Forum CS.RAU.RO
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum CS.RAU.RO

ForumuL Familiei CS.RAU.RO
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 cerere unban .....

In jos 
+10
PIstolaRu
blastboy
V [n] M
K G E
NexT
Nelus [cs.rau.ro]
rayden_vis
RamsesRa
AGent
vajux
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
rayden_vis




Mesaje : 78
Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 35

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 4:00 pm

alba pt unban
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 6:23 pm

instalatorule...nu i-am zis "rahat de admin" asta e o inventie de a ta.......
Sus In jos
rayden_vis




Mesaje : 78
Data de înscriere : 21/03/2009
Varsta : 35

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 7:35 pm

neagra
Sus In jos
NexT

NexT


Mesaje : 244
Data de înscriere : 25/05/2009

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 24, 2009 8:28 pm

50 % ALBA 50% Neagra
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:33 am

Va rog frumos sa lasati deoparte procentajele!!!

Ori alba ori neagra!!! nu merge 50-50, pana la urma urmei pe baza voturilor se va lua o decizie...iar pretextele...ca si-a cerut scuze...nu tin...... "scuzele" au fost de forma fiindca spera sa i se scoata ban-ul nu fiindca chiar a creezut in ele, era constrans de situatie si a incercat si cartea asta...


Asa ca va rog sa dati ori bile albe, ori bile negre si motivate de raspunsuri pertinente, nu puierile!!! Va multumesc!!!

RamsesRa

farao farao farao
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:00 am

scuzele is pe bune affraid affraid affraid affraid
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:19 am

Si marmota s-a apucat de cs....
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:21 am

ramses...hai te rog frumos ia acum o decizie.....sa stiu dak pot sa mai joc sau nu.....zi-mi acum scoti sau nu banu?:-S Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes bounce bounce bounce
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:23 am

eu zic sa nu ma grabesti cu decizia... momentan e in defavoarea ta...chiar vrei sa dau final NEGATIV?

6 NEGRE - 4 ALBE

next se enuleaza ( 50-50 ) iar rayden se mentine ( fiindca are 2 negative si un pozitiv-probabil dat din greseala)


Ultima editare efectuata de catre RamsesRa in Joi Iun 25, 2009 11:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:26 am

pai mam saturat sa ast..si sa joc cu boti Smile)))) asa macar imi o grija.....poate te mai gandesti sa imi mai dai o sansa....ca nu o sa mai gresesc......



si vb aia:omu din greseli invata Very Happy




................................................


te rog ramses :X:X:x
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:32 am

Azi e joi, vorbim luni pe tema asta si vedem ce si cum...mai poti astepta pana luni...si de ce joci cu booti? exista si alte servere...de ce nu joci pe ele?
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:35 am

pt k is aiurea toate...Very Happy



si imi cam face figuri cs-ul si nu prea gaseste toate srv....cand da cand nu Very Happy:D:D........






nicaieri nu e mai frumos ca pe



cs.rau.ro




ramses vine weekendu dimineata e plictiseala...sau pana la weekend.....


mai bine te hotarasti azi ?Very Happy...


in favoarea mea dak se pooate...sa pot juca si e in sf linistit un cs adevara?Very Happy
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:45 am

Si daca nicaieri nu e ca pe cs.rau.ro. .... atunci de ce denigrezi srv in alte post-uri...ca nu mai e cum era...ca e naspa acum ??? Question

Vaju dupa cum ai vazut...raportul e de 6 la 4 in defavoarea ta...chiar vrei sa iti zic ca nu primesti unban???
Eu iti mai dadusem un ragaz pana luni ca sa mai voteze lumea si poate s-ar mai fi echilibrat balanta...

Tu decizi... inchid topicul azi...sau mai asteptam pana luni... ?
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:49 am

faza cu nu mai e ca inainte asta nu inseamna ca nu imi mai place...Very Happy......insa inainte parca erau mai toleranti admini fata de acum......eu zic ca raman la mana ta dak imi scoti sau nu banu.....oare are cum sa se rastoarne situatia asa rpd?Very Happy



mai bine ast pana va fi in favoarea mea Smile))))


si la egalitate vei decide u???Very Happy:Very Happy:D
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 12:00 pm

RamsesRa a scris:
eu zic sa nu ma grabesti cu decizia... momentan e in defavoarea ta...chiar vrei sa dau final NEGATIV?

6 NEGRE - 4 ALBE

next se enuleaza ( 50-50 ) iar rayden se mentine ( fiindca are 2 negative si un pozitiv-probabil dat din greseala)




ramses dupa calculu meu is 5 albe....4 negre Evil or Very Mad Evil or Very Mad


gresesc?
Sus In jos
shobyan [ cs.rau.ro ]

shobyan [ cs.rau.ro ]


Mesaje : 166
Data de înscriere : 27/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste City

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 12:58 pm

vajux a scris:
faza cu nu mai e ca inainte asta nu inseamna ca nu imi mai place...Very Happy......insa inainte parca erau mai toleranti admini fata de acum......

La Faza asta te'ai ars u... Adik ce vrei sa spui ca nici un admin de pe RAU nu merita ? Adminul?
Io Kred ca e` in favoarea ta sa astepti pana Luni ...
Sus In jos
http://condruzionut.hi5.com
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 1:02 pm

ma fraaaate cum ma intelegeti si voi.....nu am spus ca nu va meritati adminele doamne fereste.....atunci era altceva...era mai armonie ca acum.........





......................VReau si eu sa joc cat mai curand shoby crede-ma Very Happy..................
Abia ast sa joc :X
Sus In jos
LostProphet




Mesaje : 262
Data de înscriere : 27/03/2009

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 1:32 pm

deci ... mie personal vaju nu mi-a greshit cu nimic, nu sa comportat deloc urat , chiar ma ajutat de cateva ori pe sv, si chiar si knd nu era nici un admin on , ma contacta sa verific cativa , mi-a dat si nishte printuri cu unii care injurau ...
dup ce am precizat cele mai sus ash da alba ...

dar acum chiar nu are rost sa ne pui pe noi sa votam ramses , mai ales ca sta are legatura cu tine ... voi aveti ceva de impartit ...asha ca bafta si vedeti ce faceti ...
Sus In jos
yooo manu

yooo manu


Mesaje : 204
Data de înscriere : 20/03/2009
Varsta : 35
Localizare : cta

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:49 pm

yo las sa hotareasca ramses ''el stie cel mai bine ce sa intamplat'' Exclamation Basketball
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 6:27 pm

Ok, vaju.... vad ca lumea tinde sa iti mai acorde o sansa...vad ca pari mai smerit....sper sa te tina... asa ca o sa-ti scot ban-ul pentru ultima data cu cateva conditii dar si cu o ATENTIONARE !!! :

1.ATENTIE LA LIMBAJ...LA PRIMA INJURATURA (CENZURATA SAU NU ), JIGNIRE SAU ABREVIERE DE INJURATURA AI ZBURAT DEFINITIV.

2.E OK SA AJUTI ADMINII DAR NU SA SARI PE EI INTRUNA...E DEAJUNS SA-L ATENTIONEZI SI MAI APOI SA-I SPUI CARE E PROBLEMA ( EX: VAJU:MANU....MANU:DA....VAJU:XULESCU PARE SUSPECT SAU XULESCU E AFK IN BAZA SAU XULESCU INCALCA REGULILE) , ADICA SA-I AJUTI DAR SA-I LASI SA-SI FACA TREABA FARA SA-I STRESEZI PREA MULT.

3. DUPA CE AI MURIT POTI SA VORBESTI LINISIT PE CHAT DAR SA NU-I ANUNTI PE CEI CARE JOACA PE UNDE SUNT CEILALTI ADVERSARI, ADICA SA-I LASI SA JOACE LINISTITI, SA ASTEPTI SA SE TERMINE RUNDA SI APOI SA POTI JUCA SI TU IAR.

4. DACA TE INJURA SAU TE JIGNESTE CAREVA , SA ANUNTI UN ADMIN, DACA E PE SERVAR, SAU DACA NU ... SA FACI PRINTSCREEN-URI CU INJURATURILE SAU JIGNIRILE PRIMITE, IAR MAI APOI SA INTRII PE FORUM, SA LE POSTEZI SI SA CERI SANCTIONAREA CELUI CARE TE-A JIGNIT/INJURAT. DAR ATENTIE!!! TU SA NU-I RASPUNZI LA INJURATURI SAU JIGNIRI (PRIMA CONDITIE ...1...)!!!

5. SI NU IN ULTIMUL RAND SA FII FOARTE ATENT SA RESPECTI REGULILE SI LIMITELE DE RUSH PREZENTE PE ACEST SERVER...

DACA VEI INCALCA UNA DINTRE REGULILE IMPUSE MAI SUS ( CARE SUNT REZONABILE ) NICI MACAR SA NU MAI AI CURAJUL SA MAI INTRI PE FORUM DAR APOI PE SERVER!!! ESTE ULTIMA SANSA!!! AI MARE GRIJA CE FACI CU EA!!!![i]

Asa ca ok....UNBAN!!!

Bafta la fraguri!!!

RamsesRa

farao farao farao
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:08 pm

oke ms mult ramses.......

acesta este ip-ul:213.164.224.40


Ramses si inca ceva.....faza cu slotu......



dupa toate astea mi-e frica sa nu intre cnv cu nick-ul meu si sa inceapa sa injure sau chestii de genu......nu ar fi mai bine sa imi acordati si slotu???


totu e facut la slot trebuie doar sa primesc parola de la nelus.......ce zici ramses????
Sus In jos
RamsesRa

RamsesRa


Mesaje : 123
Data de înscriere : 24/03/2009
Varsta : 38

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 11:37 pm

Culmea tupeului!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Deja ma faci sa imi para rau pt decizia luata!

Esti mai rau ca un tigan ( fara a fi xenofob sau rasist - e expresia - ii dai unui tigan un deget si iti ia toata mana) !!!

Deci...ai ip stabil....avem ip-ul tau...iar ala de isi va luat ban (in cazul in care va intra cineva cu id-ul tau ) , va lua pe alt ip, pe ip-ul lui...asa ca nu ai de ce sa-ti faci probleme din cauza asta...

Dar deja cererea ta aduce a nesimtire....dupa ce ca nu ai fi meritat, dar ti s-a mai acordat inca o sansa ( ULTIMA !!! ) tu vii acuma si mai ceri si slot.... chiar te rog sa nu ma faci sa injur aici...fiindca nu imi sta in fire si nu e nici locul!!!!!!!!!

Ai grija ce faci ca s-ar putea sa iei iar ban...pt atitudine..chiar si pe forum...si de data asta chiar si cu slujbe la biserica nu ti-l mai scoate nimeni!!!!!!!!

Sincer chiar imi pare rau ca ti-am scos ban-ul ( imediat dupa ce am postat decizia pe forum ti-am si scos ban-ul, l-am luat din prima ta cerere de unban) , dar asta e, apucasem sa iau o decizie si sa-mi dau cuvantul!!!!! Asta e.....sa-mi fie invatatura de minte data viitoare!!!!!

RamsesRa


farao farao farao
Sus In jos
vajux

vajux


Mesaje : 58
Data de înscriere : 12/06/2009
Varsta : 32
Localizare : bacau

cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 26, 2009 12:26 am

nu mam gandit la asta...scz
Sus In jos
Continut sponsorizat





cerere unban ..... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: cerere unban .....   cerere unban ..... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
cerere unban .....
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Cerere Unban !
» Cerere unban
» Cerere UnBan
» cerere unban
» cerere unban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum CS.RAU.RO :: Cerere Unban-
Mergi direct la: