bila neagra

nam nimika ku tine ne intelegeam bene pe server glumeam,da aici mai dezamagit ....

un admin poate sati dea slay din senin sau kick fara motiv sa zicem k sufera de admin,insa u dak ai fi baiat destept ai face reclamatie si nu sa.l jignesti pt k dai dovada de foarte multa ...prostie...si mai ales in cazul tau in kare nu ai avut dreptate si ai facut reclamatie in rest bafta man..

bafta alzz la frage ...mai mult mie si lu yooo manu !!!!!!!!!! lol! lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere unban ..... Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere unban .....
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cerere Unban !
» Cerere unban
» Cerere UnBan
» cerere unban
» cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Cerere Unban-
Mergi direct la: