Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Unban !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Popy91

Popy91


Mesaje : 24
Data de înscriere : 10/06/2009
Varsta : 32
Localizare : Braila

Cerere Unban ! Empty
MesajSubiect: Cerere Unban !   Cerere Unban ! Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 6:04 pm

Nume: Iulian
Nick : Popy91
ip rutabil Very Happy
nu joc q coduri ... is activ p sv Very Happy joc destul de bine... iar knd imi spune unu k am coduri sau k st but iau foc... si dk nu il linisteste nici un admin ... "ii umplu` frigideru" uneori poti sa prinzi o zi mai buna ... alta mai proasta...


Mi`ar fi mai usor ... sa intru q alt nick ! da vr sa arat k st baiat totusi Wink si imi cer scuze si in fatsa lui RamsesRa ... dat` viitoare nu o sa mai injur ... dk ii linistesti p cei ce au de comentat la adresa mea ! Wink
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

Cerere Unban ! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban !   Cerere Unban ! Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 6:51 pm

ink nu shtiu ce sa zic ... dar mai joaca si dak se dovedeshte ca eshti curat fa cere de slot sa nu mai iasa discutii
Sus In jos
Popy91

Popy91


Mesaje : 24
Data de înscriere : 10/06/2009
Varsta : 32
Localizare : Braila

Cerere Unban ! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban !   Cerere Unban ! Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 6:54 pm

pai eo aj juca ! dar de kte ori ma prinde de atatea ori imi da ban k cik am ip rutabil ... si am faqt cerere de unban k sa joc si eo linistit !
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

Cerere Unban ! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban !   Cerere Unban ! Icon_minitimeMier Iun 10, 2009 7:12 pm

Imi place ce vad, ai intrat pe drumul cel bun, dar am cateva amendamente:

- nu mie trebuie sa-mi ceri scuze, ca nu mie mi-ai gresit, dar crezi ca toti jucatorii din acel moment de pe srv erau obligati sa citeasca injuraturile tale, plus ca mai intra si copii de 10 (cum era unu azi) - 12 (mai multi) -14 ani (destui) care in loc sa vada un srv serios unde pot juca linistiti vad injuraturi, jigniri si uneori chiar amenintari ( nu neaparat cazul tau - la tine doar injuraturi ). Noi (adminii) impreuna si cu ceilalti jucatori care atentioneaza si ei in chat , asta incercam sa facem, pe langa sa scapam de codati si sa facem sa se respecte cateva reguli simple, sa fie si o comunicare normala pe chat.

- eram singurul admin pe srv si erau 10-12 jucatori, mai jucamsi eu, si nu puteam sa monitorizez totul, sunt si eu om, trebuia doar sa-mi atragi atentia ca "x" e codat si il rezolvam ( ceea ce am si facut ) fara sa injuri. Recomand putin mai mult calm si putin mai multa toleranta.

- daca joci asa bine, iti recomand sa ai mai multa rabdare cu cei care tipa ca esti codat, deoarece intra f multi codati, si astfel cand un jucator e mai bun, ceilalti sunt suspiciosi, si sa rogi un admin sa te verifice ( daca este cazul ) si sa-i linisteasca pe ceilalti jucatori. Sincer si eu am dat ban la cativa jucatori care ii injurau pe altii care erau curati, si tot permanent fiindca erau niste injuraturi dure...

Cam atat pe partea cu amendamente. Basketball


Pe partea cu cererea... desi am fost cel mai inversunat admin impotriva ta...meriti inca o sansa fiindca ti-ai recunoscut vina de a fi injurat...si ai inceput sa urmezi pasii normali pt un unban ( chiar daca ai ip rutabil ) asa cum ar fi fost corect.....asa ca BILA ALBA PT UNBAN!
farao

Inca 2 bile albe de la alti admini, sau una alba de la Morfik, si totul revine la normal.
Sus In jos
Zion Arhanghel

Zion Arhanghel


Mesaje : 293
Data de înscriere : 27/05/2009
Varsta : 40
Localizare : Baia Mare / Bucuresti

Cerere Unban ! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban !   Cerere Unban ! Icon_minitimeJoi Iun 11, 2009 12:42 am

Alba si de la mine! Meriti inca o sansa !

Fi activ pe server, joaca cinstit si fa cerere de slot !

Bafta la fragutze !! lol! albino
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

Cerere Unban ! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban !   Cerere Unban ! Icon_minitimeSam Iun 13, 2009 9:54 pm

Liber la joc!!! Vad ca nu a mai zis nimeni nimic...asa ca liber la joc!!!!
Bafta la fraguri si grija la limbaj Wink !!! farao
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Unban ! Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban !   Cerere Unban ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Unban !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Unban NexT :(
» CERERE UNBAN
» CERERE UNBAN
» Cerere unban
» cerere unban .....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Cerere Unban-
Mergi direct la: