Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere unban NexT

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere unban NexT Empty
MesajSubiect: Cerere unban NexT   Cerere unban NexT Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 8:43 pm

Hai va rog lasatima sa joc pe svr vostru datimi o sansa va rog promit ca o sa fiu un player curat si eu ma tin de promisiuni eu nu is ca ceilalti , Bine ca la yonutz iati dat din cate stiu eu si el sia batut joc de sansa asta da eu nu is ca el o sa deviu cel mai curat player posibil promit !! Ca deja mam plictisit sa joc pe altele mai mult am jucat cu botii Smile)) ca vad ca niciun svr nu ii ca cs.rau.ro ! pentru mine svr asta este special si vreau sa ma tin de el pana voi muri Smile si nu o sa ma mai preocupe niciodata wallu si alte chestii va rog frumos !
Daca o sa imi dati o sansa , va rog daca ma vedeti ca injur pe svr sau folosesc wall sau alte chestii sa imi dati ignore pe mes, ban pe svr si ban pe forum pentru ca daca iti ofera cineva o sansa si te tii de cuvant atunci ceilalti playeri sau admini stie ca ai gresit si iti pare rau si nu o sa mai folosesti dar daca iti ofera o sansa si tu iti bati joc de ea atunci esti chiar un nesimtit mai mult de atat si pe toate svr o sa patesti asa nu numai pe asta !!
Eu va spun ca eu nu is ca ceilalti si eu intodeauna mam tinut de cuvant !!
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Cerere unban NexT Empty
MesajSubiect: Re: Cerere unban NexT   Cerere unban NexT Icon_minitimeDum Iun 28, 2009 9:18 pm

Dupa cum spunea si Catalin - ne-am bate joc de el cu unban.

Si de asemenea cred ca nu ai citit ce am spus la cererea anterioara:

Nu cred ca ar trebui sa se mai acorde tot "a doua sansa" la fiecare. Pentru ca aceasta creeaza un precedent. Apoi multi isi vor permite sa calce stramb caci stiu ca dupa multe "rugaminti fierbinti" vor primi unban. Vor fi afirmatii de genul "dar lui NexT cum i-ai scos ban-ul? Cum i-ai dat inca o sansa?".
Trebuie sa taiem codatii de la radacina, si cat mai sever posibil. Eu, personal, as vrea sa ne mutam pe Steam dar din pacate nu toti dispun de resursele financiare necesare.
Anyway... sorry dar BILA NEAGRA (inca odata).
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
 
Cerere unban NexT
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere unban
» Cerere Unban !
» Cerere unban
» Cerere UnBan
» cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Cerere Unban-
Mergi direct la: