Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Unban NexT :(

In jos 
+9
LostProphet
!r0_o
shobyan [ cs.rau.ro ]
vajux
Marius
AGent
RamsesRa
hopeender
NexT
13 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:11 am

nume : Vitali
nick : NexT
motiv pentru care s-a dat ban : Am jucat cu wall Sad si recunosc !!! Sad

Va rog frumos sa imi mai acordati o sansa Sad daca se poate Sad.

Multumesc pentru intelegere Sad !
Sus In jos
hopeender

hopeender


Mesaje : 43
Data de înscriere : 01/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Ploiesti

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:23 am

pale no comment pale
pot zice doar atat .. : Nu te inteleg mane ..gandeste-te k e doar in joc.. Il joci k sa treaca timpu..sau din alte motive..dar nu trebuie sa fi si cel mai bun..incat sa te impulsionezi sa joci cu coduri pale
Nu iti face din Cs un viciu
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:28 am

NEAGRA!!!!

Imi pare rau...dar nu meriti...ai tot fost pe server si ai vazut ca toti adminii facem alergie la coduri...si tu ce ai facut....ai jucat "curat" imi pare rau dar nu meriti!!!
Sus In jos
AGent

AGent


Mesaje : 533
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:35 am

aualeu mama , si tu te-ai molipsit .... Shocked
mai intai Yo_OnutzZ dupaceea gaga_killer ; DolceCaBlana si acuma tu ..... Rolling Eyes
nu pricep frate , ce vo tentat pe totzi sa folositi wall ...... scratch
deci inca o chestie , tu ereai bun doar pt ca foloseai WALL ???
Cred ca totzi adminii tzi-au faqut poze si ai iesit curat mereu . Suspect
Cum se face ca acuma ai fost prins ?
Neagra si de la mine sorry next dar asa e cand folosesti coade ... No
Bafta in continuare! Basketball
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:41 am

Statistica spune ca ai jucat 58.32 ore pe server. Cred ca aceasta agraveaza situatia.
Sa presupunem ca ai jucat codat doar 20% din timp.. insa cred ca e mai mult. Asta inseamna vreo 11 ore de jucat cu coduri! affraid
Cu cat esti mai apropiat de familia CS.RAU.RO, cu atat doare mai tare o dezamagire.

BILA NEAGRA
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:01 am

Grav.....neagra Sad........poate o sa mai primesti o sansa...dar nu prea cred Very Happy
Sus In jos
Marius <cs.rau.ro>

Marius <cs.rau.ro>


Mesaje : 140
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 35
Localizare : Coventry

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:06 am

vajux a scris:
Grav.....neagra Sad........poate o sa mai primesti o sansa...dar nu prea cred Very Happy

Te-ai bagat si tu in seama Laughing lol!
Tu care esti in aceeasi oala te trezesti sa dai bile... in locul tau as fi mucles!
Sus In jos
http://www.coventry.ac.uk
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:13 am

Da stiu intodeauna am jucat fara coduri si mio facut poze alti admini si iam dat pozele si am iesit curat !! Da alaltaieri ca nu o mers svr am intrat pe alt svr si juca un codat si tot ma inervat si am dl coduri Smile) si am jucat si io si iam aratato lui Smile) si acuma am jucat si pe cs.rau prost am fost Sad jur ca nu o sa mai joc cu coduri si leam sters definitiv cer o ultima sansa va rog Sad !!!! eu cer o sansa numa si pisica are 7 :O Smile)) va rog frumos Sad la fiecare player iati dat o sansa datimi si mie va rog !! Promit ca nu o sa joc cu coduri !!


Daca ma prinde cineva ca joc cu coduri va rog sa imi dati ban si pe svr si pe forum definitiv !!!!!!
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:17 am

Si Ramsesra tu niciodata nu poti sa ii oferi unui player care recunoaste ca o gresit a doua sansa ??? Sad Neutral ca asa vad ca faci cu toti !!! Mai oferei o sansa ca poate sa cumintit Smile) ca nu strica Sad!! Vad ca coadele astea ne influenteaza pe toti batai coadele mai bine nu le inventa Sad

scz de dublu post
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 1:07 pm

Neagraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad
Bft La Frage Pe Alte sv...s.au cu boti Smile)))
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 1:15 pm

Dc nu imi dati macar o sansa ?? Sad promit ca o sa fiu un player curat !!! va rog frumos Sad !!! Atata ura aveti in voi ? Sad(Ma inteleg bine cu toti adminii si acuma pentru ca is .... am dato in bara Sad . Va rog mai acordatimi o sansa 1 singura va rog Ca asta ii cel mai tare svr din care am jucat si vreau sa ma tin de el mult si bine ca stiu ca o sa ajunga un svr bun de tot !! Acordatimi 1 singura sansa va rog Sad
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 2:35 pm

pfff next si eu te credeam un jocator bun si te respectam ca joci bn........NEAGRA MAI DEZAMAGIT Neutral
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 2:37 pm

Cata ura aveti in voi vai pale pale
Sus In jos
!r0_o

!r0_o


Mesaje : 100
Data de înscriere : 21/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 2:40 pm

Nu e ura next....ai jucat cu coade e ceva grav foarte grav Neutral.......si lui yo_onutz i sa acordat o sansa....acuma sa vedem ce zic admini vechi daca iti acorda o sansa sau nu Wink
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 2:45 pm

k Crying or Very sad
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 2:48 pm

Io zik sa nu i se mai acorde nici'o sansa pt ca shi lu' onutz la fel..i sa mai dat o sansa..shi... Evil or Very Mad
Io nush cum mai aveti 2peu sa facetzi cerere de unban... :-j
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 3:06 pm

mai dezamagit next .. nu ma ashteptam la tine .. credeam ca eshti curat si ca eshti bun .. dar mi-ai inshelat increderea ..

neagra
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:23 pm

heruvim a scris:
vajux a scris:
Grav.....neagra Sad........poate o sa mai primesti o sansa...dar nu prea cred Very Happy

Te-ai bagat si tu in seama Laughing lol!
Tu care esti in aceeasi oala te trezesti sa dai bile... in locul tau as fi mucles!


nu am voie sa imi dau cu parerea???........



atat timp cat am cont pot sa imi exprim parerea......si app nu sunt in aceasi oala.....sa stii si u
Sus In jos
nEk*Rezolution-D

nEk*Rezolution-D


Mesaje : 68
Data de înscriere : 02/06/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:31 pm

pff nu tu next nu tu frate..cum ai putut? Shocked ...doamne.. Shocked ...neagra!..sry dar cand jukam cu tine pe srv..in echipa imi placea cum ii farmam pe astia....Neutral..n`am mai intrat de vreo 2 zile pe forum si aku vad asta..Neutral pf..la ce tio fost capu scratch ... Shocked
Sus In jos
instalatoru

instalatoru


Mesaje : 204
Data de înscriere : 12/05/2009
Varsta : 36
Localizare : bucuresti

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 8:08 pm

nici o sansa next eu nu stau sa ma uit dupa tine si asa team pandit 2 saptamani si pana la urma pok ai cazut in plasa

din totdeauna ai jukat ku wall... ai bind pe o tasta in activezi iti dai ku ideea pe unde sunt playeri sil dezactivezi

te.am lasat te.am lasat pana ti.am facut ss la inceputul rundei fara sa fiu pe spectator te.am lasat 30 de sec si tiam facut chiar cand te uitati dupa jukatori pe mine nu ma prostesti.....

dak joci fara wall.... esti pff iti spun eu....

Yo_OnutzZ gaga_killer ; DolceCaBlana si NexT toti playeri kare au ore jukate pe server...pff sa le fie rusine


nu da nimeni unban .....
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 8:52 pm

La inceput cand am jucat bine nu am jucat cu wall !!!!! numa ieri am jucat Sad !!! daca imi dati o sansa nu o sa mai fac sau ce credeti voi ca o sa joc in continuare si etc !! Deja mam plictisit sa joc cu botii ca celelalte svr is boate pe langa asta Sad ! Va rog acuma frumos . Doamne prost am fost ca am jucat ieri cu wall unde mio fost capu vai vai Sad Sad Sad Sad Sad Va rog eu din suflet sa imi dati o sansa va rog eu ca nu o sa se mai repete va jur Sad ca intodeauna am respectat regurile intrebatii pe toti ! Numa ieri mio fost dus capu in alta parte vai vai !!!


Va rog frumos sa imi acordati o sansa numa 1 singura va rog din suflet:( Ca oamenii pot si sa greseasca !!! Si din greseli invatam !!! Jur pe viata mea pe oricine vreti voi ca nu o sa mai joc niciodata cu walll PROMIT !!!! VA ROG FRUMOS DIN INIMA DOAR O SANSA !!! Sad
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 9:02 pm

Ce e interesant ca toata lumea vine cu faza "Ma`m saturat sa joc cu boti" si "celelalte servere sunt nasoale,nu merg bine etk." alceva nu stiti sa inventati ....ori baga astia vrajelile astea ori CsRau o fi ceva Master server zeu serverelor aicea merge la voi sa jucati numai, multi care au jucat mult sau prostit cu walu avand ip stabil si dupa ce iau prins 1zi-3saptamani regreta ...fapta e cam consumata nu zic ca nu merita orice om o a 2 sansa dar multi au primito de 2-3 ori si tot degeaba ....
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 9:06 pm

Da eu nu is ca restu !!! eu macar si am recunoscut ca am jucat cu wall si jur ca nu o sa mai joc in viata mea !O sa vedeti daca imi acordati 1 sansa nu o sa regretati !!Va jur !!!!
Sus In jos
PIstolaRu




Mesaje : 105
Data de înscriere : 10/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 9:15 pm

Pai de ce ai jucat , daca erai baiat destept nu jucai cu numele tau ....sau jucai pe alt server daca tot vruiaai sa joci cu wall ...
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 9:20 pm

Nu stiu ce o fost in capu meu Sad !! Am actionat fara sa gandesc Sad !!!Stiu ca ati mai patit si cu altii tot asa ca o jucat cu wall si mai vor a doua sansa si etc !! Da eu in viata mea nu am jucat cu wall nu stiu unde mio fost capu ii din cauza codatului ala care mo inervat Smile) Sad Daca as da timpu inapoi ce bine ar fi Smile Da asta nu se poate Sad ! asta ii a 1000 oare si nu exista infinit pentru scuze dar va rog sa imi acordati 1 sansa doar 1 Singura .
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Unban NexT :( Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Unban NexT :(   Cerere Unban NexT :( Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Unban NexT :(
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» cerere unban .....
» CERERE UNBAN
» cerere unban
» cerere unban
» Cerere de unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Cerere Unban-
Mergi direct la: